Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

θέλω να φτιάξω 1 λίτρο βάση 

δοχείο κατάλληλο τέτοιου όγκου που θα βρω?

μέχρι 200 ml βρίσκω..

 

Θα σου πω την πατέντα που έκανα εγώ, μπορεί να ακούγεται γελοία αλλά βολεύει απίστευτα. :D

 

Πάνε σε ένα φαρμακείο και ζήτα έναν ουροσυλλέκτη 24ώρου.

 

Αυτό είναι ένα χοντρό πλαστικό μπετονάκι, 3 λίτρων συνήθως, που έχει μια μεγάλη τρύπα (με καπάκι!) επάνω και 

μια μικρή κανουλίτσα στην άκρη. Κάνεις τις μίξεις σου κανονικότατα, το κλείνεις, το κουνάς άνετα να ανακατευτεί,

και έχεις και την κανουλίτσα να ρίχνει λίγο λίγο να γεμίζεις μικρότερα μπουκαλάκια των 100 π.χ. ml.

 

Bonus?? Έχει διαβαθμίσεις ανά 10 ml πάνω στο μπετονάκι + κοστίζει και 2 ευρώ!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιδιο προβλημα και εγω φιλε μου. Απο τις 13 δεκεμβρη η παραγγελεια με την ποστ νλ και το τρακινγκ της λεει not found. Ιδια λογια θα ψαξουμε το πραγμα και μπορει να παρει 2 μηνες. Αλλο πακετο με ποστ σιγκαπουρης εχει φτασει ελλαδα εδω και μιαμιση εβδομαδα και ακομα δεν εχει ερθει σπιτι. Γνωριζουμε με τελωνεια τι γινεται ?

 

ΕDIT: Μολις ειδα οτι η αποστολη που δεν ξερουμε που βρισκεται ειναι με UAE και οχι NL Post.

το ιδιο προβλημα...απο ολλανδια , παραγγελεια απο 9 δεκεμβρη...εβγαλες ακρη?δε ξερω τι να κανω κ εγω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ιδιο προβλημα...απο ολλανδια , παραγγελεια απο 9 δεκεμβρη...εβγαλες ακρη?δε ξερω τι να κανω κ εγω...

παιδια σε λιγο τελωνιο θα περνανε τα παντα  κινα τελος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια σε λιγο τελωνιο θα περνανε τα παντα  κινα τελος

5/1/17 παραγγελια

 

11.01.201720:29 The consignment has left the origin border point     Asendia SCL Germany???

17.01.201716:36 Arrival at border point in the destination country

 

απο swiss post με λινκ μετα απ το nkon.nl

 

Μαλλον θα παω να παρω μια μπαταρια απο δω να τελειωνω και αν ερθουν σε κανα 6μηνο θα τις εχω να τις κοιταω

Δεν το διάβασα λόγω έλλειψης χρόνου, όμως το παραθέτω: Vaping might increase your risk of heart disease, just like regular cigarettes

 

 

Ανασφαλης ερευνα και το λεει και η ιδια απο κατω...Η δειγματοληψια μικρη και με αναληθιες.....Αυτοακυρωνονται .....Πιστευω οτι εχει θεμα το ΗΤ αλλα ακομα δε ξερουμε που και οι ερευνες ειναι σε παιδικο σταδιο...Σε 10 χρονια ισως υπαρχει κατι σωστο,αν εχει επιβιωσει το ΗΤ οπως ειναι τωρα και δεν εχει αλλη μορφη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγγες υπαρχει προβλημα αν βαλω στο τσιγαρο σκετη Γλυκερινη Zarbis VG min 99.5% απο το φαρμακειο?

Δε θελω ουτε νικοτινη μεσα ουτε αρωμα απλα να ατμιζω.

Και πρεπει να την αραιωσω και με νερο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες καλησπερα.Μιας και πουλησα το i-Stick Pico ψαχνω για κατι καινουριο.Μπατζετ θα ορισω μεγιστο τα 100€ για mod και ατμοποιητη.Μιας και χρονια καπνιστης θελω να μπορω να κανω πνευμονικη τζουρα χωρις να με ενοχλει η να με καιει.Ειχα στο μυαλο μου αυτο αλλα δεν ξερω αν αξιζει http://www.skroutz.gr/s/10954447/Smok-H-Priv-Pro-Kit.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ο Nectar pico rta για τα 10€ έχει πολυ πλάκα....

Βγάζει πολύ ωραία γεύση τουλάχιστον στο υγρό που δοκίμασα (maxboro) και αρκετό για το μέγεθος του :) συνεφακι.

Τα αρνητικά ζεστενεται στης δύο τρεις απανωτές τζουρες (δεν θέλει χοντρά σύρματα ) και λίγο με πεδευει στο πιάσιμο του σύρματος λόγου Άλεν.Είχα πάρει το κολαει με το κατσαβίδι στον toptank και τώρα μου κακό φαίνεται.....

Και τέλος θα τον ηθελα λίγο ποιο αερατο (για τζιγαρισιος τζούρα είναι ταμάμ)

Θετικά:

Χορητικοτητα υγρού

Γεύση

Ντουμανακι

Διαροες μηδεν

Τιμή....

 

 

Σε αναμονή πάντως για τον Avocado 24 :)

post-177457-0-55102000-1486147243_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου πω την πατέντα που έκανα εγώ, μπορεί να ακούγεται γελοία αλλά βολεύει απίστευτα. :D

 

Πάνε σε ένα φαρμακείο και ζήτα έναν ουροσυλλέκτη 24ώρου.

 

Αυτό είναι ένα χοντρό πλαστικό μπετονάκι, 3 λίτρων συνήθως, που έχει μια μεγάλη τρύπα (με καπάκι!) επάνω και 

μια μικρή κανουλίτσα στην άκρη. Κάνεις τις μίξεις σου κανονικότατα, το κλείνεις, το κουνάς άνετα να ανακατευτεί,

και έχεις και την κανουλίτσα να ρίχνει λίγο λίγο να γεμίζεις μικρότερα μπουκαλάκια των 100 π.χ. ml.

 

Bonus?? Έχει διαβαθμίσεις ανά 10 ml πάνω στο μπετονάκι + κοστίζει και 2 ευρώ!

τι ειπες τωρα... ΧΑΧΑΧΑΧΑ θεος!!

θα το δοκιμασω!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλω να φτιάξω 1 λίτρο βάση 

δοχείο κατάλληλο τέτοιου όγκου που θα βρω?

μέχρι 200 ml βρίσκω..

εαν είσαι Αθήνα, εδω http://www.syndesmossa.com/ σε ότι χωριτηκότητα θέλεις, και καραμελέ!

μαζί με vg/pg.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά ,καινούργιος σχετικά στο ηλ.τσιγάρο.

Ηθελα να ρωτήσω για πολύ πλούσιο καπνό ,τι ηλεκτρονικό τσιγάρο προτείνετε ,μέχρι 70€?

Α.Και ποια είναι η πιο δημοφιλής γεύση υγρού?

Β.Ποια είναι η πιο δημοφιλής γεύση υγρού που να έχει γέυση κανονικού τσιγάρου?

Γ. Ποια είναι η πιο δημοφιλής γεύση υγρού που να έχει γέυση κανονικού τσιγάρου + Caffè mocha caramel?

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσίευση Χθες, 18:09

Παιδες καλησπερα.Μιας και πουλησα το i-Stick Pico ψαχνω για κατι καινουριο.Μπατζετ θα ορισω μεγιστο τα 100€ για mod και ατμοποιητη.Μιας και χρονια καπνιστης θελω να μπορω να κανω πνευμονικη τζουρα χωρις να με ενοχλει η να με καιει.Ειχα στο μυαλο μου αυτο αλλα δεν ξερω αν αξιζει http://www.skroutz.g...iv-Pro-Kit.html

 

 

Και εγώ έχω φάει κόλημα με την συγκεκριμένη εταιρεία για αυτό https://www.fasttech.com/products/3024/10020352/6686101

 

Κάτσε να δούμε αν θα πάρουμε και καμία άλλη γνώμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσίευση Χθες, 18:09

 

Παιδες καλησπερα.Μιας και πουλησα το i-Stick Pico ψαχνω για κατι καινουριο.Μπατζετ θα ορισω μεγιστο τα 100€ για mod και ατμοποιητη.Μιας και χρονια καπνιστης θελω να μπορω να κανω πνευμονικη τζουρα χωρις να με ενοχλει η να με καιει.Ειχα στο μυαλο μου αυτο αλλα δεν ξερω αν αξιζει http://www.skroutz.g...iv-Pro-Kit.html

 

 

 

Και εγώ έχω φάει κόλημα με την συγκεκριμένη εταιρεία για αυτό https://www.fasttech.com/products/3024/10020352/6686101

 

Κάτσε να δούμε αν θα πάρουμε και καμία άλλη γνώμη

Alien δαγκωτό...(σαν mod ατμοποιτη θα επερνα άλλον
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ατμοποιητάρα είναι και ο Baby Beast και ο Big Baby Beast, απλά πρέπει να είσαι της πνευμονικής, αν περιμένεις σφικτή τζούρα προφανώς και θα απογοητευτείς.

 

Αλλά για subohm tank παίζει να 'ναι και ο καλύτερος ο Big Baby αυτήν την στιγμή.

 

Μια χαρά σετάκια είναι και τα 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...