Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια καλησπερα

 

μολις εκανα μια παραγγελια απο fastech για 4τεμ INR-1865025R SDI

 

δεν με αφηνει να προχωρησω.... λογικα εχει να κανει με τους κανονισμους....

 

Κανενα workaround?? o κινεζος εχει την 4αρα 16 κατι, εδω εχουν 30 οι 2 (δλδ περι τα 60 οι 4 :P)

 

Καθε ιδεα ευπροσδεκτη

 

Ευχαριστω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

@blu3_orion

δεν κοιτάς να πάρεις από εδώ https://eu.nkon.nl/ και αν είσαι αθήνα να κάνουμε μαζί μία παραγγελία να πάρω και εγώ κανά 2 που θέλω 18650 ώστε να μοιραστούμε τα μεταφορικά ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@blu3_orion

δεν κοιτάς να πάρεις από εδώ https://eu.nkon.nl/ και αν είσαι αθήνα να κάνουμε μαζί μία παραγγελία να πάρω και εγώ κανά 2 που θέλω 18650 ώστε να μοιραστούμε τα μεταφορικά ?

 

Με DPD δε συμφερει....

 

14 μπαταριες, 22 τα μεταφορικα, και /2 να παρει ειναι 11.... ισως τα παρω με post parcel γιατι δεν βιαζομαι ουτως η αλλως...

 

Ευχαριστω παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια εδω και καιρο εχω παραγγειλει απο fasttech και το δεμα απλα δεν ξερει κανεις που ειναι . Εποικοινωνησα με τη PostNL και μου ειπαν οτι το δεμα εχει φυγει απο Ολλανδια απο 13/12 . Παιρνω τα ΕΛΤΑ πριν 2 μερες μου λενε οτι δεν εχουν το δεμα στην Ελλαδα και τελικα εποικοινωνησα με fasttech και μου ειπαν οτι θα ξεκινησουν ερευνα για το δεμα η οποια μπορει να διαρκεσει εως και 2 μηνες! Εχει καποιος παθει το ιδιο πραγμα και ποια ηταν η καταληξη? http://www.17track.net/en/track?nums=RS667018883NL

 

 

οχι φιλε δεν χαθηκε εγω στην ιδια φαση με εσενα πηρα το δεμα μετα απο 70 μερες 

 

 

φιλε μου το προβλημα ειναι στην nl post οχι στο μαγαζι 

 

Όπως λεει ο mples ειναι ειχα παραγγειλει τελη νοεμβριου και εγω μια μπαταρια για κινητο απο ebay με tracking number απο NL Post o ο προμηθευτης με ειχε δωσει estimated delivery μεχρι 4 ιανουαριου στις7 ιανουαριου μιλησα μαζι του με λεει αυτες τις μερες φτανει ελλαδα κοιταω απο tracking number απο 6 δεκεμβριου ειχε φυγει απο ολλανδια για ελλαδα ακομα αφαντη το ιδιο με ειπαν και απο την εξυπηρετηση ελτα που μιλησα στο τηλεφωνο (2103353777 το τηλεφωνο εξυπηρετησης ελτα απαντανε γρηγορα). Στις 10 του μηνος του ειπα δεν εχει ερθει ζητησα refund με το εκανε την ιδια μερα. Την παρασκευη ειπα να κανω μια τελευταια αποπειρα να μιλησω με ελτα ξανα μπας και αν και δεν πιστευα και με ειπαν μολις σημερα ηρθε και ειναι στη διαλογη στην αθηνα γυρω στην τριτη με ειπαν θα ειναι θεσσαλονικη. Επειδη απο τον συγκεκριμενο προμηθευτη στο ebay εχω παραγγειλει αρκετες φορες και δεν ειχα προβλημα πολλες φορες ηταν και πριν την ωρα τους εδω ειμαι σιγουρος οτι ειναι θεμα της NL Post

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά επειδή για τις κεφαλές των Cubis ακούω πως έχουν θεματάκι με spit back και μπουρμπουλήθρες,

θα σου πρότεινα να δοκιμάσεις Protank 4 από Kangertech που έχει τις "κλασικές" κεφαλές των Subtank series.

εχεις δικιο και το ειχα ξεχασει οντως εχουν θεμα και φτυνουν πολυ,απλα το ειχα συνηθισει οταν το χρησιμοποιουσα και καθε μια μιαμιση ωρα την γυριζα αναποδα πατουσα το κουμπι για να φευγει το παραπανισιο υγρο.

 

Προσθετω οτι ξαναδοκιμασα να δουλεψω λιγο τον μελο3 και η μονη αντισταση που παλευεται ειναι η 0,75 η οποια δεν εχει γευση και θελει πολυ νερουλο υγρο αλλιως στεγνωνει για πλακα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπαταριες παιδια απο εδω εμενα μονο αυτος μου εστειλε πριν καμια 10ρια μερες οι αλλοι εκαναν τους κινεζους χαχαχαχα

 

http://www.everbuying.net/

Το θέμα είναι ότι in stock έχει οκτάδα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες ψιλό κουράστηκα με τον kayfun v5 (κλονος) και το προβλημμα με υγρά 70/30 (vg-pg) σε τροφοδοσια ειδικά τώρα που παγώνει η γλυκερίνη από το κρύο της Λάρισας προτείνεται έναν ατμ με τα στοιχεία που θέλω :)

Καταρχήν να αναφέρω ότι ατμιζω από 18w έως 25w και καμιά φορά για χαβαλε στα 35+ (σπάνια) ,καπνικα κυρίως υγρά,και κεφαλές επισκευασιμη από 0,60 -0,90,Ω

1)Θελω κάποιον να πέρνει μονή αλλά και διπλή αντίσταση (το έχω μεράκι αν και δεν ξέρω τον λόγο για διπλή κεφαλή)

2) Εύκολο στήσιμο δηλαδή να έχει χώρο για τα χοτροδαχτυλα μου ;)

3) Να Φέρνει γεύση ακόμα και από άγευστη βάση :) :)

4) Τα κλασικά ,να μην έχει διαροες , τρεξίματα πλαγιός κλπ αλλά πολύ καλή ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ

5)Ψιλό σφικτή τζούρα και προς τα επάνω

6) Χορητικοτητα από 3ml και πάνω για να μην έχω κάθε τρεις και λιγάκι γέμισμα

7)Χρώμα Νίκελ (τα άλλα φεύγουν τα χρώματα με τον χρόνο)

8)Να ρουφάω και να με γεμίζει χωρίς μπουμπουλιθρες - καψίματα κλπ

9) Αγορά λογικά από έξω εκτός αν μπορώ να βρω καμία προσφορά εντός

10) Θα μπεί σε κοντάκι vtc mini (22 )

Δέχομαι και προτάσεις μεταχειρισμένων.....

 

Είχα στην κατοχή μου kayfun v5 ,toptank mini(παρά πολυ καλός), meloiii,fody v2...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαταρίες απο εδω παιδια http://www.teomav.gr/search/label/η%20μπαταρία#.WIYhFVwqx-s

σε καλές τιμές και 100% γνησιες

https://eu.nkon.nl/sony-us18650vtc6.html, μεταφορικά ~4.5 € τα 6 κομμάτια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες ψιλό κουράστηκα με τον kayfun v5 (κλονος) και το προβλημμα με υγρά 70/30 (vg-pg) σε τροφοδοσια ειδικά τώρα που παγώνει η γλυκερίνη από το κρύο της Λάρισας προτείνεται έναν ατμ με τα στοιχεία που θέλω :)

Καταρχήν να αναφέρω ότι ατμιζω από 18w έως 25w και καμιά φορά για χαβαλε στα 35+ (σπάνια) ,καπνικα κυρίως υγρά,και κεφαλές επισκευασιμη από 0,60 -0,90,Ω

1)Θελω κάποιον να πέρνει μονή αλλά και διπλή αντίσταση (το έχω μεράκι αν και δεν ξέρω τον λόγο για διπλή κεφαλή)

2) Εύκολο στήσιμο δηλαδή να έχει χώρο για τα χοτροδαχτυλα μου ;)

3) Να Φέρνει γεύση ακόμα και από άγευστη βάση :) :)

4) Τα κλασικά ,να μην έχει διαροες , τρεξίματα πλαγιός κλπ αλλά πολύ καλή ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ

5)Ψιλό σφικτή τζούρα και προς τα επάνω

6) Χορητικοτητα από 3ml και πάνω για να μην έχω κάθε τρεις και λιγάκι γέμισμα

7)Χρώμα Νίκελ (τα άλλα φεύγουν τα χρώματα με τον χρόνο)

8)Να ρουφάω και να με γεμίζει χωρίς μπουμπουλιθρες - καψίματα κλπ

9) Αγορά λογικά από έξω εκτός αν μπορώ να βρω καμία προσφορά εντός

10) Θα μπεί σε κοντάκι vtc mini (22 )

Δέχομαι και προτάσεις μεταχειρισμένων.....

 

Είχα στην κατοχή μου kayfun v5 ,toptank mini(παρά πολυ καλός), meloiii,fody v2...

Δεν ξέρω τι κάνεις λαθος με τον kayfun τι στήσιμο εχεις κανει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν ανέφερα ότι είναι κλονος,και παρολου από την καλή έκδοση έχω κάποια πρόβληματα.

Τα οποίο το 80% είναι η τροφοδοσια με την στροφή της καμπάνας....

Τεσπά όπως έχουν αναφέρει αρκετή φίλη μακριά από κλονους όσο καλή και αν είναι...

Έχουμε κάτι παιδιά τώρα σε αυτά που ζητάω;

 

Το σύνηθες στήσιμο είναι 26 σύρμα σε 2.4 πυρήνα 6 στροφές και οργανικό βαμβάκι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω κλώνο εχω αλλα ειμαι πολυ ευχαριστημένος απο απόδοση. πιστευω φταει το βαμβακι σου δοκιμασε να βάλεις cotton bacon... και νομιζω οτι η καμπανα πανω απο 2 στροφες κλείνει

Κοιτα για κανενα fodi αλλα ειναι 2ml

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...