Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγώ από τον melo το μόνο παράπονο που είχα είναι οτι μου έσταζε αρκετά με τις ετοιμες αντιστάσεις, του αδερφού μου όχι, δεν ασχολήθηκα παραπάνω

αν δεν ήταν τόσο μικρός ο χώρος στις επισκευάσιμες κεφαλές παίζει να τον χρησιμοποιούσα ακόμα που και που

από γεύση πάντως ήταν τίμιος για μένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

μια χαρα ειναι ο melo3 απο τους πιο τιμιους ατμοποιητες που εχω δει μη λεμε οτι ναναι

Ειδικά φίλε για την χρήματα που εδωσα μαζί με το pico (33€) είναι σούπερ.

Μόνο που δεν είναι για ξεκίνημα ηλεκτρονικό τσιγάρου,φαίνεται και από το επιστόμιο του που είναι σαν καμινάδα,τουλάχιστον σε εμενα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρα ειναι ο melo3 απο τους πιο τιμιους ατμοποιητες  που εχω δει μη λεμε οτι ναναι 

ναι μεχρι εκει τιμιος.Για την εξευτελιστικη τιμη που τον παιρνεις σετ καλος ειναι αλλα στην πρωτη ευκαρια πας σε αλλον.Και για starter δεν κανει για κανεναν λογο.Πολυ ντουμανι γενικα στο σφιχτο airflow ειναι απαισιος δινει πολυ λιγη γευση και η 0,75 στεγνωνει πανευκολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους! Θα ήθελα μια μετάβαση από Joyetech Ego Aio.....  Αυτά που έχω σκεφτεί είναι: MOD-> Eleaf pico η το ipower. Και για ατμοποιητή είμαι ανάμεσα σε: Joyetech Cubis Pro, Aspire Triton(Mini η απλό) και Smok Tv8 baby. Επίσης έχω δει από φίλο το Kanger Subox Mini Kit..... Θέλω να είναι κάπου στην μέση τσιγαρίσιο-αεράτο με λίγο παραπάνω σε τσιγαρίσιο. Επίσης θέλω έμφαση στην γεύση πιο πολύ. Θα ήθελα να μου πείτε μια γνώμη η να προτείνεται και κάτι άλλο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους! Θα ήθελα μια μετάβαση από Joyetech Ego Aio.....  Αυτά που έχω σκεφτεί είναι: MOD-> Eleaf pico η το ipower. Και για ατμοποιητή είμαι ανάμεσα σε: Joyetech Cubis Pro, Aspire Triton(Mini η απλό) και Smok Tv8 baby. Επίσης έχω δει από φίλο το Kanger Subox Mini Kit..... Θέλω να είναι κάπου στην μέση τσιγαρίσιο-αεράτο με λίγο παραπάνω σε τσιγαρίσιο. Επίσης θέλω έμφαση στην γεύση πιο πολύ. Θα ήθελα να μου πείτε μια γνώμη η να προτείνεται και κάτι άλλο!

το πιο καλο σε αυτο ειναι το στυλ ειναι kayfun 5.Το smok ειναι καλο αλλα πολυ αερατο,το cubis pro δεν το ξερω αλλα διαβασα οτι εχει αρκετα θεματα οποτε καλυτερα τον απλο cubis που δεν εχει και θεματα με leaks.Για τον kanger απλα εχω να πω οτι ολoi τον θεωρουν σχετικα καλο αλλα εχω ακουσει και εχει για leaks.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους! Θα ήθελα μια μετάβαση από Joyetech Ego Aio.....  Αυτά που έχω σκεφτεί είναι: MOD-> Eleaf pico η το ipower. Και για ατμοποιητή είμαι ανάμεσα σε: Joyetech Cubis Pro, Aspire Triton(Mini η απλό) και Smok Tv8 baby. Επίσης έχω δει από φίλο το Kanger Subox Mini Kit..... Θέλω να είναι κάπου στην μέση τσιγαρίσιο-αεράτο με λίγο παραπάνω σε τσιγαρίσιο. Επίσης θέλω έμφαση στην γεύση πιο πολύ. Θα ήθελα να μου πείτε μια γνώμη η να προτείνεται και κάτι άλλο!

 

Μόλις περιέγραψες τον Kayfun 5.

Ωστόσο, καλή εναλλακτική και ο Fodi F2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην γράφουμε ότι να είναι όσοι έχουν τον melo 3 και δεν είναι ικανοποιημένοι τότε βάζουν αυτήν την αντίσταση  και έχουν ένα εντελώς διαφορετικό ατμοποιητη που θα τους κάλυψη απόλυτα  https://www.fasttech.com/products/2996000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερω τουλαχιστον 3 γνωστους μου που δεν καπνισαν ποτε και τωρα ατμιζουν γιατι δοκιμασαν και γουσταραν, ο ενας μαλιστα κανει και υγρο με νικοτινη που λεει οτι πηρε κατα λαθος. Εχετε αντιστοιχες εμπειριες ή σε μενα φαινεται αρκετα περιεργο οταν το ειδα πρωτη φορα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πολύ παλιά σετ και τα 2, τις τιμές όμως δεν τις ρίξανε καθόλου.

Ακόμα και από Ελλάδα έχει πολύ καλύτερα σετ να αγοράσεις με 90 ευρώ, για Κίνα δεν το συζητάμε τι παίρνεις με αυτά τα λεφτά...

 

Θα προτιμούσα ακόμα και κάποια από τις νέες AIO συσκευές με 30 ευρώ από το να δώσω 90 και να πάρω το Mini Volt, τουλάχιστον θα μου έβγαζε την μέρα η συσκευή και δεν θα έψαχνα φορτιστή στο μισάωρο πάνω.

 

Ή φυσικά κανά Pico Mega+Melo 3 στα 70 ευρώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια εδω και καιρο εχω παραγγειλει απο fasttech και το δεμα απλα δεν ξερει κανεις που ειναι . Εποικοινωνησα με τη PostNL και μου ειπαν οτι το δεμα εχει φυγει απο Ολλανδια απο 13/12 . Παιρνω τα ΕΛΤΑ πριν 2 μερες μου λενε οτι δεν εχουν το δεμα στην Ελλαδα και τελικα εποικοινωνησα με fasttech και μου ειπαν οτι θα ξεκινησουν ερευνα για το δεμα η οποια μπορει να διαρκεσει εως και 2 μηνες! Εχει καποιος παθει το ιδιο πραγμα και ποια ηταν η καταληξη? http://www.17track.net/en/track?nums=RS667018883NL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια εδω και καιρο εχω παραγγειλει απο fasttech και το δεμα απλα δεν ξερει κανεις που ειναι . Εποικοινωνησα με τη PostNL και μου ειπαν οτι το δεμα εχει φυγει απο Ολλανδια απο 13/12 . Παιρνω τα ΕΛΤΑ πριν 2 μερες μου λενε οτι δεν εχουν το δεμα στην Ελλαδα και τελικα εποικοινωνησα με fasttech και μου ειπαν οτι θα ξεκινησουν ερευνα για το δεμα η οποια μπορει να διαρκεσει εως και 2 μηνες! Εχει καποιος παθει το ιδιο πραγμα και ποια ηταν η καταληξη? http://www.17track.net/en/track?nums=RS667018883NL

χωρις να θελω να σε τρομαξω..λογικα χαθηκε :D

το εχω παθει..ξεκινα να ζητας τα λεφτα σου πισω απο την fasttech..και οτι θελουν ας το κανουν το δεμα αυτοι μετα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...