Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αχαχα, πάλι κορόιδο με πιάσανε ρε γμτ, που είναι εμένα το "Man In The Chair" μου;;

 

Τα γαντάκια για την touch screen μου τα 'στειλε και εμένα όμως, αλλά σε small μου φαίνεται

και δεν μου κάνουν, μαζί με κάτι άλλα ψιλολόγια (αυτοκόλλητα; ούτε θυμάμαι).

 

Εντάξει, είναι θεούλης ο τύπος, σκουπίδια ουσιαστικά είναι, αλλά σε κερδίζει και λες σωστός, γιατί όχι;

 

Μαγκιά του και μπράβο του.

 

Edit: Και πολύ γρήγορος, ούτε 24 ώρες δεν έκανε το δέμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ναι γρηγορο το δεμα!

δεν ειναι η αξια του αντικειμενου , αλλα η κινηση. νταξει μπορει να μην τα χρησιμοποιησεις ποτε , αλλα σου κανει ενα δωρακι ρε αδερφε..

btw αν θες , κανουμε τραμπα τα γαντακια με το dvd χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε μια βάση VG με 36mg νικοτίνης η οποία λήγει 25/05/2017.

Αυτό πως σε όποιο υγρό έχει μπει αυτή βάση, θα πρέπει να έχει καταναλωθεί μέχρι την 25η Μαίου του 2017.

Common sense σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε μια βάση VG με 36mg νικοτίνης η οποία λήγει 25/05/2017.

Αυτό πως σε όποιο υγρό έχει μπει αυτή βάση, θα πρέπει να έχει καταναλωθεί μέχρι την 25η Μαίου του 2017.

Common sense σωστά;

Σωστα..μετα απο λιγο ψαξιμο ομως , βλεπω οτι δεν 'ληγει' τοσο ευκολα η γλυκερινη. (για προπυλενογλυκολη δεν ξερω)

απλα η φαρμακοβιομηχανιες του βαζουν αυτο το ταμπελακι για να ειναι καλυμενες.

αν προσεξεις (οπως κατα τυχη το ειδα εγω πριν λιγες μερες) δεν γραφει ημερομηνια ληξης..αλλα ημερομηνια επανελεγχου και ημερομηνια ανασυσκευασιας. (vg by sindesmos)

 

η βασεις δηλαδη αν εχουν ληξει. γιρνανε πισω , γινεται ενας τυπικος ελεγχος (maybe..maybe not) ,ξαναπακεταρετε (ουτε καν) ,μπαινει νεο καρτελακι με νεες ημερομηνιες και ξανα σπρωχνετε στην αγορα ;)

 

αν ειναι καλα σφραγισμενη. σε σκιερο και δροσερο μερος. δεν νομιζω να υπαρξει κανενα απολυτος προβλημα , για 1 χρονο ακομα

θα κανω μια σχετικη ερωτηση βεβαια σε φιλο φαρμακοποιο και χημικο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα παιδια καποιον κλονακο για MTL RTA ; θελω ιδιο αποτελεσμα με ναυτιλο στην μικροτερη τρυπα... Σκεφτηκα kayfun v3 mini ή doggystyle 2k16. Βεβαια στον KF με χαλαει το 2ml και στον σκυλο το πλαστικο τανκ. Καποια προταση; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα σου πρότεινα αυτόν από ότι έχω διαβάσει ο καλύτερος κλώνος και 5 μλ B)

https://www.fasttech.com/products/0/10006473/4984600-sxk-kayfun-v5-styled-rta-rebuildable-tank-atomizer

Σήμερα ήρθε το ipv5 τρελό εργαλείο αλλά θα έχω καλύτερη άποψη σε μερικές μέρες περιμένω και ένα  wismec rx2/3 οπότε και θα τα συγκρίνω  B)  B)

Το ότι έχω φάει τρελό κόλημα με τον tfv12 :cry:  :cry: είναι νορμάλ ή να το κοιτάξω :X  :X

περιμένω τον tfv4 και είδη σκέφτομαι να τον δώσω σε ένα φίλο μαζί με ένα από τα δύο μοντ( να πάρει το παιδί τρελό σετάκι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παρέλαβα το pico+meloIII για την κυρά μου ;).

Απίστευτο όμορφο το pico σε υπέροχο λευκό χρώμα μαζί με μία θήκη σιλικόνης...

Ωραίο μενού και ικανοποιητική ποιότητα κατασκευής.

Όμως....Λάθος επιλογή του ατμ για κάποιον που ξεκινάει το ηλεκτρονικό.

Με την 0,28Ω θέλει πάνω από 35w για να πάρει μπροστα.Αλλα το ντουμάνι είναι τρομερό,και εγώ δεν μπορούσα να ρουφιξω.

Αγορασα καινούργια κεφαλή 0,75Ω ,ώστε να πέσουμε σε w ,αλλά ,χάσαμε σε γεύση.

Τώρα περιμένω να φέρει φίλος ένα δικό του ατμ gs ώστε να βάλω μία κεφαλη 1.5Ω και να γίνει όσο περισσότερο τσιγαρισιος.

Τον mello θα το κρατήσω για το χαβαλε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ... Γενικά οι νικοτίνες σε VG πχ, σε πόσο διάστημα λήγουν από την ημερομηνία παραγωγής/συσκευασίας;

νομιζω καπου στα 2 χρονια εχω δει ταμπελακια.απο την ημερομηνια 'παραγωγης' τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ... Γενικά οι νικοτίνες σε VG πχ, σε πόσο διάστημα λήγουν από την ημερομηνία παραγωγής/συσκευασίας;

Η ημερομηνία λήξης στα e-liquids είναι περισσότερο τυπική παρά ουσιαστική...

Ξερει καποιος να μου προτεινει μια βαση 18αρα να ειναι οικονομικη;Η t-juise εχει 13 ευρω κατι οικονομικοτερο ψαχνω.

https://www.altersmoke.gr/%CF%85%CE%B3%CF%81%CE%AC-%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CF%80%CE%BB%CE%AE%CF%81%CF%89%CF%83%CE%B7%CF%82/diy-baseis/nic-master-10w-40vg-50pg-36mg-250-ml-detail

+

https://www.altersmoke.gr/%CF%85%CE%B3%CF%81%CE%AC-%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CF%80%CE%BB%CE%AE%CF%81%CF%89%CF%83%CE%B7%CF%82/diy-baseis/nic-master-10w-40vg-50pg-0mg-250-ml-detail

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν διαβαζω για "ΦΥΤΙΚΕΣ" γλυκερινες και προπυλενογλυκολες , απο "ΦΥΤΙΚΗ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗ" μου ερχετε να βαλω τα κλαματα....
 

απορω γιατι το πλασαρουν ετσι...

σε λιγο θα δουμε και βιολογικης καλλιεργιας VG και προπυλενογλυκολη εκτροφιου..γαμησε με..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παρέλαβα το pico+meloIII για την κυρά μου ;).

Απίστευτο όμορφο το pico σε υπέροχο λευκό χρώμα μαζί με μία θήκη σιλικόνης...

Ωραίο μενού και ικανοποιητική ποιότητα κατασκευής.

Όμως....Λάθος επιλογή του ατμ για κάποιον που ξεκινάει το ηλεκτρονικό.

Με την 0,28Ω θέλει πάνω από 35w για να πάρει μπροστα.Αλλα το ντουμάνι είναι τρομερό,και εγώ δεν μπορούσα να ρουφιξω.

Αγορασα καινούργια κεφαλή 0,75Ω ,ώστε να πέσουμε σε w ,αλλά ,χάσαμε σε γεύση.

Τώρα περιμένω να φέρει φίλος ένα δικό του ατμ gs ώστε να βάλω μία κεφαλη 1.5Ω και να γίνει όσο περισσότερο τσιγαρισιος.

Τον mello θα το κρατήσω για το χαβαλε :)

μετα απο avocado,kayfun,cubis ο melo με αφησε αδιαφορο απο γευση και δοκιμασα ολες τις αντιστασεις.Ασε που ειναι ο μονος που σαν να μου φερνει λιγο βηχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετα απο avocado,kayfun,cubis ο melo με αφησε αδιαφορο απο γευση και δοκιμασα ολες τις αντιστασεις.Ασε που ειναι ο μονος που σαν να μου φερνει λιγο βηχα

 

Χωρις να εχω δοκιμασει melo και σαν φρεσκος ατμιστης 1 μηνα ειχα διαβασει πολλα αρνητικα σχολια για τον συγκεκριμενο ατμοποιητη. Και οταν αγορασα το πρωτο μου mod pico mega που το προωθούσαν με melo. Σε 5 καταστηματα που πηγα πριν καταληξω οι πωλητες με ειπαν ναι το δινουμε πακετο με αυτον τον ατμοποιητη αλλα δεν θα στο προτεινα ε λες οκ σε ενα ή σε 2 αλλα σε 5 κατι βρωμαει. Τελικα ήμουν αναμεσα σε nautilus και fumytank mini 3 και κατεληξα στον δευτερο και ειμαι πολυ ικανοποιημενος προς το παρον απο την επιλογή μου. Και δεν εχω διαβασει απο κανενα που να πηρε pico να προτιμησε εντελει το melo    

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...