Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

βασικα λες να περιμενω τον tfv16?? 

 

σαν να το βλεπω..

35% bigger airflow

minimum watt 250w

recommended watt 350w

maximmum pleasure 500w

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

βασικα λες να περιμενω τον tfv16?? 

 

σαν να το βλεπω..

35% bigger airflow

minimum watt 250w

recommended watt 350w

maximmum pleasure 500w

 

Θα χρειάζεσαι υπερβολικά μακριά μπαλαντέζα...

 

 

...τι «γιατί» ; εννοείς ότι θα τον δουλεύεις με μπαταρίες;;;

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες, αν θέλετε κανονίζουμε μια συνάντηση Αθήνα (οι Αθηναίοι), Σαλονίκη (οι βόρειοι) και μετά χαράς να βοηθήσουμε όσους σκέφτονται να ξεκινήσουν το άτμισμα ή χρειάζονται βοήθεια!

 

Πρώτος εγώ πχ, χρειάζομαι βοήθεια με τα την ιδιοκατασκευή υγρών!

 

Μια πρώτη βοήθεια που μπορώ να σου προσφέρω είναι ότι 5ml άρωμα και 50ml βάσης (55ml σύνολο) που είπες πριν δεν είναι 10%. 5 και 45 (σύνολο 50) είναι 10%. Σπαστικός είμαι, το ξέρω. :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια πρώτη βοήθεια που μπορώ να σου προσφέρω είναι ότι 5ml άρωμα και 50ml βάσης (55ml σύνολο) που είπες πριν δεν είναι 10%. 5 και 45 (σύνολο 50) είναι 10%. Σπαστικός είμαι, το ξέρω. :P

http://www.todmuller.com/ejuice/ejuice.php

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα και καλή χρονιά να έχουμε.

 

http://www.gearbest.com/temperature-control-mods/pp_572193.html

 

Έχουμε κάποια γνώμη για το συγκεκριμένο mod;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να φτιάξεις τα δικά σου υγρά είναι πολύ πιο εύκολο από ότι φαντάζεσαι και μετά παό λίγο καιρό και πολύ διασκεδαστικό 

Το σάιτ που έβαλα http://e-liquid-recipes.com/create σε βοθάει με της πράξεις όπως επίσης έχει και συνταγές κλώνους από όλα σχεδόν τα γνωστά ζουμία 

Δες και μια το αγαπημένου μου δικό μου http://e-liquid-recipes.com/recipe/1059310/COOCKIE%20COFFE

 

 

Πω πω τι εργαλείο αυτο το tfv 12 και εγώ πήρα mod 200w και νόμιζα ότι έχω δυνατό εργαλείο :-(

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα λες να περιμενω τον tfv16?? 

 

σαν να το βλεπω..

35% bigger airflow

minimum watt 250w

recommended watt 350w

maximmum pleasure 500w

 

- RADIATION-PROOF

 

Συν ότι θα σου δίνει δώρο και συνδρομή σε γνωστή εταιρεία παρασκευής υγρών. 

 

Και κουπονάκι για τη ΔΕΗ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια γνώμη για τον wismec theorem; Τον βρήκα σε πάρα πολύ καλή τιμή και τον παρήγγειλα μαζί φυσικά με το xcube mini της Smok που είχα βάλει στο μάτι εδώ και καιρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχασα το ηλεκτρονικό μου τσιγάρο (Eleaf pico & vaporesso guardian) και ψάχνω αντίστοιχο αλλά καλύτερο mod απο αυτό της Eleaf, έχετε καμία πρόταση;;

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχασα το ηλεκτρονικό μου τσιγάρο (Eleaf pico & vaporesso guardian) και ψάχνω αντίστοιχο αλλά καλύτερο mod απο αυτό της Eleaf, έχετε καμία πρόταση;;

Ευχαριστώ

vtc mini

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα το μεγάλο BTC παλαιότερα και μετά από ένα χρόνο μου χάλασε το κουμπί της τζουρας. Δεν ξαναπάω σε vtc.

 

Επίσης θα ήθελα όσο το δυνατόν μεγαλύτερη αυτονομία, βέβαια όχι σαν αυτό το mod με τις 4 μπαταρίες που είναι σαν στρατιωτικός ασύρματος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάμαι ειχα αναζητήσει mοd και παλαιότερα και με είχε συμβουλέψει ένα μέλος εδώ στο φόρουμ να πάρω μία συγκεκριμένη μάρκα γιατί όπως μου είχε εξηγήσει αυτό το mod έχει τις μπαταρίες "σε σειρά" και ως εκ τούτου προσφέρει πολύ μεγαλύτερη αυτονομία. Σας θυμίζει κάτι αυτό;

 

Δεν μπορώ να θυμηθώ τη μάρκα του mod ούτε να βρω το ποστ.

Δες για smok alien με 2 μπαταριες. Βαλε 2 της MXJO στα 3000mah και είσαι κομπλε.

Ευχαριστώ που ασχολείσαι με το θέμα μου, θα το κοιτάξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φερανε δωρακι χθες baby beast, λογω οτι ειμαι διακοπες Ελλαδα ειμαι μονο με πικο, νταξει μια μπαταρια και 56 watt δεν τραβαει με τπτ, εχει κανεις να προτεινει μοντ με ντουο μπαταριες ? ειμαι μεχρι τωρα αναμεσα σε snow wolf, wismec 2/3, αν και τεινω περισσοτερο σε wismec, εχει κανεις καποια απο τα 2 να μου πει γνωμες ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...