Προς το περιεχόμενο

Εκτυπωτης Epson SX125 και μελάνες


Stavrakas13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν έχω τον εκτυπωτή του τίτλου(btw δεν ξέρω αν ταιριάζει εδώ το θέμα αλλα δεν βρήκα νήμα για εκτυπωτές)

Θέλω να εκτυπώσω κάποιες ασπρόμαυρες φωτοτυπίες αλλά δεν με αφήνει επειδή έχουν αδειάσει τα χρώματα(εκτός απο το μαύρο που είναι φουλ)

Υπάρχει κάποια παράκαμψη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω το ρωτησα σε δυο πωλητές ο epson όλα τα μοντέλα του όταν αδιάζει τα μελανάκια του έστω και ενα δεν εκτυπώνει πρεπει να τα ξαναγεμισεις μου ειπανε επισης τα μελανια δεν αδιαζουνε τελειως πανες μεχρι την μέση και λεει οτι άδιασαν, λέω κι εγώ αυτοι δεν θέλουν να πουλήσουν το πολυμηχανημα αυτο και τελικα πηρα canon και εγω για epson πηγαινα αλλα τελικα αληθεια λεγανε αυτοι

 

εγω το ρωτησα σε δυο πωλητές ο epson όλα τα μοντέλα του όταν αδιάζει τα μελανάκια του έστω και ενα δεν εκτυπώνει πρεπει να τα ξαναγεμισεις μου ειπανε επισης τα μελανια δεν αδιαζουνε τελειως πανες μεχρι την μέση και λεει οτι άδιασαν, λέω κι εγώ αυτοι δεν θέλουν να πουλήσουν το πολυμηχανημα αυτο και τελικα πηρα canon και εγω για epson πηγαινα αλλα τελικα αληθεια λεγανε αυτοι

ξεχασα να σε ρωτησω epson ειναι? μονο για αυτους ισχυει αυτο αν δεν ειναι λαθος μου για αλη μαρκα δεν ξερω

 

εγώ το ρώτησα σε δυο πωλητές ο epson όλα τα μοντέλα του όταν αδιάζει τα μελανάκια του έστω και ένα δεν εκτυπώνει πρέπει να τα ξαναγεμίσεις μου, είπανε επισης τα μελανια δεν αδιαζουνε τελειως πάνε μέχρι την μέση και λέει οτι άδιασαν, λέω κι εγώ αυτοί δεν θέλουν να πουλήσουν το πολυμηχανημα αυτο? και τελικα πηρα canon, και εγω για epson πηγαινα αλλα τελικα αληθεια λεγανε αυτοι

 

 

ξεχασα να σε ρωτησω epson ειναι? μονο για αυτους ισχυει αυτο αν δεν ειναι λαθος μου για αλη μαρκα δεν ξερω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...