Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Καλησπέρα,

 

νέος κάτοχος PS4 έκδοση 1ΤΒ από χθες και επειδή δεν έχω προηγούμενη εμπειρία θα ήθελα τη βοήθεια σας.

 

  1. Αγόρασα το Fifa 16 και για να παίξω πρέπει να έχω το cd μέσα στη κονσόλα. Δεν γίνεται να γίνει εγκατάσταση το παιχνίδι και να μην χρειάζεται να έχω συνέχεια το cd μέσα?
  2. Υπάρχει κάποιο site για αγορά φθηνής συνδρομής ps plus για χρόνο?

 

 

1. Όλα τα παιχνίδια με δισκάκι, θέλουν και το δισκάκι μέσα. Μόνο τα digital δε θέλουν (λογικό..).

2. maxplay.gr στα 45 ευρώ. νομίζω είναι το φθηνότερο... αλλά δεν έχει ποτέ διαθεσιμότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλησπέρα,

 

νέος κάτοχος PS4 έκδοση 1ΤΒ από χθες και επειδή δεν έχω προηγούμενη εμπειρία θα ήθελα τη βοήθεια σας.

 

  1. Αγόρασα το Fifa 16 και για να παίξω πρέπει να έχω το cd μέσα στη κονσόλα. Δεν γίνεται να γίνει εγκατάσταση το παιχνίδι και να μην χρειάζεται να έχω συνέχεια το cd μέσα?
  2. Υπάρχει κάποιο site για αγορά φθηνής συνδρομής ps plus για χρόνο?

 

1. Ναι πρέπει να είναι μέσα το blueray αλλιώς δεν γίνεται να το παίξεις.

Αν θες κάτι τέτοιο να το αγοράζεις digital από το play store το παιχνίδι.

 

2.Σε φυσικό κατάστημα σπάνια θα πετύχεις καλύτερη τιμή.

http://maxplay.gr/ όποτε έχει ξανά διαθέσιμες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα!

 

Japanese TV Meets Shuhei Yoshida, Thinks He's Just Some Guy

 

Instead of stating “Shuhei Yoshida President of Sony’s Worldwide Studios for Sony Computer Entertainment,” television program Mezamashi TV introduced him simply as a “50-something year-old man” (50代男性 or 50-dai dansei) and asked him about Space Invaders even though he was there to promote PlayStation VR.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Ναι πρέπει να είναι μέσα το blueray αλλιώς δεν γίνεται να το παίξεις.

Αν θες κάτι τέτοιο να το αγοράζεις digital από το play store το παιχνίδι.

 

2.Σε φυσικό κατάστημα σπάνια θα πετύχεις καλύτερη τιμή.

http://maxplay.gr/ όποτε έχει ξανά διαθέσιμες

 

Αν είναι για άλλη χώρα και όχι για Ελλάδα, έχει διαφορά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ το έχω ρωτήσει και εγώ στο παρελθόν, το παιχνίδι είναι παραεισαγωγή από UAE (United Arab Emirates) , αυτό σημαίνει η κίτρινη τελεία... Βλέπω ότι όσοι φέρνουν τέτοια παιχνίδια τα έχουν ~10ευρώ λιγότερο από τους άλλους - το you για παράδειγμα, το dark souls 3 το έχει 59 ευρώ.

Παραδόξως τόσο έχει και το Uncharted 4 και λέει κιόλας Ελληνική έκδοση. Preorder editions όμως τις ξεχνάμε από εκεί...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί αν δε το γράφει στην περιγραφή τότε δεν σου έρχεται κανένα preorder bonus. Δεν είναι τυχαίο που στο you απουσίαζουν και τα collector's editions. Υπάρχει λόγος που είναι φθηνότερα ΛΟΛ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω αν αναφερθηκε σε πορηγουμενη σελιδα, αλλα απο σημερα και μεχρι τις 7 του μηνα εχει open weekend multiplayer beta Uncharted 4...Τι καλαααααα!!! Μολις γεμισα το ΣουΚου μου!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...