Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λεω να προπαραγγειλω στα 40  το  combo που βγηκε  για το  ps4  beyond two souls +heavy  rain  μιας και δεν τα ειχα παιξει στην προηγουμενη γενια.

Τι λετε αξιζει ?

40 ετων?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To dying light  the following  enchanted edition  για να παιξεις πρεπει να εχεις και τον αρχικο τιτλο ειναι δλδ στην ουσια expansion ?

H'εγω που δεν  εχω τον αρχικο τιτλο  μπορω να αγορασω κατευθειαν αυτο και να παιξω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ενω το εχω σε rest mode και κατεβαζει κανονικα καποια παιχνιδια και demo που το εχω βαλει μετα απο καποιες ωρες που γυρναω και ανοιγω τη κονσολα μου δειχνει στα notifications σε μερικα απο αυτα που το εχω βαλει "cannod download" παρολο που δεν εχει αποσυνδεθει ποτε ιντερνετ απο τη κονσολα.

Αυτο το κανει συνηθως σε παρα πολυ μεγαλα αρχεια π.χ. 10gb και ανω.

 

Εχει συμβει σε κανεναν απο εσας και αν ναι πως το διορθωσε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To dying light  the following  enchanted edition  για να παιξεις πρεπει να εχεις και τον αρχικο τιτλο ειναι δλδ στην ουσια expansion ?

H'εγω που δεν  εχω τον αρχικο τιτλο  μπορω να αγορασω κατευθειαν αυτο και να παιξω ?

 

 

http://www.skroutz.gr/s/8160535/Dying-Light-The-Following-Enhanced-Edition-PS4.html

 

αν μιλας για αυτο,τοτε τα εχει ολα μεσα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ενω το εχω σε rest mode και κατεβαζει κανονικα καποια παιχνιδια και demo που το εχω βαλει μετα απο καποιες ωρες που γυρναω και ανοιγω τη κονσολα μου δειχνει στα notifications σε μερικα απο αυτα που το εχω βαλει "cannod download" παρολο που δεν εχει αποσυνδεθει ποτε ιντερνετ απο τη κονσολα.

Αυτο το κανει συνηθως σε παρα πολυ μεγαλα αρχεια π.χ. 10gb και ανω.

 

Εχει συμβει σε κανεναν απο εσας και αν ναι πως το διορθωσε?

 

Δεν έχεις χώρο στον δίσκο.Πηγαινε settings-system storage managment να δείς πόσα Gb έχεις ελεύθερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωριζει κανεις αν παιζει πουθενα καμια προσφορα για PS plus 1 χρονου? η καλυτερη τιμη που βρηκα  ειναι στα 48 ευρω? υπαρχει περιπτωση να την βρουμε πιο φθηνα απο κανενα σαιτ εξωτερικου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωριζει κανεις αν παιζει πουθενα καμια προσφορα για PS plus 1 χρονου? η καλυτερη τιμη που βρηκα  ειναι στα 48 ευρω? υπαρχει περιπτωση να την βρουμε πιο φθηνα απο κανενα σαιτ εξωτερικου?

Απο Ελλαδα μην περιμενεις δυστηχως προσφορα ειδικα τωρα με τα capital. Εγω προσωπικα απο το καλοκαιρι που πηρα την κονσολα σκεψου οτι δεν εχω δει την ετησια να πεφτει κατω απο 48ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θυμαται κανεις εαν περσι το πασχα τα καταστηματα ειχαν σε προσφορα την κονσολα ps4. οπως κανανε και τα χριστουγεννα?.

αφου δεν μπορεσα να το παρω τοτε, ισως το παρω το πασχα εαν πεσει η τιμη του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θυμαται κανεις εαν περσι το πασχα τα καταστηματα ειχαν σε προσφορα την κονσολα ps4. οπως κανανε και τα χριστουγεννα?.

αφου δεν μπορεσα να το παρω τοτε, ισως το παρω το πασχα εαν πεσει η τιμη του

Ναι ειχε και περυσι το πασχα προσφορες(οπωτε καπιο καλο πακετο θα βρεις την συγκεκριμενη περιοδο)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, μια χιλιοειπωμενη ερώτηση, αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι ξέρω την απάντηση.

 

Όλα τα παιχνίδια μου είναι ψηφιακά. Για άγνωστο λόγο, σήμερα δεν έχω Internet σπίτι. Δεν μπορώ να παίξω τίποτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...