Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν απο καθε game update π.χ. rocket league σας βγαζει στο notifications -> downloads "prepare to download....."  και παει σε ποσοστο επι της εκατο και οταν τελειωσει ξεκιναει να κατεβαζει το game update ή το κατεβαζει απο το 60-80%.

 

ΤΟο κανει σε ολους αυτο ή μονο σε εμενα?

και σε μενα prepare to download μεχρι να παει 100% και 

ξεκιναει απο το 0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντα ήθελε PS Plus για διπλό στο COD, εαν χρησιμοποιείτε και οι 2 τους δικούς σας λογαριασμούς. Για να παίξεις με έναν λογαριασμό PS Plus, δηλώνεις τον δεύτερο παίχτη ως guest. 

Τελικά έγινε το εξής κουφό. Όταν έγινε αυτό η συνδρομή μου ίσχυε ακόμη δύο μέρες, θυμήθηκα που η sony είχε δώσει δώρο δύο μέρες στο plus για το προβλήματα που είχε οπότε όταν ανανέωσα για χρόνο, παίξαμε και οι δύο μια χαρά από μία συνδρομή.... Τα συμπεράσματα δικά σας...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν απο καθε game update π.χ. rocket league σας βγαζει στο notifications -> downloads "prepare to download....."  και παει σε ποσοστο επι της εκατο και οταν τελειωσει ξεκιναει να κατεβαζει το game update ή το κατεβαζει απο το 60-80%.

 

ΤΟο κανει σε ολους αυτο ή μονο σε εμενα?

Από το 0 % ξεκινάει μόλις το τσέκαρα.

Αλλά τι νόημα έχει αν λειτουργεί σωστά το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξιζει το Rainbow Six siege? Δεν ειναι σαν το bo3 που ο καθε ενας παιζει για την παρτι του. Εδω χρειαζεται ομαδα.Ομως επειδη οι φιλοι μου δεν παιζουν games(κανα lol μονο) ποσο μαλλον να εχουν ps4. Δεν εχω καποιον να παιξω μαζι του παραμονο με random people.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξιζει το Rainbow Six siege? Δεν ειναι σαν το bo3 που ο καθε ενας παιζει για την παρτι του. Εδω χρειαζεται ομαδα.Ομως επειδη οι φιλοι μου δεν παιζουν games(κανα lol μονο) ποσο μαλλον να εχουν ps4. Δεν εχω καποιον να παιξω μαζι του παραμονο με random people.

Τι περιεργο.... πρωτη φορα το ακουω :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεω να προπαραγγειλω στα 40  το  combo που βγηκε  για το  ps4  beyond two souls +heavy  rain  μιας και δεν τα ειχα παιξει στην προηγουμενη γενια.

Τι λετε αξιζει ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεω να προπαραγγειλω στα 40  το  combo που βγηκε  για το  ps4  beyond two souls +heavy  rain  μιας και δεν τα ειχα παιξει στην προηγουμενη γενια.

Τι λετε αξιζει ?

 

Το heavy rain ναι, το Beyond Two Souls κυρίως για τα γραφικά, η ιστορία δεν με συγκίνησε τόσο. Άμα σου αρέσουν interactive story games τότε δεν έχεις πολλά να χάσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το heavy rain ναι, το Beyond Two Souls κυρίως για τα γραφικά, η ιστορία δεν με συγκίνησε τόσο. Άμα σου αρέσουν interactive story games τότε δεν έχεις πολλά να χάσεις.

Ναι μου αρεσει αυτο το στυλ παιχνιδιων, εχω διαβασει  πολυ καλες κριτικες και απο  αποψεις φιλων ,οποτε  θεωρω πως σε αυτη την τιμη 2 games  ειναι καλη περιπτωση .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μου αρεσει αυτο το στυλ παιχνιδιων, εχω διαβασει πολυ καλες κριτικες και απο αποψεις φιλων ,οποτε θεωρω πως σε αυτη την τιμη 2 games ειναι καλη περιπτωση .

Από εδώ πάντως βγαίνει λιγότερο από 37€ (μαζί με μεταφορικά)..

http://www.base.com/buy/product/heavy-rain-and-beyond-two-souls-collection-ps4/dgc-beyondps4.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από εδώ πάντως βγαίνει λιγότερο από 37€ (μαζί με μεταφορικά)..

http://www.base.com/buy/product/heavy-rain-and-beyond-two-souls-collection-ps4/dgc-beyondps4.htm

 

Νομίζω δεν έχει ελληνικά αυτή (αν είναι η UK SKU)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη κονσόλα μου έχω δυο λογαριασμούς primary.
Έναν αμερικάνικο που δεν έχει psn+ και έναν ελληνικό που έχει psn+.

Για να μπορώ να παίξω οποιοδήποτε παιχνίδι online πρέπει να το έχω εγκατεστημένο/αγορασμένο στον ελληνικό λογαριασμό που έχω psn+ συνδρομή?

Δηλαδή αν έχω ένα παιχνίδι εγκατεστημένο/αγορασμένο στον αμερικάνικο λογαριασμό από τη στιγμή που αυτός δεν έχει psn+ δεν μπορώ να το παίξω online?

Αν τώρα ένα παιχνίδι π.χ. rocket league θέλω να το παίξω με 2 ή περισσότερους μοχλούς από τη κονσόλα μου online πρέπει να συνδεθώ στον 2,3 & 4 μοχλό σαν guest user ή μπορώ να συνδεθώ π.χ. στον 2 μοχλό σαν τον αμερικάνικο μου λογαριασμό?

 

Μπορώ να συνδέσω μέχρι και άλλους 3 guest users σε μια κονσόλα ps4? Καλά δεν τα λέω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πακέτο Beyond Two Souls και heavy rain που θα κυκλοφορήσει Ελλάδα θα εχει και Ελληνικούς υπότιτλους;

Και αν ναι, θα το έχουν μόνο τα πακέτα που θα κυκλοφορούν Ελλάδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...