Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια στριμαρα χθες βραδυ πρωτη φορα και ειχε πολλη πλακα. ανα φασεις δε στριμαρε καθολου το βιντεο αλλα εγω δεν το εβλεπα καπου, μου το εστελναν σε κομεντζ. στριμαρα απο τουιτς και ειχα συνεχεια ηχο οποτε απλα εκανα τυπου ραδιοφωνο.
ξερετε τι μπορει να φταιει για αυτο?
επισης, πως μπορω να κανω μονεταηζ απο τουιτς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου φαίνεται overpriced πάντως για indie και δεν έχει ούτε retail έκδοση για τόσα λεφτά.

 

Σε price drop/sale θα τιμηθεί...

 

Έχει 40-50 ώρες content, αξίζει τα λεφτά του σίγουρα απλά πρέπει να σου αρέσουν τα puzzle games γιατί τις περισσότερες φορες απαιτεί πράματα από τον παίκτη. Εγώ το τερμάτισα χτες και μπορώ να πω πως είναι παιχνιδάρα και το προτείνω ανεπιφύλακτα. Είναι και πανέμορφο το άτιμο, μερικές εικόνες που έβγαλα:

 

24437698530_80746a965c_o.jpg

24706991646_f47a3accd2_o.jpg

24383245359_0771d7a064_o.jpg

24750889965_b83a583e0b_o.jpg

24455352800_5793146359_o.jpg

24455334250_ab0857324f_o.jpg

 

In-house custom engine επίσης

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν 2 χρόνια είχε βάλει προσφορά η Sony Hellas €30 την ετήσια. Τότε στάκαρα κάμποσα χρονάκια και είμαι κομπλέ μέχρι να βγει το PS5...

Βέβαια τότε θυμάμαι έπεφτε πολλή γκρίνια για το line up του PS4 (και αντιστρόφως λιβάνισμα για το Wii U), οπότε πολλοί δεν έδωσαν σημασία σε αυτή την προσφορά. Τώρα αντιστράφηκε η ισορροπία και τραβάνε τα μαλλιά τους...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν 2 χρόνια είχε βάλει προσφορά η Sony Hellas €30 την ετήσια. Τότε στάκαρα κάμποσα χρονάκια και είμαι κομπλέ μέχρι να βγει το PS5...

 

Βέβαια τότε θυμάμαι έπεφτε πολλή γκρίνια για το line up του PS4 (και αντιστρόφως λιβάνισμα για το Wii U), οπότε πολλοί δεν έδωσαν σημασία σε αυτή την προσφορά. Τώρα αντιστράφηκε η ισορροπία και τραβάνε τα μαλλιά τους...

Η απλα δεν αγοραζουν καθολου(σαν και μενα)για να μην μας κοροιδευει η sony μες τα μουτρα :)

Και δεν σου λεω για 30ευρω,ας την εριχνε εστω στα 40ευρω.Στο εξωτερικο μια χαρα βλεπουμε καθε χρονο να βγαινουν προσφορες για την συνδρομη,εδω(αλλα και στην Ευρωπη πολλες φορες)περα βρεχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...