Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αφου δεν εχω καρτα πως να αγορασω απο εκει; καταλαβες ποιο ειναι το προβλημα μου; :P

 

Αν επικοινωνήσεις με τον τυπά από το maxplay πάντως (mail ή τηλέφωνο) μπορείς να κάνεις deal μαζί του και με τραπεζική κατάθεση.. είναι πολύ εξυπηρετικό παιδί..

 

Όλα αυτά βέβαια αν θες να γλιτώσεις 5€..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γίνεται εν έτει 2016 να μην έχεις κάρτα, εκτός αν είσαι μαυρισμένος στον Τειρεσία, οπότε εκεί πάω πάσο.

 

ΥΓ: Η εφορία πλέον ζητάει δαπάνες με κάρτα για αφορολόγητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι φοιτητης απο εξωτερικο,+απαγορευουν εκδοση νεας καρτας λογω CC.

 

Anyway, πηρα 50αρα Store και 12μηνη συνδρομη.

 

Θα παρω Unharted Collection+Rocket League+San Andreas στα 45.47 ευρω.  


Κάντε με add "DayOnePatch" εχω διαφορα games.Οριστε η λιστα για co-op και multiplayer:

 

1)Borderlands The Handsome Collection

2)Metal Gear V

3)GTA V

4)Rocket League

 

Τα αλλα games μου ειναι single player ;p

 

Εχω και το Black ops 3 εννοικιασμενο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψιλοπορωθηκα με το black ops3. ειναι η πρωτη μου φορα που παιζω online multiplayer. xD

 

Εχω μερικες ερωτησεις. Ειμαι αναμεσα για αγορα στο Black Ops3 και Star Wars.

 

Και τα δυο εχουν παρακριβα Season Passes.

 

Το black ops εχει πιο λιγι διαρκεια ζωης απο το Star Wars, σωστα; διοτι φετος θα βγει το επομενο call of duty, ενω το Star Wars θα υποστοριζεται μεχρι το 2017

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψιλοπορωθηκα με το black ops3. ειναι η πρωτη μου φορα που παιζω online multiplayer. xD

 

Εχω μερικες ερωτησεις. Ειμαι αναμεσα για αγορα στο Black Ops3 και Star Wars.

 

Και τα δυο εχουν παρακριβα Season Passes.

 

Το black ops εχει πιο λιγι διαρκεια ζωης απο το Star Wars, σωστα; διοτι φετος θα βγει το επομενο call of duty, ενω το Star Wars θα υποστοριζεται μεχρι το 2017

Αδιαφορα τα season pass και πεταμενα λεφτα. Αν σου αρεσει ο κοσμος του Star wars το τσιμπας αυριο απο Γερμανο που το εχει στα 35ευρω,που δεν τα λες και λιγα σε σχεση με τα 60του Black Ops 3. Αν παλι σου αρεσει το στυλακι του Black ops τοτε το αγοραζεις αυτο. Οσο για κοσμο τα Call Of Duty ανεκαθεν ειχαν τον πιο πολυ κοσμο ακομα και ας βγει και το επομενο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδιαφορα τα season pass και πεταμενα λεφτα. Αν σου αρεσει ο κοσμος του Star wars το τσιμπας αυριο απο Γερμανο που το εχει στα 35ευρω,που δεν τα λες και λιγα σε σχεση με τα 60του Black Ops 3. Αν παλι σου αρεσει το στυλακι του Black ops τοτε το αγοραζεις αυτο. Οσο για κοσμο τα Call Of Duty ανεκαθεν ειχαν τον πιο πολυ κοσμο ακομα και ας βγει και το επομενο.

Άμα δεν σε πειράζει η αναμονή, υπάρχει η Steelbook εκδοση του Black Ops 3 στα 33.5€ τελική τιμή με μεταφορικά απο amazon.uk (42€ αμα θελεις γρήγορη αποστολή σε 3-4 μέρες)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 2 χρόνια βγαίνει Playstation 5 και γω εχω αγοράσει μόνο 4 Games για το Playstation 4...

Και το χω 2 χρόνια τώρα το PS4...


Εχω εγκλωβιστεί στο PC Gaming φαίνεται...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καποιες αποριες-αγορασα προσφατα ενα πσ4-δεν ειχα ποτε κονσολα με ονλαιν συστηματα και τετοια και δεν εχω ασχοληθει

λοιπον απο οτι καταλαβα αν πληρωσω και μπω στο πσ πλας θα εχω 2 δωρεαν παιχνιδια καθα μηνα

 

εγω δεν ειμαι στο πσ πλας-υπαρχει ομως στο πσ στορε εκτος απο τα ντεμο και επιλογη για φρι γκειμς οπου πχ βλεπω εχει

μεταξυ αλλων ενα ρεσιντεντ εβιλ

 

αυτο ειναι ολοκληρωμενο παιχνιδι που μπορω να το κατεβασω και και να παιξω σινγκλ πλειερ δωρεαν χωρις συνδρομες ονλαιν κτλ???

Είναι ολοκληρωμένο το πρώτο επεισόδιο. Από εκεί έχει άλλα 4-5 επεισόδια ακόμα τα οποία θα πρέπει να τα αγοράσεις. Το ίδιο είναι και το game of thrones, το πρώτο επεισόδιο δωρεάν και τα υπόλοιπα 5 (6 σύνολο τα αγοράζεις αν σου αρέσει το παιχνίδι).

 

Υπάρχουν και μερικά δωρεάν παιχνίδια όμως που πληρώνεις για midrotransactions μέσα στο παιχνίδι, δηλαδή για να πάρεις καλύτερα όπλα, πανοπλίες καλύτερες κτλ κτλ...

Μερικά από αυτά είναι τα Guns up, planetside, world of tanks, war thunder κ.α

 

Με το ps plus έχεις 2 δωρεάν παιχνίδια κάθε μήνα, αλλά μέχρι στιγμής ήταν πολύ μέτρια τα παιχνίδια σε αντίθεση με το αντίστοιχο της Microsoft και για το PS3 που βάζει καλά παιχνίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 2 χρόνια βγαίνει Playstation 5 και γω εχω αγοράσει μόνο 4 Games για το Playstation 4...

Και το χω 2 χρόνια τώρα το PS4...

Εχω εγκλωβιστεί στο PC Gaming φαίνεται...

 

3 Μήνες το έχω και έχω ήδη αγοράσει 6, χώρια τα free...αν δεν έχεις gaming pc δεν μπαίνεις στον πειρασμό. Και τα γραφικά του είναι ικανοποιητικά. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 2 χρόνια βγαίνει Playstation 5 και γω εχω αγοράσει μόνο 4 Games για το Playstation 4...

Και το χω 2 χρόνια τώρα το PS4...

 

Εχω εγκλωβιστεί στο PC Gaming φαίνεται...

Εγώ έχω 5 παιχνίδια και δεν έχω καν την κονσόλα ακόμα.. :P

____

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...