Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και τα δυο εχουν μεγαλα βουνα να περασεις απλα θεωρω λιγο πιο ευκολο/καλυτερο το Twitch γιατι ανεκαθεν ολος ο κοσμος για αυτο το γνωριζει,ενω παλι στο Youtube μπορεις να βρεις οτι σαβουρα φανταστεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια εαν θελω να αγορασω ενα παιχνιδι απο το UK και το συνολο βγαινει 37 pounds τοτε με ενα απλο google search " 37 pounds to euro" μας κανει 48,49 ευρω. 

 

Αρα θα πληρωσω μονο 48,49 ή πως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα δυο εχουν μεγαλα βουνα να περασεις απλα θεωρω λιγο πιο ευκολο/καλυτερο το Twitch γιατι ανεκαθεν ολος ο κοσμος για αυτο το γνωριζει,ενω παλι στο Youtube μπορεις να βρεις οτι σαβουρα φανταστεις.

ναι αλλα με ξερουν ως σαβουρα του γιουτιου. βεβαια με ψηνει το ντονεητ του τουιτς για τις μερες που θα παιζω με τις ομορφες φιλες μου, για ξεδιαντροπη εκμεταλλευση πατριαρχιας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασε κανείς το συγκεκριμένο κείμενο? "Οι κονσόλες δουλεύουν με μια στρατηγική από πέντε έως επτά χρονιά, αυτός είναι ο κύκλος ζωής γι 'αυτές τις κονσόλες. Χωρίς να μιλάμε για κάποιας συγκεκριμένης εταιρίας κονσόλα, θα υπάρξουν ευκαιρίες να μειώσουμε το κόστος. Οι κονσόλες τείνουν να είναι πολύ ευαίσθητες όσον αφορά τις τιμές, βλέπουμε ότι όσο η τιμή κατεβαίνει οι πωλήσεις της κονσόλας ανεβαίνει και αυτό θα μας δώσει την δυνατότητα να το κάνουμε σε αυτόν τον κύκλο." Πιστεύεται να πέσει η τιμή ξανά μέσα στούς υπόλοιπους 2-3 μήνες? 250E σκέτη κονσόλα τα χριστούγεννα θα παίξει προσφορά πιστεύω…αλλά είναι μακριά μέχρι τότε…:(


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Διάβασε κανείς το συγκεκριμένο κείμενο? "Οι κονσόλες δουλεύουν με μια στρατηγική από πέντε έως επτά χρονιά, αυτός είναι ο κύκλος ζωής γι 'αυτές τις κονσόλες. Χωρίς να μιλάμε για κάποιας συγκεκριμένης εταιρίας κονσόλα, θα υπάρξουν ευκαιρίες να μειώσουμε το κόστος. Οι κονσόλες τείνουν να είναι πολύ ευαίσθητες όσον αφορά τις τιμές, βλέπουμε ότι όσο η τιμή κατεβαίνει οι πωλήσεις της κονσόλας ανεβαίνει και αυτό θα μας δώσει την δυνατότητα να το κάνουμε σε αυτόν τον κύκλο." Πιστεύεται να πέσει η τιμή ξανά μέσα στούς υπόλοιπους 2-3 μήνες? 250E σκέτη κονσόλα τα χριστούγεννα θα παίξει προσφορά πιστεύω…αλλά είναι μακριά μέχρι τότε… :(

 

 

To τελευταίο είναι δικά σου λόγια; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εαν θελω να αγορασω ενα παιχνιδι απο το UK και το συνολο βγαινει 37 pounds τοτε με ενα απλο google search " 37 pounds to euro" μας κανει 48,49 ευρω.

 

Αρα θα πληρωσω μονο 48,49 ή πως;

Πάνω κάτω τόσο θα σου βγει..

Εξαρτάται κυρίως από τα currency rates και το ποσοστό που κρατάει ο κάθε φορέας που αναλαμβάνει την μετατροπή νομίσματος..

Γενικά το paypal είναι ασύμφορο στις μετατροπές, καλύτερα να αφήνεις την τράπεζά σου να κάνει τη μετατροπή γιατί βγαίνει φθηνώτερα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπου υπάρχουν τα σημεία στίξης στο προηγούμενο post μου είναι τα λόγια τού προλαλήσαντα, απο εκέι και έπειτα είναι οι δικές μου επιθυμίες..ορίστε ολόκληρο το κείμενο : 

 

 Η AMD βγάζει αρκετά χρήματα όντας η κατασκευάστρια των chips που φορούν τα PS4 και Xbox One και με βάση τα λεγόμενα της CEO της εταιρίας, οδεύουμε σε μεγαλύτερες πτώσεις τιμών. Φαίνεται πως βρισκόμαστε σε μια στιγμή στην ζωή της 8ης γενιάς όπου τα chip και οι αρχιτεκτονικές τους έχουν φθίνει όσον αφορά το κόστος κατασκευής τους, οπότε με βάση τα όσα είπε η Lisa Su, θα πρέπει σύντομα να περιμένουμε εκ νέου πτώση τιμής στα συστήματα των Microsoft και Sony.

Χαρακτηριστικά τα όσα δήλωσε η επικεφαλής της AMD στα πλαίσια της CES 2016"Οι κονσόλες δουλεύουν με μια στρατηγική από πέντε έως επτά χρονιά, αυτός είναι ο κύκλος ζωής γι 'αυτές τις κονσόλες. Χωρίς να μιλάμε για κάποιας συγκεκριμένης εταιρίας κονσόλα, θα υπάρξουν ευκαιρίες να μειώσουμε το κόστος. Οι κονσόλες τείνουν να είναι πολύ ευαίσθητες όσον αφορά τις τιμές, βλέπουμε ότι όσο η τιμή κατεβαίνει οι πωλήσεις της κονσόλας ανεβαίνει και αυτό θα μας δώσει την δυνατότητα να το κάνουμε σε αυτόν τον κύκλο."

 

Τα παραπάνω ειπώθηκαν 9 Ιανουαρίου 2016.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 30€ το Uncharted Collection στο store. Νομίζω η χαμηλότερη τιμή που έχει πέσει ποτέ. Αντε γιατί παραέγινε η κατάσταση με τα 50-55άρια που ζητάνε τα καταστήματα στην Ελλάδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 30€ το Uncharted Collection στο store. Νομίζω η χαμηλότερη τιμή που έχει πέσει ποτέ. Αντε γιατί παραέγινε η κατάσταση με τα 50-55άρια που ζητάνε τα καταστήματα στην Ελλάδα.

 

Αξίζει και με το παραπάνω, πολύ καλο remaster και 3 παιχνίδια που δεν πρέπει να χάσει κανεις κάτοχος Ps4 imo. Ειδικά το Uncharted 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα με ξερουν ως σαβουρα του γιουτιου. βεβαια με ψηνει το ντονεητ του τουιτς για τις μερες που θα παιζω με τις ομορφες φιλες μου, για ξεδιαντροπη εκμεταλλευση πατριαρχιας

 

Ξεδιάντροπες φίλες κατά την διάρκεια του streaming = Twitch = καλά φράγκα

 

Άντε καλοφάγοτα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα με ξερουν ως σαβουρα του γιουτιου. βεβαια με ψηνει το ντονεητ του τουιτς για τις μερες που θα παιζω με τις ομορφες φιλες μου, για ξεδιαντροπη εκμεταλλευση πατριαρχιας

Όταν ξεκινήσεις να δείχνεις τις ξεδιάντροπες φίλες σου ρίξε σύνθημα εδώ. Να δούμε και εμείς τίποτα, κρίμα είναι....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις αγόρασα το Mad Max. :)

 

Το ειχα εννοικιασει το επεξα 3-4 ωρες και μου αρεσε.

Ναι ακουσα και ειδα τα reviews που λεγανε πως μετα  τις 5-10 ωρες αρχηζει να κουραζει το game. Αλλα θελω να πω πως δεν με νοιαζει και πολυ επειδη γουσταρω το συμπαν του mad max μιας και αγαπησα την ταινια.Οποτε δεν γινεται να μη παρω και το παιχνιδι. :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...