Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει κανείς τα ακουστικά για το ps4 που είναι και surround?

 

Αν ναι πως ακριβώς δουλεύουν αυτά?

 

Τα συνδέεις μέσω bluetooth στο ps4 και σου δίνουν ενα ψευτο surround σκηνικό?

 

Υπάρχει και έκδοση που τα συνδέεις με καλώδιο πάνω στο μοχλό του ps4 και δουλεύουν εξίσου καλά?

 

Αν έχει κάποιος προσωπική πείρα από τα ακουστικά ας μας δώσει τα φωτά του.

 

Υπάρχει κάποια φτηνή υλοποίηση τους που πάντα να υποστηρίζεται από το ps4?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φίλος μόλις αγόρασε PS4 και θέλει να αγοράσει παιχνίδια. Ποιό site προτείνεται;

Αυτό http://www.simplygames.com/ είναι ασφαλές;

 

Ευχαριστώ προκαταβολίκά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλος μόλις αγόρασε PS4 και θέλει να αγοράσει παιχνίδια. Ποιό site προτείνεται;

Αυτό http://www.simplygames.com/ είναι ασφαλές;

 

Ευχαριστώ προκαταβολίκά.

https://www.skroutz.gr/

Αγγελιες Insomnia :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανείς τα ακουστικά για το ps4 που είναι και surround?

 

Αν ναι πως ακριβώς δουλεύουν αυτά?

 

Τα συνδέεις μέσω bluetooth στο ps4 και σου δίνουν ενα ψευτο surround σκηνικό?

 

Υπάρχει και έκδοση που τα συνδέεις με καλώδιο πάνω στο μοχλό του ps4 και δουλεύουν εξίσου καλά?

 

Αν έχει κάποιος προσωπική πείρα από τα ακουστικά ας μας δώσει τα φωτά του.

 

Υπάρχει κάποια φτηνή υλοποίηση τους που πάντα να υποστηρίζεται από το ps4?

Ειναι ασυρματα τα sony wireless 2.0 βαζεις το usb στη θυρα κ παιζουν εχει και extra καλωδιο για να συνδεθουν στο μοχλο αλλα δεν το χω βαλει επισης ειναι virtual surround οπως ολα τα ακουστικα (δεν υπαρχει πραγματικο surround σε ακουστικα) αλλα η ποιοτητα τους ειναι φανταστικη αρκετα κοντα...Αν θες ην αποψη μ απεφυγε αν θες καλο ηχο το ακουστικο στο χειριστιριο οτι εχω δοκιμασει ειναι αναξιοπιστο και πολλες διακοπες στον ηχο ασε την μπαταρια του ds4..... μονο τα in ear της sony ειναι φανταστικα για ηχο απο το ds4 αλλα στην ιδια τιμη παιρνεις τα wirelss 2.0.επισης επειδη εχω δοκιμασει αρκετα μακρια απο οτιδηποτε εκτος sony για ps4 ειδικα stellseries siberia..επισης turtle beach καλο ειναι μονο το ασυρματο μοντελο αλλα ειναι πανακριβο νομιζω...... τα αλλα αν και δεν εχουν θεμα ειναι αρκετα χαμηλα σε ενταση για το γουστο μου με εξαιρετικη αποδοση ομως στο μικροφωνο τους.Δυστηχως στο ps4 ειναι τελειως διαφορετικα τα πραγματα σε σχεση με το ps3 οπου παιζανε τα παντα ......
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι προτεινεις?

 

Αν βρω καπου αυτα φτηνοτερα να τα παρω?

 

Οσο αφορα το wireless virtual surround καταλαβαινεις τιποτα απο surround στο ασυρματο mode ή οχι?

Μονο στο ασυρματο mode εχουν surround kai ειναι πολλυ καλο το μονο θεμα που εχουν (εμενα βεβαια 5 μηνες δεν μ το χει παρουσιασει) λεγεται οτι τα σφουγγαρακια στα αυτια χαλανε πολυ ευκολα

το surround ειδικα με συγκεκριμενα profil που εχει για καποια παιχνιδια οπως last of us ,uncharted 4 κτλ ειναι πολλυ καλο

εγω να σου πω δοκιμασα αρκετα και βαρεθηκα να εχω προβληματα τα σκασα και ησυχασα δεν ξανασχοληθηκα το μονο αρνητικο που εχω να πω ειναι το μικροφωνο επειδη ειναι ενσωματομενο στο ηχειο δεν μ αρεσει ο ηχος του αλλα ενταξει anyway

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η χαμηλοτερη τιμη που μπορω να τα βρω ποια ειναι?

Εννοειτε και για μεταχειρισμένα ετσι.

γυρω στα 50€ τα χω δει μεταχειρισμενα στις αγγελιες το πιο χαμηλο και γενικως κ στα καταστηματα δεν τα βαζουν σχεδον ποτε σε προσφορα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια επειδη θα δωσω ενα χειριστηριο ps4 σε ενα φιλο, πρεπει να κανω κατι να το αποσυνδεσω απο την δικια μου κονσολα? η οχι απλα κοτσαρει το usb του και το βρισκει κανονικα στην αλλη κονσολα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιες πολύ καλές προσφορες για όσους έχουν PS+

 


 

Arkham Knight: 25

Until Dawn: 30

Uncharted collection: 30

TLOU remaster : 22.5

Tearaway: 10

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια επειδη θα δωσω ενα χειριστηριο ps4 σε ενα φιλο, πρεπει να κανω κατι να το αποσυνδεσω απο την δικια μου κονσολα? η οχι απλα κοτσαρει το usb του και το βρισκει κανονικα στην αλλη κονσολα?

 

απλά το ματσάρει την πρώτη φορά με το καλώδιο και είναι κομπλέ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κανω μια ερωτηση. Στην αρχικη οθονη εχει εικονιδια απο τα παιχνιδια που εχουμε παιξει και τα ταξινομει αναλογως πουε τα παιξαμε τελευταια φορα ηθελα να ρωτησω αν γινεται

1. Να τα βαλω με οποια σειρα θελω κ οχι να μπαινουν με το ποιο επαιξε τελευταιο

2. Να αλλαξω τα εικονιδια που ειναι σε οριζοντια διαταξη κ ας πουμε να τα βαλω καθετα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κανω μια ερωτηση. Στην αρχικη οθονη εχει εικονιδια απο τα παιχνιδια που εχουμε παιξει και τα ταξινομει αναλογως πουε τα παιξαμε τελευταια φορα ηθελα να ρωτησω αν γινεται

1. Να τα βαλω με οποια σειρα θελω κ οχι να μπαινουν με το ποιο επαιξε τελευταιο

2. Να αλλαξω τα εικονιδια που ειναι σε οριζοντια διαταξη κ ας πουμε να τα βαλω καθετα

καλο θα ηταν να γινεται,αλλα δυστυχως οχι.

ελπιζουμε με μελλοντικο Update να υπαρχουν οι επιλογες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...