Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης

οποτε πρεπει να μεινει ανοιχτο το ps4 σπιτι

Ναι, σε rest mode.

Για όποιον θέλει τη UCE του FFXV ανεβαίνει από στιγμή σε στιγμή

 

https://store.eu.square-enix.com/emea_europe/games/ps4/FINAL-FANTASY-XV-Ultimate-Collector-s-Edition-EN.php

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απορια, αγορασα αλλο χειριστηριο για ps4 μεταχειρισμενο χωρις εγγυηση, σε περιπτωση βλαβης το <<περναω>> στην εγγυηση η εχει καποιο serial το πρωτο χειριστηριο με την κονσολα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν στο τραπεζικό σου λογαριασμό έχεις 50 λεπτά τότε δεν έχεις πρόβλημα, αν όμως είναι πολλά περισσότερα θα μπορούν να σου αδειασουν τον τραπεζικό σου λογαριασμό σε περίπτωση υποκλοπής στοιχείων. Δεν είμαι καθόλου κατά των ηλεκτρονικών αγορών, αλλά συγγνώμη το psn δεν είναι καθόλου αξιόπιστο.

Τιποτα δεν ειναι αξιοπιστο πια αν το παμε ετσι στην σημερινη εποχη.Οπωτε δεν ειναι μονο το psn αναξιοπιστο,υπαρχουν και αλλου παρομοια φαινομενα υποκλοπης στοιχειων.

Επεξ/σία από spartan29gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απορια, αγορασα αλλο χειριστηριο για ps4 μεταχειρισμενο χωρις εγγυηση, σε περιπτωση βλαβης το <<περναω>> στην εγγυηση η εχει καποιο serial το πρωτο χειριστηριο με την κονσολα?

Λογικα πρεπει να εχει γιατι ο αλλος θα σου ζητησει και την αποδειξη αγορας μαζι.Τσεκαρε το καλου κακου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα,

 

Προσπάθησα να περάσω τη χρεωστική μου στο playstation store αλλά μου βγάζει μήνυμα ότι δεν περνάω σωστά τον αριθμό κάρτας. Να υποθέσω έχει να κάνει με τα capital controls.

Η ερωτηση μου είναι, αν αγοράσω από φυσικό κατάστημα prepaid ps network card (για αύξηση κεφαλαίου, όχι για συνδρομή ps plus), μπορώ να την περάσω χωρίς να βάλω καθόλου στοιχεία πιστωτικής?

 

Συγγνώμη αν έχει απαντηθεί το θέμα, δεν έχω χρόνο να ψάξω 1000+ σελίδες. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα,

 

Προσπάθησα να περάσω τη χρεωστική μου στο playstation store αλλά μου βγάζει μήνυμα ότι δεν περνάω σωστά τον αριθμό κάρτας. Να υποθέσω έχει να κάνει με τα capital controls.

Η ερωτηση μου είναι, αν αγοράσω από φυσικό κατάστημα prepaid ps network card (για αύξηση κεφαλαίου, όχι για συνδρομή ps plus), μπορώ να την περάσω χωρίς να βάλω καθόλου στοιχεία πιστωτικής?

 

Συγγνώμη αν έχει απαντηθεί το θέμα, δεν έχω χρόνο να ψάξω 1000+ σελίδες. :-)

 

Λογικά τα χρήματα θα μπούν κανονικά στον λογαριασμό σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα καλά, πήρα μια των 20€ και πέρασε χωρίς να καταχωρίσω στοιχεία πιστωτικής.

 

Όσοι ψάχνετε τι θα παίξετε μετά το Uncharted, προτείνω Oddworld New n Tasty παντως, οι παλιότεροι θα το έχετε ακούσει σίγουρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα καλά, πήρα μια των 20€ και πέρασε χωρίς να καταχωρίσω στοιχεία πιστωτικής.

 

Όσοι ψάχνετε τι θα παίξετε μετά το Uncharted, προτείνω Oddworld New n Tasty παντως, οι παλιότεροι θα το έχετε ακούσει σίγουρα

 

Το είχε δώσει δωρεάν το Plus πριν μερικούς μήνες.Το έχουν βελτιώσει,αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχε δώσει δωρεάν το Plus πριν μερικούς μήνες.Το έχουν βελτιώσει,αξίζει.

Το άκουσα, δυστυχώς δεν είχα PS4 τότε.

 

Οι fan της Naughty Dog ας ετοιμαζόμαστε για Last of Us 2 και Crash Bandicoot remastered στην Ε3 2016, το μαρτυρήσανε στο Uncharted 4 B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...