Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω βαλει εγω(δεν εχω κανενα προβλημα μεχρι στιγμης) και κανω απο εκει τις ψηφιακες αγορες μου.Αν δεν θες να σου τραβαει η σονυ αυτοματος λεφτα(μονο για την υπηρεσια psn plus το κανει αυτο) υπαρχει επιλογη μεσα απο τις ρυθμισεις της κονσολας ωστε να την απενεργοποιησης.

Σε ευχαριστώ πολύ. Θα το δοκιμάσω να κανω μια αγορά. Με τα θέματα ασφαλείας είναι που κολλάω λιγο
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης

Σε ευχαριστώ πολύ. Θα το δοκιμάσω να κανω μια αγορά. Με τα θέματα ασφαλείας είναι που κολλάω λιγο

Αφού κάνεις την αγορά διέγραψε την. Το psn είναι infamous για attacks.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε περίπτωση που έχετε καταχωρήσει κάρτα,καλό είναι να απενεργοποιείτε την αυτόματη ανανέωση για να μην τραβήξει αυτόματα χρήματα απο την κάρτα όταν λήξει η συνδρομή.Εκτός και αν μετά σβήσετε τα στοιχεία της κάρτας.

 

Στην άλλη περίπτωση που η πληρωμή έχει γίνει με Paypal,έχει καταχωρηθεί μόνο το e-mail και το password στο account του PS4 το οποίο αντιστοιχεί στο Paypal account.

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, φίλος μόλις πήρε μεταχειρισμένο PS4. Kάπου διάβασα ότι αν κάνει συνεχόμενους νέους λογαριασμούς με νέο mail έχεις και κάποιους μήνες δωρεάν στο online. Ισχύει κάτι τέτοιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Καλησπέρα, φίλος μόλις πήρε μεταχειρισμένο PS4. Kάπου διάβασα ότι αν κάνει συνεχόμενους νέους λογαριασμούς με νέο mail έχεις και κάποιους μήνες δωρεάν στο online. Ισχύει κάτι τέτοιο;

14 ημέρες trial.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

A, ωραία και μπορείς να κάνει απεριόριστα νέα account;

Σίγουρα δεν είναι απεριόριστα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού κάνεις την αγορά διέγραψε την. Το psn είναι infamous για attacks.

Ενταξει με χρεωστικη αν εχεις βαλει μονο το ποσο που θελεις για αγορες,και να γινει χτυπα ξυλο κατι τη θα σου παρουν?τα 50 λεπτα υπολοιπο που θα σου εχουν απομεινει? :P

Αυτα τα τσιριχτα λαστιχα, εφιαλτης εχουν γινει...

Στον τομεα του ηχου η σειρα εχει παραμεινει ιδιο απο εποχες του πρωτου ps1(απο οτι λενε παντως θα τον πατσαρουν με νεα ηχητικα εφφε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ενταξει με χρεωστικη αν εχεις βαλει μονο το ποσο που θελεις για αγορες,και να γινει χτυπα ξυλο κατι τη θα σου παρουν?τα 50 λεπτα υπολοιπο που θα σου εχουν απομεινει? :P

 

Στον τομεα του ηχου η σειρα εχει παραμεινει ιδιο απο εποχες του πρωτου ps1(απο οτι λενε παντως θα τον πατσαρουν με νεα ηχητικα εφφε)

Αν στο τραπεζικό σου λογαριασμό έχεις 50 λεπτά τότε δεν έχεις πρόβλημα, αν όμως είναι πολλά περισσότερα θα μπορούν να σου αδειασουν τον τραπεζικό σου λογαριασμό σε περίπτωση υποκλοπής στοιχείων. Δεν είμαι καθόλου κατά των ηλεκτρονικών αγορών, αλλά συγγνώμη το psn δεν είναι καθόλου αξιόπιστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Παιδια το remote play με ps4 ps vita γινεται μονο εντος δικτυου σπιτιου η και εκτος σπιτιου?

Μπορείς και εκτός.

Θέλει καλό upload time στο σπίτι και καλό download time εκεί που θα είσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...