Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Flash Sale για το Σ/Κ στο αμερικάνικο και το καναδικό PS Store με παιχνίδια κάτω από 5$.. 

 

Αναλυτικά οι λίστα με τα παιχνίδια σε έκπτωση εδώ:

http://blog.us.playstation.com/2016/05/20/flash-sale-now-deals-under-5-2/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εχω σε ενα ξυλινο επιπλο σε μια σχετικα κλειστη γυρο θεση...

[...]

Το chassis ειναι πιο ζεστο απο τα πρωτα αλλα κανονικα δεν πρεπει να ακουγεται ο ανεμιστηρας με οτι παιχνιδι κ να εχεις. Πηγαινε το για αλλαγη κατι δεν παει καλα εκτος αν δεν ειναι το 1216a chassis.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εχω σε ενα ξυλινο επιπλο σε μια σχετικα κλειστη γυρο θεση...

το ιδιο και σε ανοιχτο χωρο, κανει θορυβο πως δινουν τα λαπτοπ γκαζια μερικες φορες οι ανεμιστηρες για να  κρυοσουν, καπως ετσι αλλα μονιμος και στο μενου να ειμαι χωρις να παιζω, και απο πανω καιει, γενικα δεν ειμαι ανθρωπος να παω πισω κατι αλλα λετε να το παω για αντικατασταση η θα με κοροιδευουν?

Πήγαινε το πίσω να στο τσεκάρουν. Μην τους πεις μόνο για τους ανεμιστήρες όμως γιατί θα σου πουν ΟΚ έτσι πρέπει να κάνει και βλακείες... Πες τους ότι ακούγονται οι ανεμιστήρες και μερικές φορές(αλλά σπάνια) σβήνει πάνω που παίζεις παιχνίδι....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το chassis ειναι πιο ζεστο απο τα πρωτα αλλα κανονικα δεν πρεπει να ακουγεται ο ανεμιστηρας με οτι παιχνιδι κ να εχεις. Πηγαινε το για αλλαγη κατι δεν παει καλα εκτος αν δεν ειναι το 1216a chassis.

 λεει 1216Β, αυτο δεν ειναι το c chassis?

Επεξ/σία από navouxodonosoras
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το δικο μου c μοντελο παντως,ΚΑΙ με το uncharted 4,δεν εχει

ακουστει ΚΑΘΟΛΟΥ ο ανεμιστηρας.

Γενικα,δεν εχει γκαζωζει ποτε,φτου να μην το ματιασω.... :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Best Γρέκο E-Shop για αγορά PS4?

 

Θέλω να αγοράσω ένα PS 4 -με paypal-

Όλα τα ξένα site θέλουν κανά 80ρι για το  shipping και κανα 100ρι για import taxes (?!)

Οπότε αναρωτιόμουν αν κάποιος γνωρίζει κάποιο έμπιστο e-shop που να δέχεται paypal και να είναι εντός Ελλάδας οπότε η μεταφορά να μην μου πάει ο κούκος αηδόνι; :P

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μια ερώτηση. Έχει βάλει κανεις χρεωστική κάρτα στο Ps store από τράπεζα Πειραιώς ? Είναι ασφαλές? Μετά μπορώ να σβήσω τα στοιχεία μου για να μη μου τραβήξει αυτόματα χρήματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μια ερώτηση. Έχει βάλει κανεις χρεωστική κάρτα στο Ps store από τράπεζα Πειραιώς ? Είναι ασφαλές? Μετά μπορώ να σβήσω τα στοιχεία μου για να μη μου τραβήξει αυτόματα χρήματα?

Εχω  βαλει εγω(δεν εχω κανενα προβλημα μεχρι στιγμης) και κανω απο εκει τις ψηφιακες αγορες μου.Αν δεν θες να σου τραβαει η σονυ αυτοματος λεφτα(μονο για την υπηρεσια psn plus το κανει αυτο) υπαρχει επιλογη μεσα απο τις ρυθμισεις της κονσολας ωστε να την απενεργοποιησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...