Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ δεν μπορούσα να περιμένω και το πήρα με την 2η παρτίδα,νομίζω κανα 2μηνο μετά την επίσημη κυκλοφορία,είχα βαρεθέι το PS3.Τότε δεν άξιζε τόσο γιατί δεν είχε παιχνίδια,τώρα έχουν βγεί καλά παιχνίδια,το παίρνεις και έχεις πολλές επιλογές,αρκεί να έχεις χρήματα να παίρνεις ότι θες.Τα παιχνίδια κοστίζουν παραπάνω απο την κονσόλα απο κάποιο σημείο και μετά.   :-D

επειδη θα το παρω σιγουρα, φαντασου οτι ηδη εχω παρει 6 παιχνιδια να τα εχω σε ετοιμοτητα, ολα μεταχειρισμενα σε τελεια κατασταση και μου στοιχησαν 85 ευρω και τα 6 και ειναι παιχνιδαρες...να ναι καλα τα μεταχειρισμενα γιατι γλυτωνεις πολλα λεφτα...με 85 ευρω για καινουρια θα επαιρνα δυο καλα παιχνιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σκοπεύεις να έχεις και Plus για τα δωρεάν παιχνίδια? Θα είναι η κύρια πλατφόρμα σου για gaming?

Αν ναί, τότε ούτε το 1ΤΒ θα σου φτάσει, ειδικά αν θέλεις να τα έχεις όλα εγκατεστημένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκοπεύεις να έχεις και Plus για τα δωρεάν παιχνίδια? Θα είναι η κύρια πλατφόρμα σου για gaming?

Αν ναί, τότε ούτε το 1ΤΒ θα σου φτάσει, ειδικά αν θέλεις να τα έχεις όλα εγκατεστημένα.

επειδη εχω καλο pc...οτι μπορω θα γλυτωσω απο το να αγοραζω για το ps4, οποτε δεν θα ειναι η κυρια πλατφορμα, θα προσπαθω να εκμεταλευομαι οτι αποκλειστικο στο ps4 συν καποια καλα indie που ξερω οτι εχει

ασχετο...το fifa 16 και call of duty τρεχουν στα 60 fps στο ps4?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά γι' αυτό πήρα 500αρι, γιατί το έχω μόνο για exclusives και πιστεύω πως μου αρκούν.

Αν σβήνεις κι όλας οτι τερματίζεις, παίζει και με 500 να 'σαι κομπλέ.

 

Το COD σίγουρα, για FIFA δεν ξέρω, αλλά λογικά ναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη εχω καλο pc...οτι μπορω θα γλυτωσω απο το να αγοραζω για το ps4, οποτε δεν θα ειναι η κυρια πλατφορμα, θα προσπαθω να εκμεταλευομαι οτι αποκλειστικο στο ps4 συν καποια καλα indie που ξερω οτι εχει

ασχετο...το fifa 16 και call of duty τρεχουν στα 60 fps στο ps4?

Nομιζω 60αρακι, σε καθε περιπτωση τρεχει νερακι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη εχω καλο pc...οτι μπορω θα γλυτωσω απο το να αγοραζω για το ps4, οποτε δεν θα ειναι η κυρια πλατφορμα, θα προσπαθω να εκμεταλευομαι οτι αποκλειστικο στο ps4 συν καποια καλα indie που ξερω οτι εχει

ασχετο...το fifa 16 και call of duty τρεχουν στα 60 fps στο ps4?

Ενοειτε(οπως και αρκετα ακομα παιχνιδια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορω να επαναφερω στη κονσολα saves που ειχα κανει upload στον psn+ λογαριασμο μου οσο ημουν psn+ member ακομα και αν δεν ειμαι πλεον ή ειτε κανεις upload, ειτε download πρεπει να εισαι psn+ member?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Μπορω να επαναφερω στη κονσολα saves που ειχα κανει upload στον psn+ λογαριασμο μου οσο ημουν psn+ member ακομα και αν δεν ειμαι πλεον ή ειτε κανεις upload, ειτε download πρεπει να εισαι psn+ member?

Πρέπει να έχεις συνδρομή.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, ερώτηση- άποψη.

 

Όντας νέος κάτοχος Ps4, θα θελα να μου πείτε ένα top 5 παιχνιδιών που θα έπρεπε παίξω- ασχοληθώ με τη κονσόλα. Μέχρι στιγμής έχουν τερματιστεί τα Ratchet and Cland, Uncharted collection.

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια επειδη θα αγοραζω fifa 16 μεταχειρισμενο, μια απορια εχω...επειδη στο pc που ειχα fifa απο την στιγμη που το εγκαθιστουσα παντρευοταν με το λογαριασμο μου στο origin και αμα το απεγκαθιστουσα και το εδινα σε αλλον δεν μπορουσε να παιξει online εκτος και αν του εδινα και τα στοιχεια του λογαριασμου μου μαζι πακετο...στο ps4 παιζει κατι τετοιο για online?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια επειδη θα αγοραζω fifa 16 μεταχειρισμενο, μια απορια εχω...επειδη στο pc που ειχα fifa απο την στιγμη που το εγκαθιστουσα παντρευοταν με το λογαριασμο μου στο origin και αμα το απεγκαθιστουσα και το εδινα σε αλλον δεν μπορουσε να παιξει online εκτος και αν του εδινα και τα στοιχεια του λογαριασμου μου μαζι πακετο...στο ps4 παιζει κατι τετοιο για online?

Στην περιπτωση του pc αυτο οφειλεται λογω του οτι η EA εχει τον δικο της Client(σαν το steam και το battle net)γιαυτο και ηθελε ολο το λογαριασμο αν εδινες το παιχνιδι.

 

Στις κονσολες απο οτι διαβαζω δεν υπαρχει καποιο τετοιο προβλημα. Αν παλι θες να εισαι 200% σιγουρος μπορεις να του ριξεις μια ενοικιαση να δεις αν παιζει ή οχι. Φυσικα αυτο που χρειαζεσαι σιγουρα ειναι online playstation συνδρομη,αυτο δεν αλλαζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην περιπτωση του pc αυτο οφειλεται λογω του οτι η EA εχει τον δικο της Client(σαν το steam και το battle net)γιαυτο και ηθελε ολο το λογαριασμο αν εδινες το παιχνιδι.

 

Στις κονσολες απο οτι διαβαζω δεν υπαρχει καποιο τετοιο προβλημα. Αν παλι θες να εισαι 200% σιγουρος μπορεις να του ριξεις μια ενοικιαση να δεις αν παιζει ή οχι. Φυσικα αυτο που χρειαζεσαι σιγουρα ειναι online playstation συνδρομη,αυτο δεν αλλαζει.

ναι οτι χρειαζομαι plus το ξερω, απλα θελω να σιγουρεψω το θεμα αγοραζω ps4 fifa 16 μεταχειρισμενο μαζι με λογαριασμο η μονο το δισκακι? να σαι καλα φιλος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...