Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραια.. τωρα που λυθηκε η απορια νο3 οποιος ξερει ας μου πει για τις αλλες 2.

 

1)Σαν κατοχος του ps4 θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει καποιον αν τελικα βγει κατι σαν πατσακι ωστε να μπορει καποιος να παιξει ας πουμε το buzz σε ps4.

2)Επισης ηθελα να ρωτησω αν δεν γινεται το παραπανω αν υπαρχει καποιο παραομοιο παρειστικο παιχνιδι αλλα με Ελληνικα. Ας πουμε το all trivia ειναι στα Αγγλικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια.. τωρα που λυθηκε η απορια νο3 οποιος ξερει ας μου πει για τις αλλες 2.

 

1)Σαν κατοχος του ps4 θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει καποιον αν τελικα βγει κατι σαν πατσακι ωστε να μπορει καποιος να παιξει ας πουμε το buzz σε ps4.

2)Επισης ηθελα να ρωτησω αν δεν γινεται το παραπανω αν υπαρχει καποιο παραομοιο παρειστικο παιχνιδι αλλα με Ελληνικα. Ας πουμε το all trivia ειναι στα Αγγλικα.

1.δεν προκειται να βγει καποιο Patch για το Buzz διοτι ειναι ΜΟΝΟ για ps3

2.το μονο που υπαρχει για Ps4 ειναι αυτο....https://www.playstation.com/el-gr/games/that-trivia-game-ps4/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταλαβα,δυσκολα τα πραγματα...

καμμια αλλη ιδεα να αγοραζουμε ψηφιακα πιο φθηνα? :fear:

γνωριζει κανεις μεσω vpn τι παιζει γενικα?

και αν αξιζει φυσικα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν παίζετε κάποιο παιχνίδι online και σας πετάει έξω,χάνεται η σύνδεση απο το modem-router;

 

Μου έγινε 2-3 φορές στο Metal Gear V online με το Netgear DGN 2200(κόκκινο λαμπάκι)Αλλά είχα συνδεδεμένα 2 PS4 στην ίδια γραμμή και είμασταν και οι 2 σε party που τραβάει bandwitch.Δυστυχώς στο Metal Gear πρέπει να είσαι σε party με αυτούς που παίζεις,αλλιώς δεν γίνεται να παίξεις.Παίζαμε κάτι εικοσάλεπτους η μισάωρους αγώνες και με πέταξε έξω πριν ολοκληρωθούν οι αγώνες.

 

Αυτό που δεν ξέρω είναι αν φταίει οτι εχω χαμηλή σύνδεση(9-10Mbps)η αν είναι θέμα του modem μόλις φορτώνεται η γραμμή να κάνει αποσύνδεση.Δεν το έχω τσεκάρει με το παλιό modem(Thomson).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κανει αποσυνδεση το router σου τοτε σιγουρα εχει θεμα,μπορει να μην μπορει να αντεπεξελθει στην κινηση των data το wifi να σκαλωνει η cpu του modem και να κανει αποσυνδεση-restart το modem.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I’ve heard that Sony will announce the PS4 Neo at Paris Games Week. This made sense to me because the supposed upgrades are coming in what, October? I would have said this publicly if I was 100% sure, but it’s just what I was told. @Shinobi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ειμαι αναμεσα σε 1 tera η 500 giga ps4...ειναι τοσο απαραιτητο να παρω μεγαλυτερη χωρητικοτητα η την κανω την δουλεια μου ανετα και με 500 giga...δεν ξερω τι giga δεσμευει το συστημα γενικοτερα σε καθε παιχνιδι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ειμαι αναμεσα σε 1 tera η 500 giga ps4...ειναι τοσο απαραιτητο να παρω μεγαλυτερη χωρητικοτητα η την κανω την δουλεια μου ανετα και με 500 giga...δεν ξερω τι giga δεσμευει το συστημα γενικοτερα σε καθε παιχνιδι...

 

Τα 500 Gb φτάνουν το πολύ για 6-7 παιχνίδια.Πάρε 1 TB αν πρόκειται να έχεις παραπάνω.Εχω δίσκο 500Gb και ελεύθερα 40Gb τα οποία χρειάζονται για το λογισμικό.Τα υπόλοιπα παιχνίδια που έχω δεν χωρανε,οπότε κάποια που τα τερματίζω και δεν έχουν multiplayer τα σβήνω αναγκαστικά.Το κάθε παιχνίδι είναι 40-50 Gb.Με τα updates πιάνουν πιο πολύ.Νομίζω πως απο τα 500Gb τα πραγματικά,διαθέσιμα είναι τα 420Gb και στο 1Tb τα 930.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 500 Gb φτάνουν το πολύ για 6-7 παιχνίδια.Πάρε 1 TB αν πρόκειται να έχεις παραπάνω.Εχω δίσκο 500Gb και ελεύθερα 40Gb τα οποία χρειάζονται για το λογισμικό.Τα υπόλοιπα παιχνίδια που έχω δεν χωρανε,οπότε κάποια που τα τερματίζω και δεν έχουν multiplayer τα σβήνω αναγκαστικά.Το κάθε παιχνίδι είναι 40-50 Gb.Με τα updates πιάνουν πιο πολύ.Νομίζω πως απο τα 500Gb τα πραγματικά,διαθέσιμα είναι τα 420Gb και στο 1Tb τα 930.

οποτε αν παρω υποψη οτι απο 330 που ξεκιναει το 500αρι, ειναι μικρη η διαφορα στα 400 που εχει το 1 τερα...και με uncharted μαζι... ειναι δελεαστικο με 70 ευρω uncharted και αλλα 500 γιγα...μαλλον θα το χτυπησω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποτε αν παρω υποψη οτι απο 330 που ξεκιναει το 500αρι, ειναι μικρη η διαφορα στα 400 που εχει το 1 τερα...και με uncharted mazi

 

 

Σχετικά καλή τιμή είναι.Μπορείς να αλλάξεις δίσκο όποτε θες χωρίς να χάσεις την εγγύηση αλλά θα πρέπει να πουλήσεις τον παλιό (πιο φθήνά) γιατί αλλιώς δεν συμφέρει.Εγώ είχα πάρει την κονσόλα Χριστούγεννα με 2ο χειριστήριο δωρο στα 299€,άξιζε.Αν τότε υπήρχε προσφορά στο 1 TB θα το έπαιρνα.

 

Μια χαρά τιμή εχει τώρα η κονσόλα,το 1ο PS4 το είχα πάρει 410€ σκέτο με 1 χειριστήριο.

 

Εχεις και την επιλογή να περιμένεις να βγεί το PS4 Neo που όταν βγει(Σεπτέμβη-Οκτώβρη) η τιμή του παλιού θα πέσει λίγο ακόμα και θα μπορείς να το πάρεις πιο φθηνά,ειδικά απο αγγελίες.Η να πάρεις το Neo.

 

Περίμενε να σου πούν και άλλοι την γνώμη τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά καλή τιμή,είναι σαν να παίρνεις το Uncharted δώρο.Μπορείς να αλλάξεις δίσκο όποτε θες χωρίς να χάσεις την εγγύησμή είναι γιη αλλά θα πρέπει να πουλήσεις τον παλιό γιατί αλλιώς δεν συμφέρει.Εγώ είχα πάρει την κονσόλα Χριστούγεννα με 2ο χειριστήριο δωρο στα 299€.

 

Μια χαρά τιμή εχει τώρα η κονσόλα,το 1ο PS4 το είχα πάρει 410€ σκέτο.

 

Εχεις και την επιλογή να περιμένεις να βγεί το PS4 Neo που όταν βγει(Σεπτέμβη-Οκτώβρη) η τιμή του παλιού θα πέσει λίγο ακόμα.Η να πάρεις το Neo

δεν μπορω να περιμενω :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορω να περιμενω :fear:

 

 

Εγώ δεν μπορούσα να περιμένω και το πήρα με την 2η παρτίδα,νομίζω κανα 2μηνο μετά την επίσημη κυκλοφορία,είχα βαρεθέι το PS3.Τότε δεν άξιζε τόσο γιατί δεν είχε παιχνίδια,τώρα έχουν βγεί καλά παιχνίδια,το παίρνεις και έχεις πολλές επιλογές,αρκεί να έχεις χρήματα να παίρνεις ότι θες.Τα παιχνίδια κοστίζουν παραπάνω απο την κονσόλα απο κάποιο σημείο και μετά.   :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...