Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@Alex ο καιρός καλοκαίριασε, κάνα στριμ θα κάνεις με τις φίλες; πριν αρχίσει το γιουρο όμως

εχω καμει καποια στριμζ στο τουιτς απλα δεν ξερω πως να το διαφημισω

παντως εχω ~50 βιουερζ τη φορα, νομιζω καλα ειναι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...

Κάνε Interactive streaming να μιλάμε και εμείς με τα κορίτσια να δεις πως θα μαζέψεις μερικές χιλιάδες views...

 

Όλο μέλι μέλι και από τηγανίτες τίποτα είσαι αδερφέ....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο πραιτοριανος με λογοκρινει εγω προσπαθω να απαντησω στο κοινο αααααα δεν καταλαβαινω αλλα μαλλον δεχομαι ομοφοβικη επιθεση χιιχιχιιχ
παιδια αληθεια δεν ξερω πως να στριμαρω απλα καποιος να μου κανει το σεταπ κι εγω θα καμω ο,τι θελετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε Interactive streaming να μιλάμε και εμείς με τα κορίτσια να δεις πως θα μαζέψεις μερικές χιλιάδες views...

 

Όλο μέλι μέλι και από τηγανίτες τίποτα είσαι αδερφέ....

πως κανω interactive streaming? δεν ξερω πως να τα στησω ολα αυτα μου φαινεται περιπλοκο (?)

εγω απλα παταω στο share και μετα μου το πεταει με τις αυτοματες ρυθμισεις σε ενα twitch λογαριασμο που εχω.

τι αλλο πρεπει να γινει?

@Alex ο καιρός καλοκαίριασε, κάνα στριμ θα κάνεις με τις φίλες; πριν αρχίσει το γιουρο όμως

το γιουρο τι ειναι και ποτε αρχιζει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο που και ως που η ms δίνει έναν χρόνο; Δύο πήρα με το register της κονσόλας. Άλλαξε κάτι από πέρυσι;

2 χρονια δινει η μικροσοφτ(τιποτα δεν εχει αλλαξει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσφατα διαπίστωσα ότι ο λογαριασμός μου δεν έχει ως primary device το ps4 μου και ο δεύτερος λογαριασμός της κοπέλας μου δεν μπορεί να παίξει τα παιχνίδια που έχω αγοράσει online. Πρόσβαση σε άλλο ps4 δεν είχα ποτέ και μου λέει ότι ο συγκεκριμένος λογαριασμός έχει ενεργοποιήσει άλλη συσκευή σαν primary. Καμιά ιδέα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσφατα διαπίστωσα ότι ο λογαριασμός μου δεν έχει ως primary device το ps4 μου και ο δεύτερος λογαριασμός της κοπέλας μου δεν μπορεί να παίξει τα παιχνίδια που έχω αγοράσει online. Πρόσβαση σε άλλο ps4 δεν είχα ποτέ και μου λέει ότι ο συγκεκριμένος λογαριασμός έχει ενεργοποιήσει άλλη συσκευή σαν primary. Καμιά ιδέα?

 

Δηλαδή έχεις 1 PS4 στο οποίο έχεις καταχωρήσει 2 accounts ως primary,το 1 account παίζει τα πάντα και το άλλο τίποτα?

 

Για ποιόν λογαριαμό απο τους 2 στο γράφει αυτό,στης κοπέλας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Έχω ένα ps4 που εκεί έχω τον λογαριασμό μου, με το ps plus κτλ. Έχω φτιάξει και έναν δεύτερο για την κοπέλα μου απλά για να μπαίνει όταν θέλει να παίξει κάτι, για να μην μου χαλάει τα save. Στον δικό μου λογαριασμό το λέει αυτό. Μέχρι πριν κάποιους μήνες, που θυμάμαι έπαιζε όλα τα game κανονικά που είχα αγοράσει τα ψηφιακά. Τώρα είναι κλειδωμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα ps4 που εκεί έχω τον λογαριασμό μου, με το ps plus κτλ. Έχω φτιάξει και έναν δεύτερο για την κοπέλα μου απλά για να μπαίνει όταν θέλει να παίξει κάτι, για να μην μου χαλάει τα save. Στον δικό μου λογαριασμό το λέει αυτό. Μέχρι πριν κάποιους μήνες, που θυμάμαι έπαιζε όλα τα game κανονικά που είχα αγοράσει τα ψηφιακά. Τώρα είναι κλειδωμένα.

Χριστός Ανέστη! Φίλε πέρσι είχε συμβεί και σ'εμένα αυτό. Πήρα τηλ στη σονυ στο τμήμα το playsτation και έκαναν reset το activate. Απλώς σε ρωτάνε στοιχεία που έχεις καταχωρίσει στο λογαριασμό σου, διεύθυνση, email κλπ ώστε να εξακριβωθεί αν είσαι εσύ.

Εγώ πήγα να κάνω primαry λογαριασμό και έλεγε ότι είχε γίνει σε άλλη κονσολα ενώ δεν είχε συμβεί αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χριστός Ανέστη! Φίλε πέρσι είχε συμβεί και σ'εμένα αυτό. Πήρα τηλ στη σονυ στο τμήμα το playsτation και έκαναν reset το activate. Απλώς σε ρωτάνε στοιχεία που έχεις καταχωρίσει στο λογαριασμό σου, διεύθυνση, email κλπ ώστε να εξακριβωθεί αν είσαι εσύ.

Εγώ πήγα να κάνω primαry λογαριασμό και έλεγε ότι είχε γίνει σε άλλη κονσολα ενώ δεν είχε συμβεί αυτό.

Σε ευχαριστώ φίλε αυτό θα έκανα απλά είπα ας ρωτήσω πρώτα εδώ, μιας και είναι βράδυ/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...