Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυτο το τελευταιο δεν καταλαβα, τι μοντα θα κανεις ακριβως με τα αναλογικα του xbox?

Θα βάλω τα αναλογικά του xbone στο ds4. Αυτό, γιατί βαρέθηκα τα προστατευτικά που έχω βάλει πάνω στα αναλογικά, για να μην χαλάσουν. Γνωστό πρόβλημα με τα φτηνοχειριστήρια του ps4...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εδω δεν εχεις δικιο.

Αυτο συμβαινει στα πρωτα χειρηστηρια dualshock4 οχι στα νεοτερα.

 

Και ακομα και αυτο να εχεις αν θελεις να εισαι τοσο σιγουρος παραγγειλε απο ebay δυο νεους αναλογικους μοχλους του dualshock 4 αλλα φροντισε να ρωτησεις τον πωλητη πρωτα αν ειναι με την επιστρωση πλαστικου απο τα πρωτα ή τα τελευταια χειρηστηρια dualshock4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα τελευταία, επειδή έχει τύχει να πάρει πρόσφατα φιλαράκι μου την κονσόλα, μου φαίνονται τα ίδια. Εμείς παιζουμε πολύ pes υπόψιν.. Δεν νομίζω να αντέξουν τόση κακομεταχείριση.. Δεν θυμίζουν σε καμιά περίπτωση το indestructible υλικό των ds3..

 

Θα βάλω του one, με βολεύουν κιόλας αφού έχω και του one το controller και είναι σίγουρο πως εφαρμόζουν τέλεια στο ds4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κανω μια ερωτηση σχετικα με το sharing και τα DLC?

Ας πουμε οτι εχω το λογαριασμο του αδερφου μου στο δικο μου playstation ως primary. Kαι με το δικο μου λογαριασμο πλεον μπορω να παιζω στο δικο μου μηχανημα τα παιχνιδια του αδερφου μου ετσι, ωραια μεχρι εδω αυτο το ξερουμε.

Τωρα αν αυτο το παιχνιδι που επαιξα και τερματισα εγω εχει και εξτρα περιεχομενο DLC εγω μπορω να το αγορασω/μπορω να το παιξω? Δηλαδη μπορω να το παρω εγω με το δικο μου λογαριασμο ή πρεπει να αγοραστει και αρα να κλειδωσει με το λογαριασμο που εχει και το κανονικο παιχνιδι? Κι επιπλεον αν γινει αυτο, εγω μπορω να παιξω τα εξτρας με τον ιδιο ακριβως τροπο που επαιξα το παιχνιδι, ή ειναι διαφορετικοι οι οροι σε σχεση με τα DLC?

Δε γνωριζει κανεις σχετικα με αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα βάλω τα αναλογικά του xbone στο ds4. Αυτό, γιατί βαρέθηκα τα προστατευτικά που έχω βάλει πάνω στα αναλογικά, για να μην χαλάσουν. Γνωστό πρόβλημα με τα φτηνοχειριστήρια του ps4...

 

Εγώ έβαλα αυτά, κανένα παράπονο

imag0761uojhj.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

skroutzoμαγαζο διαθέτει αυτά.μεταλλικά είναι και έχουν καλύτερο grip από τα officialattachicon.gif20160507_000855.jpg

ομορφα και αμα εχουν μαγκωμα καλο τοτε αξιζει, ελπιζω να ανοιγει ευκολα για να τοποθετηθουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς τα αλλάζετε, τα τραβάτε και βγαίνουν ή θέλει κατσαβίδιασμα; Σκέφτομαι μήπως κάνω και καμιά μόντα με μεγαλύτερη μπαταρία που έχω δει κάτι βιντεάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηθελα απλα να πω οτι ενω το πουλαω σε εξεφτελιστικη τιμη χαιρομαι και δε με νοιαζει. Να γλιτωσω. PS Plus για να παιξεις online, 1 χρονο μολις εγγυηση και δεν δεχονται να σου φτιαξουν ενα μαμημενο κουμπι που δεν δουλευει αν περασει ο χρονος και ζητανε απειρα λεφτα για την παραμικρη ζημια, ΔΥΟ πραγματικα καλοι αποκλειστικοι τιτλοι στα ποσα χρονια που ειναι στην κυκλοφορια με τον δευτερο να βγαινει αυριο, και ανακοινωση για καινουρια κονσολα που αχρηστευει τα 400 ΚΑΙ ευρω που εδωσες προσφατα.

 

Ποτε ξανα ρε, μονο PC τελος. 

 

Δεν θελω να αρχισω μανουρα παρακαλω μην απαντησει κανεις ηθελα απλα να τα βγαλω απο μεσα μου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηθελα απλα να πω οτι ενω το πουλαω σε εξεφτελιστικη τιμη χαιρομαι και δε με νοιαζει. Να γλιτωσω. PS Plus για να παιξεις online, 1 χρονο μολις εγγυηση και δεν δεχονται να σου φτιαξουν ενα μαμημενο κουμπι που δεν δουλευει αν περασει ο χρονος και ζητανε απειρα λεφτα για την παραμικρη ζημια, ΔΥΟ πραγματικα καλοι αποκλειστικοι τιτλοι στα ποσα χρονια που ειναι στην κυκλοφορια με τον δευτερο να βγαινει αυριο, και ανακοινωση για καινουρια κονσολα που αχρηστευει τα 400 ΚΑΙ ευρω που εδωσες προσφατα.

 

Ποτε ξανα ρε, μονο PC τελος. 

 

Δεν θελω να αρχισω μανουρα παρακαλω μην απαντησει κανεις ηθελα απλα να τα βγαλω απο μεσα μου.

Δηλαδη στο forum βαραμε πλεον και τον ρολο του ..... να καθομαστε να ακουμε και τον πονο του καθενος.  :rolleyes:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλες οι συσκευές έχουν 2 χρόνια εγγύησης, το έχουμε πει πολλές φορές.

Τον πρώτο χρόνο συνήθως τον αναλαμβάνει ο κατασκευαστής και τον δεύτερο ο πωλητής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έβαλα αυτά, κανένα παράπονο

imag0761uojhj.jpg

Δεν θέλω μεταλλικά αναλογικά για κανένα λόγο, είχα βάλει παλιότερα σε ένα 360 controller και δεν με βόλεψαν ποτε. Ξαναλέω.. Pro παίζουμε, θα τα πάρω στο χρώμα που δείχνει στην φωτογραφία σου, και θα γίνουν αυτομάτως κόκκινα από το αίμα παίζοντας ένα δύο καλά ματσάκια με την παρέα..χαχαχα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...