Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια ξερει κανεις πως να βαλω vpn η κατι αντιστοιχο για να βλεπω netflix απ το ps4 χωρις τους ελληνεζικους περιορισμους?

Άσε τα VPN και κάνε κανένα gaming streaming με τις πρόστυχες φίλες σου.... ακόμα περιμένουμε  :-D  :-D  :-D

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

 

 

Άσε τα VPN και κάνε κανένα gaming streaming με τις πρόστυχες φίλες σου.... ακόμα περιμένουμε :-D :-D :-D

 

Όντως, μη τάζεις μόνο αλεξ

παιδια η λελε εφυγε βεροια, η αλκηστις ειναι σε μονογαμικη σχεση, ο γκομενος μου εμενα με γραφει και τον βλεπω μια στο τοσο, αφηκετε με, βλεπω νετφλιξ και κλαιω ολη μερα μανη μου :(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κάποια παιχνίδια PS4 στο MediaMarkt του Ρέντη μέχρι 20€.

Ξεχώρισα τα Journey και Tales of Zestiria.

Είχε μερικά κομμάτια ακόμα όταν έφυγα.

Δεν εχουμε media markt καρδιά μου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

παιδια επειδη θα αγορασω ps4, to chassis η την πρωτη εκδοση? περισοτερο την καινουρια βλεπω να παιρνω και ξερω πως δεν υπαρχει ουσιαστικη διαφορα εκτος απο λιγοτερη καταναλωση και λιγοτερο θορυβο,, απλα ρωταω μηπως εχει προκυψει κανενα κουλο με την καινουρια εκδοση και δεν το γνωριζω...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια επειδη θα αγορασω ps4, to chassis η την πρωτη εκδοση? περισοτερο την καινουρια βλεπω να παιρνω και ξερω πως δεν υπαρχει ουσιαστικη διαφορα εκτος απο λιγοτερη καταναλωση και λιγοτερο θορυβο,, απλα ρωταω μηπως εχει προκυψει κανενα κουλο με την καινουρια εκδοση και δεν το γνωριζω...

Οχι πας δαγκωτο για C Chassis ή περιμενεις λιγο μπας και παιξει καμια προσφορα τωρα το Πασχα(γιατι και τον χειμωνα τις προσφορες τις ειδαμε τελη Γεναρη).

 

Να ενημερωσω και εδω μιας και δεν υπαρχει θεμα για το Overwatch(ασχολιαστο)οτι οι κατοχοι Playstation 4 θα μπορουν να δοκιμασουν το παιχνιδι στην open beta του 5-9Μαιου χωρις να χρειαζεται συνδρομη ps plus για το internet συμφωνα και με το επισημο site της Blizzard http://eu.battle.net/overwatch/en/blog/20055970

Q. Do I need Xbox Live Gold or PlayStation Plus to participate in the Open Beta? 

A. Due to the multiplayer nature of Overwatch, Xbox Live Gold is required to play during the Open Beta and at launch. PlayStation Plus is not required during the Open Beta, but will be required to play at launch.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι πας δαγκωτο για C Chassis ή περιμενεις λιγο μπας και παιξει καμια προσφορα τωρα το Πασχα(γιατι και τον χειμωνα τις προσφορες τις ειδαμε τελη Γεναρη).

 

Να ενημερωσω και εδω μιας και δεν υπαρχει θεμα για το Overwatch(ασχολιαστο)οτι οι κατοχοι Playstation 4 θα μπορουν να δοκιμασουν το παιχνιδι στην open beta του 5-9Μαιου χωρις να χρειαζεται συνδρομη ps plus για το internet συμφωνα και με το επισημο site της Blizzard http://eu.battle.net/overwatch/en/blog/20055970

Q. Do I need Xbox Live Gold or PlayStation Plus to participate in the Open Beta? 

A. Due to the multiplayer nature of Overwatch, Xbox Live Gold is required to play during the Open Beta and at launch. PlayStation Plus is not required during the Open Beta, but will be required to play at launch.

ευχαριστω φιλε μου να σαι καλα, απο ενα βιντεο που ειδα με μια αναλυτικη συγκριση των δυο εκδοσεων, παρατηρησα μονο που ελεγε οτι ανεβαζει ενα με δυο βαθμους περισοτερη θερμοκρασια το c chassis, αλλα ενταξει, δεν νομιζω να δημιουργησει καποιο θεμα αυτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

ευχαριστω φιλε μου να σαι καλα, απο ενα βιντεο που ειδα με μια αναλυτικη συγκριση των δυο εκδοσεων, παρατηρησα μονο που ελεγε οτι ανεβαζει ενα με δυο βαθμους περισοτερη θερμοκρασια το c chassis, αλλα ενταξει, δεν νομιζω να δημιουργησει καποιο θεμα αυτο...

Βέβαια να ξέρεις ότι η Sony ετοιμάζει αναβάθμιση του ps4 (ps4.5), οπότε λογικά θα φάει price drop το ps4 μέσα στη χρονιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο ακυρη εποχη να αγορασεις PS4 ειναι τωρα...περιμενε λιγο ακομα γιατι οπως γραφει και ο φιλος πιο πανω αναμενεται νεα κονσολα και ειναι πραγματικα κριμα να πανε τα λεφτα σου στο κουβα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει δεν πανε και κουβα τα λεφτα, μεεεχρι να βγει το 4, 5 η οπως θα το λενε το καινουριο, θα εχω χαρει καποια παιχνιδακια αποκλειστικα που με ενδιαφερουν περισοτερο και θα τα εχω χαρει, ειμαι κατοχος πολυ δυνατου pc και ξερω τι θα αντιπετωπισω, δεν περιμενω κλειδωμενα 60 fps και οτι καλυτερο εχω δει σε γραφικα ( αυτο εχω τωρα πανω κατω) απλα θα το παρω για καποια αποκλειστικα που γουσταρω και να εχω και ενα blueray...οποτε με το pc που ηδη εχω, ειτε παρω το 4 ειτε το 4,5 δεν θα παρω περισοτερη οπτικη απολαυση...δεν παω το θεμα σε συγκριση ps4 με pc γιατι ειμαι σε λαθος μερος για αυτο, απλα ΜΟΝΟ εξηγω τους λογους που θα το παρω τωρα και ας βγει αργοτερα αλλη εκδοση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε το ps4 neo αν βγει, θα βγει απο οκτωβρη, στην Ελλαδα πες χριστουγεννα…οποτε εχεις πολυ καιρο.παρτο τωρα να το χαρεις..περιμενε απλα καμια βδομαδα γιατι μπαινουν προσφορες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...