Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τ-Ρ-Α-Γ-Ι-Κ-Ο-Ι. Βάλε και το Originals ρε φιλε..οτι ναναι εκει στην WB.

Έχουν βάλει μόνο τα παιχνίδια που έγιναν developed από την rocksteady.. Το arkham origins το είχε φτιάξει η Warner bros. Games Montreal, γι αυτό έμεινε εκτός συλλογής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση...

μου αρεσουν games σαν το tomb raider.

απο ο,τι εχω δει το uncharted ειναι στο διο στυλ παιχνιδιου και το metal gear.

εχετε κατι αλλο να μου προτεινεται?

thanx!

στην ουσια θελω να φενεται ο χαρακτηρας ολοκληρος και οχι μονο first person.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίξε το The Last Of Us,είναι παιχνίδι που ξεχωρίζει.Ελπίζουμε να μην αργήσει να βγεί το 2 που πιθανότατα θα είναι ακόμα καλύτερο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίξε το The Last Of Us,είναι παιχνίδι που ξεχωρίζει.Ελπίζουμε να μην αργήσει να βγεί το 2 που πιθανότατα θα είναι ακόμα καλύτερο.

Δεν ειναι απολυτο. Η μαγεια του TLOU ηταν στην ιστορια και την εξελιξη των χαρακτηρων που εδιναν ακρως συναισθηματικο τονο στο παιχνιδι σε μεγιστο βαθμο που εγω δυσκολα μπορω να θυμηθω σε αλλο τιτλο.

Δυσκολο να επιτευχθει ξανα κατι τετοιο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση...

μου αρεσουν games σαν το tomb raider.

απο ο,τι εχω δει το uncharted ειναι στο διο στυλ παιχνιδιου και το metal gear.

εχετε κατι αλλο να μου προτεινεται?

 

 

Η μαγεια του TLOU ηταν στην ιστορια και την εξελιξη των χαρακτηρων που εδιναν ακρως συναισθηματικο τονο στο παιχνιδι 

 

Ότι είπε ο mtzs, αν θες ιστορία και εξέλιξη χαρακτήρων το tlou είναι άριστη επιλογή. Εγώ πάλι να προτείνω κάτι διαφορετικό απ τα παιδιά παραπάνω, πήγαινε για ενοικίαση the last of us και uncharted(όπου προλαβαίνεις μια χαρά να τα δεις το story τους) και αγόρασε AC Black Flag ή Unity όπου έχουν μεγαλύτερο περιεχόμενο και θα ασχοληθείς περισσότερο καιρό μαζί τους. Επίσης, αφού θες tps θα σου πρότεινα το the division, όπου έχω γράψει ήδη 230 ώρες και παρ όλα τα bugs που έχει, μπορεί να σου προσφέρει μερικές πολύ δυνατές συγκινήσεις. Έχει mmo στοιχεία, απαιτεί πολύ καλή τακτική για να βγουν ορισμένες αποστολές, έχει ανανεώσιμο περιεχόμενο και η dark zone που είναι στην ουσία το pvp του παιχνιδιού είναι το κερασάκι στη τούρτα. 

 

mtzs εσύ να θυμάμαι καλά είχες πάει 100% το unity. Αλήθεια πόσες ώρες σου πήρε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδικα το TLOUS ειναι για αγορα must. Eιναι που ειναι το μεγαλυτερο παιχνιδι της ND σε διαρκεια(μου πηρε πανω απο 20 ωρες στο δυσκολο) εχει και replayability στις επομενες δυσκολες και διαφoρα στο gameplay σε καθε νεα δυσκολια.

Ασε που δεν γινεται να μην το εχεις στην συλλογη σου το The last o us. Τα AC εχουν καταντησει COD. Εγω αν το αγοραζα θα το πουλαγα για να παρω το επομενο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση...

μου αρεσουν games σαν το tomb raider.

απο ο,τι εχω δει το uncharted ειναι στο διο στυλ παιχνιδιου και το metal gear.

εχετε κατι αλλο να μου προτεινεται?

thanx!

στην ουσια θελω να φενεται ο χαρακτηρας ολοκληρος και οχι μονο first person.

Καλα ρε παιδια γραφτηκε η παραπανω πατατα και ουτε ενας δεν διορθωσε να πει οτι το Metal gear δεν εχει καμια σχεση με το Tomb raider. Οκ ναι το καταλαβαμε οτι προτιμας 3rd person παιχνιδια αλλα δεν γινεται να τα τσουβαλιαζουμε ολα μαζι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπουυυυυυυυμ !!!

 

- Η Sony αμφιβάλλει για το αν θα υπάρξει PS5 -

 

Ο δημιουργός του Oddworld αποκαλύπτει τη συνομιλία του με τον Shuhei Yoshida

 

Σε συζήτηση του με τον Shuhei Yoshida, τον ρώτησε πως θα μοιάζει το PS5. Η απάντηση του Yoshida ήταν χαρακτηριστική και αφήνει να εννοηθεί πως είναι ακόμα αβέβαιο το αν θα υπάρξει κάποια νέα κονσόλα από την Sony, μιας και στην ερώτηση αποκρίθηκε “Εννοείς αν...”.

 

http://www.ubergizmo.com/2016/04/shuhei-yoshida-unsure-about-ps5/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...