Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δοκίμασα το remote play, not bad, μπαίνει και ρυθμίζεται πανεύκολα σε sec, καλή φάση, παίζει και να το χρησιμοποιώ τακτικά, μια basic ταχύτητα θέλει, η απόκριση δεν την λες άσχημη, έπρεπε να είχε μπει καιρό πριν, θα βοηθήσει πολλούς παντρεμένους/λογοδοσμένους.. Kαι οι παντρεμένοι έχουν ψυχή.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εισαι παντρεμενος και παιζεις ps4 παει το τερματισες.  :P

Γιατί; Τι κακό κάνω;

 

Έχεις λάθος χόμπι.

Τα χόμπι εμάς των παντρεμένων θα πρέπει να είναι:

Τσίπουρο, Κρασοταβερνα, κάπνισμα, κομπολόι και στριπτιτζάδικα.

 

Επισης πρεπει οπωσδήποτε να έχουμε άσπρο μαλλί και φαλάκρα.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερεις οτι αν σπαταλουσαμε τα ίδια χρήματα σε smartphones ακριβα ρολόγια ρουχα και ζάντες για το αμάξι δεν θα φαινόταν σε κανένα περίεργο ολα καλά, αλλα αν είσαι παντρεμένος και πάρεις ps4 γίνεσαι καραγκιόζης ανεύθυνος και δεν εχεις βαλει προτεραιότητες στην ζωη σου, που ζούμε ρε Ελλάδα του 2016..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το gaming είναι μια μορφή διασκέδασης όσο η τηλεόραση ή να διαβάζεις βιβλίο. Πρόκειται για ένα προσωπικό (και εγωιστικο) τρόπο να περνάς τον χρόνο.

 

Σε παντρεμενους, το ίδιο (καλή ή κακή) εντύπωση θα μου κάνει αν ένας διαβάζει 5 ώρες ένα βιβλίο ή παίζει παιχνίδι. Εξαρτάται πως έχουν αποφασίσει να περνάνε τον ελεύθερο χρόνο τους.

Επεξ/σία από marios_geo
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν για να παίξουμε games θα έπρεπε πρώτα να έχουμε λύσει όλα μας τα προβλήματα (όπως ειπώθηκε παραπάνω)δεν θα παίζαμε ποτέ. :P Η δουλειά/ες και οι υποχρεώσεις δεν σταματούν ποτέ όσο ζούμε.

 

Αν σας παραπονιέται η γυναίκα η η κοπέλα σας για το gaming,πείτε της οτι αυτές έχουν το shoping therapy και εμείς το gaming therapy. :-D Ισότητα στα ατομικά και κοινωνικά δικαιώματα.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε παιδιά, είναι δυνατόν τα παιχνίδια στο playstation store να είναι πιο ακριβά απο τα Public; :-(

Ναι γιατι αν τα παιχνιδια ηταν φθηνοτερα ψηφιακα(οπως εν μερη ειναι λογικο)απο τα κουτατα τοτε τα καταστηματα θα ειχαν σταματησει να φερνουν παιχνιδια γιατι σχεδον ολοι θα αγοραζανε ψηφιακα.

 

Να το θεσω πιο απλα.Αν το Bloodborne goty edition ηταν μονιμα στα 35ευρω στο store,τοτε κανενας δεν θα το αγοραζε στα 60 και 70ευρω που ειχε τοσο καιρο στα καταστηματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε παιδιά, είναι δυνατόν τα παιχνίδια στο playstation store να είναι πιο ακριβά απο τα Public; :-(

PS Store αξίζουν μόνο οι προσφορές.. κι αυτές κυρίως στο αμερικάνικο..

 

1000 φορές σε retail από αγγελίες, σκρουτζομάγαζα ή εξωτερικό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τους συμφέρει πιο πολύ να αγοράζουν σπο το store; Πιο πολλά δεν βγάζουν έτσι αφού δεν έχουν το κόστος των bluray, της διανομής κλπ.

 

Και εγώ προτιμώ δισκάκι βέβαια αλλά κάνει θόρυβο όταν το διαβάζει και μου σπάει τα νεύρα γι'αυτό κοιτάω στο store.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τους συμφέρει πιο πολύ να αγοράζουν σπο το store; Πιο πολλά δεν βγάζουν έτσι αφού δεν έχουν το κόστος των bluray, της διανομής κλπ.

 

Και εγώ προτιμώ δισκάκι βέβαια αλλά κάνει θόρυβο όταν το διαβάζει και μου σπάει τα νεύρα γι'αυτό κοιτάω στο store.

 

Είναι σαν να ρωτάς αν συμφέρει την Valve να αγοράζουν απευθείας από το Steam σε φουσκωμένες τιμές...

 

Έτσι δουλεύει το παρόν οικονομικό σύστημα με το λιανεμπόριο (φυσικό + ηλεκτρονικό).

 

ΥΓ: Το δισκάκι μια φορά το διαβάζει για install.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...