Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχω την εντυπωση οτι εννοεις αυτο που εχει και την σημαια και λεει για Ελληνικους υποτιτλους

http://www.public.gr/product/gaming/games/ps4/the-last-of-us-remastered-ps4-game/prod6290025pp/

 

Εισαι σιγουρος οτι το seven δεν το ειχε???Εγω βλεπω οτι αυτο φερνει και το seven. Οσο για το Dlc ειναι μεσα στην εκδοση του Ps4 

http://www.gamespot.com/articles/the-last-of-us-left-behind-goes-standalone-on-ps4-/1100-6427034/ το λεει και στην δευτερη παραγραφο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην οικοδομή, έχουμε ένα router κεντρικό. Από εκεί ξεκινάνε ενσυρματα και πάνε καλώδια σε 2 σπίτια. Έχω συνδέσει το καλώδιο στο δικό μου router. 

Μέσα στο σπίτι, το ps4 είναι συνδεδεμένο ενσύρματα με το δικό μου router και το laptop με WiFi. Χάνει αρκετά frame. 

 

Εκτός σπιτιού (σε άλλο δίκτυο), δεν μπορώ να βρω το ps4. Από την άλλη όμως, δεν έχω όμως βρει πουθενά γρήγορο internet , ξενοδοχεία, αεροδρόμια κτλ. Άρα ποιός ο λόγος; Ψιλοάχρηστο (προς το παρών) το remote play. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω την εντυπωση οτι εννοεις αυτο που εχει και την σημαια και λεει για Ελληνικους υποτιτλους

http://www.public.gr/product/gaming/games/ps4/the-last-of-us-remastered-ps4-game/prod6290025pp/

 

Εισαι σιγουρος οτι το seven δεν το ειχε???Εγω βλεπω οτι αυτο φερνει και το seven. Οσο για το Dlc ειναι μεσα στην εκδοση του Ps4

http://www.gamespot.com/articles/the-last-of-us-left-behind-goes-standalone-on-ps4-/1100-6427034/ το λεει και στην δευτερη παραγραφο.

Ξέρεις τι με παραξένεψε; από πίσω έγραφε playable in English.τίποτα για υπότιτλους άλλους.Εγώ νόμιζα ότι αυτό με την ελληνική σημαία είναι το ελληνικό.Και στα δύο ήταν το ίδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρεις τι με παραξένεψε; από πίσω έγραφε playable in English.τίποτα για υπότιτλους άλλους.Εγώ νόμιζα ότι αυτό με την ελληνική σημαία είναι το ελληνικό.Και στα δύο ήταν το ίδιο

Αν έχει το σηματάκι με την ελληνική σημαία στο μπροστινό εξώφυλλο είναι σίγουρα η Ελληνική έκδοση..

 

Αλλά ακόμα κι αν δεν έχει το ελληνικό σηματάκι μπροστά, κοίταξε στο πίσω μέρος της θήκης.. αν έχει μια μίνι περιγραφή του παιχνιδιού στα ελληνικά τότε επίσης σίγουρα είναι η ελληνική έκδοση.. 

Π.χ. δες σ' αυτό το video στο 1:22 πως είναι το πίσω μέρος της θήκης από την ελληνική έκδοση: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Firmware 3.50 με highlight το remote play to pc δλδ να πεζεις ps4 στο pc με streaming, εγω παντως με 24 cyta ειχα αρκετή αργοπορία και ψιλο λαγκ

γιατι?

Το remote play παίζει μέσα από το ιντερνετ? Το στέλνει και το στρειμαρεις

Οταν είσαι μέσα στο σπίτι δε χρησιμοποιεί το τοπικό δίκτυο wifi για να παίξεις

Στο ps vita αυτό κάνει πάντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις γύρισα από τα seven.το GoW και το last of us δεν είναι οι ελληνικές εκδόσεις και φυσικά δεν τα πήρα.Πως θα ξεχωρίσω την ελληνική έκδοση καθώς και Εάν έχει το left behind;

 

Το The Left Behind υπάρχει σε όλες τις εκδόσεις για PS4. Όσο για τα ελληνικά, μην δίνεις τόση σημασία. Προσωπική μου άποψη είναι ότι περισσότερο χαλάει το κλίμα ο ελληνικός υποτιτλισμός.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι?

Το remote play παίζει μέσα από το ιντερνετ? Το στέλνει και το στρειμαρεις

Οταν είσαι μέσα στο σπίτι δε χρησιμοποιεί το τοπικό δίκτυο wifi για να παίξεις

Στο ps vita αυτό κάνει πάντως

Ναι θελει ίντερνετ και μάλιστα σε προειδοποιεί στην αρχη πως αν δεν εχεις γρήγορη ταχύτητα θα κολλάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το upload μετραει προφανως, οποτε Ελλαδα δυσκολα τα πραματα... θα σερνεται..

Εαν ομως το πλει ειναι Εξωτερικο με συνδεση τουμπανο ; Λογικα Ελλαδα θα παιζει καλα ?

Εχω upload 10Mbps και σκεφτομαι να το αφησω ανοιχτο για κανα μηνα που θα κατεβω Ελλαδα, μη το κουβαλαω...

Βλεπω θελει port forwarding k DNS για ευκολια... ως εδω κανενα προβλημα ...

Wake on LAN/WAN γινεται? Επισης τα joystic εχουν καμια σχεση ? θελει οπωσδηποτε τα δικα του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτο που λεει ο bedazzled. Ακομα και ετσι για on-line multi υπαρχει προβλημα σε μενα( εχω συνδεδεμενo σε powerline το PS TV στο υπνοδωματιο). Η γραμμη ομως ειναι καπου στα 7 γιγα σε download..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατεβασα το update αλλα δεν θελω να παιζω ps4 στο pc :P . Γιατι να θελω να παω απο τις 50'' στις 24'' .

Μπορεί να είσαι από εκείνους τους βιτσιόζους, τι ξέρουμε εμείς

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...