Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

στο ps4 οταν βαζεις ενα δισκακι μεσα περιμενεις να το κανει install οπως στο xbox one? επισης να αγορασω τωρα που ειναι στα 315 η να περιμενω χριστουγεννα μπας και βγει το ps4k? ευχαριστω εκ των προτερων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο ps4 οταν βαζεις ενα δισκακι μεσα περιμενεις να το κανει install οπως στο xbox one? επισης να αγορασω τωρα που ειναι στα 315 η να περιμενω χριστουγεννα μπας και βγει το ps4k? ευχαριστω εκ των προτερων.

 

Κάνει ένα 'γρήγορο' install σε δευτερόλεπτα, ίσα ίσα να μπορείς να αρχίσεις το παιχνίδι και μετά όσο παίζεις κάνει και το υπόλοιπο παιχνίδι install.. 10-15 λεπτά max κρατάει η εγκατάσταση από το δισκάκι όμως, οπότε δεν είναι θέμα..

 

Αν είσαι διατεθειμένος να περιμένεις μέχρι τα Χριστούγεννα καλύτερα μην το αγοράσεις τώρα,

ειδικά με όλα αυτά που ακούγονται για την αναβαθμισμένη έκδοση..

Έτσι κι αλλιώς δε παίζει καμιά τρελή προσφορά αυτή τη περίοδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πλήρη δισκάκια διαρκεί έως και 45 λεπτά η εγκατάσταση (χοντρικά 1GB το λεπτό), αλλά ναι, δεν είναι πρόβλημα, γιατί ξεκινάς να παίζεις σε δευτερόλεπτα.

 

Στο Xbox δεν ξέρω αν το έχουν φτιάξει αυτό, εκεί περίμενες για εγκατάσταση και κατέβασμα updates, δεν σε άφηνε να ξεκινήσεις πιο πριν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειναι να το αγορασεις εννοειτε οτι θα παρεις την goty να εχεις και το dlc μεσα.

Μήπως ξέρεις ποσα GB εχει το DLC; 

Αν ειναι πανω απο 10 καλυτερα να το εχω σε Disc, αλλα εχει 20 ευρώ παραπάνω. 

 

 

Η μόνη διαφορα απο αυτες τις δυο εκδοσεις ειναι το dlc, το οποιο ειναι μονο το The Old Hunters, ετσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ξέρεις ποσα GB εχει το DLC; 

Αν ειναι πανω απο 10 καλυτερα να το εχω σε Disc, αλλα εχει 20 ευρώ παραπάνω. 

 

 

Η μόνη διαφορα απο αυτες τις δυο εκδοσεις ειναι το dlc, το οποιο ειναι μονο το The Old Hunters, ετσι;

Μονο αυτο ειναι ναι.Η τιμη των 20ευρω ειναι και η αξια που εχει το Dlc σαν Digital αγορα(εκτως αν μπει σε εκπτωση).https://store.playstation.com/#!/en-us/games/addons/bloodborne-the-old-hunters/cid=UP9000-CUSA00900_00-SPEXPANSIONDLC03?smcid=pdc:us-en:pdc-games-detail-bloodborne-ps4-the-old-hunters-dlc:buy-the-old-hunters:null:UP9000-CUSA00900_00-SPEXPANSIONDLC03

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι σε εκπτωση στα 11 ευρω.

 

Ουτε στο site της Sony γραφει το ποσα GB ειναι. Εκτως και αν δεν το βρισκω..

 

 

30 ευρω + 11 ευρω=41 ευρω.Σε αντιθεση με τα 50 που θέλει το GOTY.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι σε εκπτωση στα 11 ευρω.

 

Ουτε στο site της Sony γραφει το ποσα GB ειναι. Εκτως και αν δεν το βρισκω..

 

 

30 ευρω + 11 ευρω=41 ευρω.Σε αντιθεση με τα 50 που θέλει το GOTY.

Με την διαφορα οτι η goty ειναι κουτατη,κοινως αν θελησεις να πουλησεις το παιχνιδι αργοτερα το Dlc θα σου μεινει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν εχεις το παιχνιδι τοτε τι να κανεις το dlc? χεχε, Εκτος και αν ηταν stand alone..εκει καλα θα ηταν ;)(Εκτος και αν ειναι) :o

 

 

PS:Ενοικιασα το The order, δεν ξερω γιατι στους αλλους δεν αρεσε, εμενα μου αρεσε παραπολυ.Δεν προλαβα να το τελειωσω ομως, 1 ωρα μου ειχε μεινει για το τελος. Ισως το δω σε youtube.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν εχεις το παιχνιδι τοτε τι να κανεις το dlc? χεχε, Εκτος και αν ηταν stand alone..εκει καλα θα ηταν ;)(Εκτος και αν ειναι) :o

 

 

PS:Ενοικιασα το The order, δεν ξερω γιατι στους αλλους δεν αρεσε, εμενα μου αρεσε παραπολυ.Δεν προλαβα να το τελειωσω ομως, 1 ωρα μου ειχε μεινει για το τελος. Ισως το δω σε youtube.

Πως το καταφερες αυτο.Πανω απο 5-6ωρες περιπου δεν θελει το παιχνιδι

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε χθες το playstation 4 με το street fighter 5 απο τον Κωτσόβολο.

 

Ερώτηση:

 

Γίνεται να το περάσω στον δίσκο για να μην χρειάζεται να βάζω συνέχεια το δισκάκι για να παίξει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε χθες το playstation 4 με το street fighter 5 απο τον Κωτσόβολο.

 

Ερώτηση:

 

Γίνεται να το περάσω στον δίσκο για να μην χρειάζεται να βάζω συνέχεια το δισκάκι για να παίξει;

Όχι δεν γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε χθες το playstation 4 με το street fighter 5 απο τον Κωτσόβολο.

 

Ερώτηση:

 

Γίνεται να το περάσω στον δίσκο για να μην χρειάζεται να βάζω συνέχεια το δισκάκι για να παίξει;

 

Μόνο τα ψηφιακά παιχνίδια δεν χρειάζονται δισκάκι για να παίξουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...