Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Μακάρι να έκανε το ίδιο και με το bloodborne. Τώρα ίσως να μην λουζόμασταν το "30αρι" και στο DS3.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρουσα είδηση. Φαίνεται η Sony δεν θέλει να πιαστεί στον ύπνο από ένα XB1.5.

 

Προσωπικά πάντως αμφιβάλλω έντονα για το αν ο στόχος είναι το 4K σε παιχνίδια και μιλάω για απαιτητικά 3D games, όχι κάνα Limbo/Rayman ξέρω γω. Ακόμα και σε PC το 4K έχει τρελές απαιτήσεις με SLI κλπ. Ίσως το 1080p60 να είναι πιο εφικτός στόχος για αρχή. Ίδωμεν.

ΥΓ: 4K σε video playback είναι σαφώς πιο εύκολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με προβληματιζει ένα νέο playstation.

 

Θα πρέπει οπωσδήποτε να είναι συμβατό με ότι έχει βγει και τα νέα παιχνίδια να είναι συμβατά με το παλιό. Πιθανά να έχουν μια επιλογή για HD και 4k στον ίδιο δίσκο.

 

Αν γίνει κάτι τέτοιο, τότε καλώς. Θα πάρω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PDS, κι εμένα με προβληματίζει το ενδεχόμενο fragmentation και τα 2 code paths, αλλά κάτσε να δούμε τι έχει να πει η ND και πιο συγκεκριμένα η ICE Team, αν και εφόσον ισχύει και επιβεβαιωθεί η είδηση τελικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορουμε να σβησουμε εντελως ακομα και απο την library μας κατι που εχουμε κατεβασει?

απο την library οχι διοτι ταυτιζεται με το account...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Προσωπικά πάντως αμφιβάλλω έντονα για το αν ο στόχος είναι το 4K σε παιχνίδια και μιλάω για απαιτητικά 3D games, όχι κάνα Limbo/Rayman ξέρω γω. Ακόμα και σε PC το 4K έχει τρελές απαιτήσεις με SLI κλπ. Ίσως το 1080p60 να είναι πιο εφικτός στόχος για αρχή. Ίδωμεν.

ΥΓ: 4K σε video playback είναι σαφώς πιο εύκολο.

Υπάρχει νοήμων άνθρωπος που να πιστεύει οτι η Sony θα βγάλει ενα ps που να παιζει 4k παιχνίδια;Θες pc με 2000αρικα και βαλε για να παίζεις 4κ και με σωστο framerate.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...