Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η προσφορά δεν ισχύει για όσους έχουν ήδη PS+ (άρα no stacking)... οι υπόλοιποι σπεύσατε (Fulgore ακούς? lol).

Προφανως! Αλλωστε δεν τα εχω τοσο με την sony για την μειωση τιμης της συνδρομης,οσο με τα δικα μας μαγαζια που εκει κολλημενη στα 49ευρω την εχουν ποσο καιρο σε σχεση με τα site του εξωτερικου.

 

Στα 37ευρω εννοειται οτι αξιζει με τα χιλια(αν δεν φαω κανενα ακυρο με χρεωστικη καρτα παντα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

^ τί να πω ρε φίλε... γκαντέμης;

 

εννοείται δεν έχω active κανένα subscription/auto-renewal και η 12μηνη ήταν από κωδικό του maxplay ... Όποιος γνωρίζει κάτι ή έχει κανα tip θα εκτιμηθεί  :-D

Δοκίμασε να μπεις από υπολογιστή φίλε. Εγώ από τον browser (chrome συγκεκριμένα) το αγόρασα.

 

αν πάλι δεν τα καταφέρεις, στείλε μήνυμα στο support του Playstation.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από chrome δε με αφήνει... από εκεί είναι το shot - ΑΛΛΑ το έκανα με Internet Explorer και το πήρε κανονικά!  :shock:

Κουφό αλλά δούλεψε! 

Ευχαριστώ Avatar_GR για τον χρόνο σου!  :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα Scuf controller το οποίο λίγες μέρες μετά το πέρας εγγύησης άρχισε να μου κάνει κάτι περίεργα. Συγκεκριμένα το δεξί joystick. Random ευαισθησίες προς όλες τις κατευθύνσεις, μεγάλα dead zones, κολλήματα προς διάφορες κατευθύνσεις...και δεν το κάνει πάντα αλλά και τυχαία. Ακόμα δεν έχω βγάλει άκρη τι το προκαλεί. Σήμερα θα πάρω τα απαραίτητα κατσαβίδια για να το ανοίξω. Έχει ασχοληθεί μήπως κανείς; έχει συμβεί σε κάποιον άλλον; μήπως ξέρει κανείς τον κωδικό της alps για το analog module;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου κόστισε 140€ μαζί με τα μεταφορικά... Ήλπιζα ότι θα κρατήσει καιρό. Και με το χειριστήριο του xbox360 είχα θέματα με τα joystick sensor και τα άλλαζα, αλλά λόγω χρήσης, και συνήθως το πρόβλημα ήταν μηχανικό λόγω φθοράς. Τώρα το πρόβλημα φαίνεται να είναι ηλεκτρονικό. Δεν λέω πως φταίει η Scuf (αν και κανείς δεν ξέρει αν τα χειριστηρια ειναι καινούρια ή επισκευασμένα) αλλά πρώτη φορά βλέπω τέτοιο πρόβλημα. Μήπως υπάρχει κάποιος τρόπος να κάνω reset το χειριστήριο ή κάτι παρόμοιο; Πραγματικά δεν μπορώ να σκεφτω κάτι άλλο...προβληματική πλακέτα; να έχει πάρει υγρασία μέσα και να κάνει βραχυκυκλώματα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να έβλεπα VR να τρέχει στα 30 και τον pds να λεει οτι δε τον ενοχλεί και να σκάσει η μουσταρδι race και δεν ήθελα τίποτα άλλο.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου το ματι δεν βλεπει πανω απο 14fps καλα κανει και τα λεει.. :P:

 

Πηρε κανεις το salt and sanctuary?? δεν βλεπω topic για το 2d souls, λιγο εχω παιξει αλλα μου φαινεται παρα πολυ καλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάθος δεν είναι. Ίσως να υπάρχει ένα πιο εξειδικευμένο αλλά χωρίς απήχηση. Συνεπώς το έγραψα εδώ.

 

Στα χειριστήρια του XBOX δεν αναφέρεσαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Κι εγω το ειδα εδω:  http://www.vg24.gr/season-pass-fallout-4-playstation/

 

Το εβαλα καλαθι και περασε, ετσι να υπαρχει για οταν παρω το παιχνιδι καποια στιγμη! :)

 

 

Edit: Ενα φιλος που μολις το δοκιμασε, δε βλεπει πλεον το free!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...