Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης

ανακοινωθηκε στα 400 ευρω το PSVR τον Οκτωβριο..

οριστε εδω θα χορτασετε frames. :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη δεν τα εχω παιξει ποτε μου λεω να αγορασω το "Heavy Rain & Beyond Two Souls Collection" να τα τσεκαρω.

 

Αυτα λενε σαν παιχνιδια ή στην ουσια ειναι μια internactive movie κατι σαν το "until down"?

 

Ξερει καποιος που μπορω να το βρω μεταχηρισμενο σε αρκετα καλη τιμη αν ειναι δυνατον στη μιση τιμη απ' οσο κοστιζει καινουργιο.

 

Παντως τα infamous second son, the last of us & uncharted collection που εχω παιξει με ξετρελαναν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετήσια συνδρομή στα 37,49 ευρώ από το PSN. Ισχύει για όσους δεν έχουν ενεργή συνδρομή

https://store.playstation.com/#!/en-gr/reward_game/playstation-plus-1-year-subscription-25-off/cid=IP9102-NPIA90006_01-PSPLUSSUBS12MDIS

 

Είμαι πολύ τυχερός..Πριν από 4 μέρες μου έληξε η συνδρομή!!!  :-D

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετήσια συνδρομή στα 37,49 ευρώ από το PSN. Ισχύει για όσους δεν έχουν ενεργή συνδρομή

https://store.playstation.com/#!/en-gr/reward_game/playstation-plus-1-year-subscription-25-off/cid=IP9102-NPIA90006_01-PSPLUSSUBS12MDIS

 

Είμαι πολύ τυχερός..Πριν από 4 μέρες μου έληξε η συνδρομή!!!  :-D

 

 

Οι περισσότεροι γνωστοί μου που δεν ασχολούνται με multi δεν ανανέωσαν το plus τον τελευταίο μήνα. Indie fest έχει καταντήσει. Kάθε μήνα σπάω ρεκόρ στο πόσο πιο γρήγορα κάνω delete τα plus games που δίνει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καρα γιουπι, την τσίμπησα.Εάν βάλω και μια 3μηνη από πάνω θα την πάρει έτσι;

Μέχρι 31/3 ισχύει

ναι προστιθεται στο συνολο κανονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετήσια συνδρομή στα 37,49 ευρώ από το PSN. Ισχύει για όσους δεν έχουν ενεργή συνδρομή

https://store.playstation.com/#!/en-gr/reward_game/playstation-plus-1-year-subscription-25-off/cid=IP9102-NPIA90006_01-PSPLUSSUBS12MDIS

 

Είμαι πολύ τυχερός..Πριν από 4 μέρες μου έληξε η συνδρομή!!!  :-D

 

εμένα έληξε τον προηγούμενο μήνα το plus και περίμενα το DkS3 να ξαναβάλω... αλλά στην προσφορά μου λεεί ότι δεν μπορώ να το αγοράσω γιατί έχω ήδη plus...wtf! δεν έχω  :shock: , έχει λήξει από τις 16-02-16 ... έτσι λέει και στο subscriptions στο ps4...

Μήπως είναι προσφορά για όσους δεν είχαν ΠΟΤΕ plus;

 

edit:

μόλις διάβασα και άλλους, τζάμπα χάρηκα δεν θα παίξει σε λογ/σμο που είχε κάποτε Plus, @@

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα έληξε τον προηγούμενο μήνα το plus και περίμενα το DkS3 να ξαναβάλω... αλλά στην προσφορά μου λεεί ότι δεν μπορώ να το αγοράσω γιατί έχω ήδη plus...wtf! δεν έχω  :shock: , έχει λήξει από τις 16-02-16 ... έτσι λέει και στο subscriptions στο ps4...

Μήπως είναι προσφορά για όσους δεν είχαν ΠΟΤΕ plus;

 

edit:

μόλις διάβασα και άλλους, τζάμπα χάρηκα δεν θα παίξει σε λογ/σμο που είχε κάποτε Plus, @@

 

Εμένα όπως είπα και πριν έληξε πριν λίγες μέρες και μόλις τώρα την πήρα κανονικά την προσφορά. Οπότε δεν ισχύει αυτό που λες,κάτι άλλο παίζει και σε μπλοκάρει.

 

Η προσφορά ισχύει για όσους δεν έχουν ενεργό PSN subscription. Δεν παίζει ρόλο αν είχαν παλιότερα η ποτέ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ τί να πω ρε φίλε... γκαντέμης;

 

ad2mj4.jpg

 

jkvk1j.jpg

 

2aih6kk.jpg

 

εννοείται δεν έχω active κανένα subscription/auto-renewal και η 12μηνη ήταν από κωδικό του maxplay ... Όποιος γνωρίζει κάτι ή έχει κανα tip θα εκτιμηθεί  :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...