Προς το περιεχόμενο

[ΦΗΜΗ] Το Samsung Galaxy S III θα έχει τετραπύρηνο επεξεργαστή;


c0prse_grinder

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 132
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γιατί βλέπουμε άσχετα video με consept συσκευών;

 

το pommegranate εχει πολύ γέλιο, μου φαίνεται φάρσα είναι παρα concept. Δείτε απλα τα features, καφετιέρα, ξυριστική μηχανή, φυσαρμόνικα, ααχαχαχαχχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το pommegranate εχει πολύ γέλιο, μου φαίνεται φάρσα είναι παρα concept. Δείτε απλα τα features, καφετιέρα, ξυριστική μηχανή, φυσαρμόνικα, ααχαχαχαχχ

 

και είναι και πολύ παλιό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Μη σου πω ότι πολύ πιθανό να δούμε σύντομα dual boot κινητό με Android/Ubuntu η κάποια άλλη διανομή.

 

 

Και συνεδση με οθονη (γινεται ηδη) ασυρματο ποντικι κ πληκτρολογιο λειτουργοντας ως ενας κανονικος H/Y.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και συνεδση με οθονη (γινεται ηδη) ασυρματο ποντικι κ πληκτρολογιο λειτουργοντας ως ενας κανονικος H/Y.

 

sc20111219145813.png

 

Φωτο απο το sgs2 μου να τρεχει ubuntu linux παραληλα με android.

android.png

Φυσικά παίρνει και bluetooth moush, και αμα θες στέλνεις την εικόνα σε tv έχοντάς ένα πληρη pc όταν το χρειαστείς. Στο sgs3 που θα είναι σίγουρα ποιο γρήγορο, θα είναι σίγουρα καλύτερό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε το θεωρω πολυ υπερβολικο να κυκλοφορω με εξαπυρηνο κινητο, θα πηγαινω για καφε, θα βγαζω το υπερσυγχρονο κινητο για να ακνω ενα τηλεφωνημα ? οχχχ ξεχαστηκα θα βγει photoshop και premiere και θα τα κανω ολα στο ΚΙΝΗΤΟ ! Αν και το βλεπω να εξελισεται οπως τα PC μετα απο 1-2 χρονια θα βγουν και δυνατες καρτες γραφικων....ποιο δυνατες....δυνατοτερες και θα μπορουμε πλεον να modaroume/clocaroume ποιο το κινητο μας.....

 

Τι εννοεις μετα απο 1-2 χρονια; Ηδη το GS2 μου τρεχει στα 1.6 με καλυτερη αποδοση μπαταριας ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...