Προς το περιεχόμενο

[ΦΗΜΗ] Το Samsung Galaxy S III θα έχει τετραπύρηνο επεξεργαστή;


c0prse_grinder

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η συγκρατημένη κ τυπική apple με τα lock με την καθημερινή ανανέωση των ρυθμών πώλησης με τα πετυχημένα της κινητά με τα πολυ καλα της κινητά...λόγια των fanboys σήμερα που φυμολογειται το gs3.iPhone4 με το που κυκλοφόρησε πρόβλημα με το σήμα iphone4s με το που κυκλοφόρησε πρόβλημα με την μπαταρία.ιοσ4 με το που βγήκε προβλήματα με θέματα απορρήτου.εχω iPhone 4 ειχα το 3g και το 2g αλλα όταν βλέπω το βίντεακι iPhone 4s vs galaxy s2 ειλικρινά είναι σαν να συγκρίνει κανείς επιδόσεις ενός hummer με μιας Porsche poio θα είναι γρηγορότερο;κάτοχος iphone4 καλο βράδυ στα υπόλοιπα θύματα της apple όπως κ εμένα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 132
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

...

Δε νομιζω οτι ειναι κατι δυσκολο για την apple να βγαλει το επομενο κινητο της με 4πυρινο αμα θελει, και 5 ιντζες οθονη. Τι λες θα δυσκολευτει πολυ να το κανει?

 

Αμα το κανει θα πουμε οτι ειναι πολυ μπροστα η apple επειδη εβγαλε 5 ιντζες οθονη και 8πυρινο? Καπου το εχουμε χασει το νοημα στο θεμα κινητα και με τις συγκρισεις

 

Επίσης φήμες θέλουν τον Α6 να είναι επίσης τετραπύρηνος. Πραγματικά θέλω να επιβεβαιωθούν και να έχουν αυτή την ισχύ οι συσκευές της Apple αλλά και από την άλλη να δω τι θα λέτε τότε. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανω λαθος? Δε νομιζω.

Ασε λοιπον το τρενο τον εξελίξεων, και το ποιος ειναι μπροστα, γιατι η Apple και το κατασκευασε το τρενο που λεγεται smartphone και το οδηγαει κιολας

 

δεν νομιζεις....σιγουρα κανεις λαθος ως προς αυτο.

ε, ειπαμε, αλλα οχι κι ετσι! θα τριζουν τα...πλαστικα ολων των ενδοξων smartphones πολυ πριν η apple παρει μυρουδια τι εστι smartphone!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συγκρατημένη κ τυπική apple με τα lock με την καθημερινή ανανέωση των ρυθμών πώλησης με τα πετυχημένα της κινητά με τα πολυ καλα της κινητά...λόγια των fanboys σήμερα που φυμολογειται το gs3.iPhone4 με το που κυκλοφόρησε πρόβλημα με το σήμα iphone4s με το που κυκλοφόρησε πρόβλημα με την μπαταρία.ιοσ4 με το που βγήκε προβλήματα με θέματα απορρήτου.εχω iPhone 4 ειχα το 3g και το 2g αλλα όταν βλέπω το βίντεακι iPhone 4s vs galaxy s2 ειλικρινά είναι σαν να συγκρίνει κανείς επιδόσεις ενός hummer με μιας Porsche poio θα είναι γρηγορότερο;κάτοχος iphone4 καλο βράδυ στα υπόλοιπα θύματα της apple όπως κ εμένα!

 

Αν αισθάνεσαι θύμα γιατί δεν το πουλάς έχει καλή μεταπολιτική αξία σε σύγκριση με άλλα κινητά όμοιας κατηγορίας και να πάρεις ένα SGII που είναι ποιο φτηνό?

 

Όσο για τα προβλήματα πραγματικά ούτε στο 4 αλλά ούτε στο 4s έχω το παραμικρό πρόβλημα

Όταν ενα προϊόν είναι επιτυχημένο από κάθε άποψη κοιτάνε οι ανταγωνιστές πως να το διαβαλουνε

ΟΛΑ είναι θέμα marketing.To ίδιο κάνει και η Apple με τις μηνύσεις

Όσο αναφορά τα videakia πραγματικά μην πιστεύεις ότι βλέπεις.Ο καλύτερος κριτής είναι το ίδιο σου το μάτι βαλτα δίπλα και απλα κρίνε

 

 

Πραγματικά αν βγει με αυτά τα spec (wow!!!) το SGIII εύχομαι να βάλουν μια μπαταριά 3500mAh και πάνω και αν θα αντέχει και πάλι μια μέρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως προς το θέμα της κατανάλωσης, ο kal-el έχει μεγαλύτερη επεξεργαστική ισχύ και ταυτόχρονα μικρότερη κατανάλωση από τον προηγούμενο διπύρηνο tegra 2. Υπάρχουν σχετικές ειδήσεις και εδώ στο insomnia. :-)

 

Εξάλλου για την μεγαλύτερη κατανάλωση ενέργειας δεν ευθύνεται ο επεξεργαστής αλλά κυρίως η οθόνη. Η ισχύ αυτών των soc δεν ξεπερνά δραματικά τα 1-2watt.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρομαι που ενισχύεται ο ανταγωνισμός της Apple. Αν και έχω την υποψία ότι το IPhone 5 θα αφησει εποχή.

Toυ χρονου που θα βγει (ακουγετε για οκτωμβριο)θα δειξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω πως τα καταφέρνετε σε κάθε θέμα να το γυρίζετε για την apple. Έχει καταντήσει αηδία. Το θέμα λεει για SAMSUNG GALAXY S 3 και εσείς κάνετε όνειρα για το iPhone 5.

Τώρα βγήκε το 4S,δεν είστε ευχαριστημένοι;

 

Εκτός αυτού δεν έχετε καταλάβει οτι κάθε φορά που βγαίνει καινούριο iphone οι δυνατότητες του είναι ίσα ίσα να κοντράρει τα 2-3 τελευταία android/windows smartphone; Τίποτα το πρωτοποριακό και το καινούριο.

 

Αλλά εσάς δεν σας νοιάζουν τα Specs νόμιζα... γράψε λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω πως τα καταφέρνετε σε κάθε θέμα να το γυρίζετε για την apple. Έχει καταντήσει αηδία. Το θέμα λεει για SAMSUNG GALAXY S 3 και εσείς κάνετε όνειρα για το iPhone 5.

Τώρα βγήκε το 4S,δεν είστε ευχαριστημένοι;

 

Εκτός αυτού δεν έχετε καταλάβει οτι κάθε φορά που βγαίνει καινούριο iphone οι δυνατότητες του είναι ίσα ίσα να κοντράρει τα 2-3 τελευταία android/windows smartphone; Τίποτα το πρωτοποριακό και το καινούριο.

 

Αλλά εσάς δεν σας νοιάζουν τα Specs νόμιζα... γράψε λάθος.

Παρτο απο την αρχη και δες ποιος εβαλε πρωτος στην κουβεντα την apple αλλα και τα ειρωνικα σχολια που ακολουθησαν.

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και επιτέλους μπορούμε από το κινητό μας να κάνουμε ρεντερινγκ κ να έχουμε κ στημένο εξτσειντζ σερβερ, δεν μας είπαν αν υποστηρίζει και Raid5 σε καρτες sd... :P

 

+

μεγάλο, ανετο για γκάβακες, χοντροδάχτυλους, ευκολία στην ανάγνωση.

ομορφουλι, επιτέλους λεπτότατο κ με πολύ σλιμ καδρο

σουπερς αποδόσεις (αχρηστες για τους περισσότερους)

δημιουργεί μεγάλο πονοκέφαλο στο μηλο 4ες

 

-

μεγάλο, σε πολλές τσέπες δε χωράει,υπερβολή στην ενοια φορητότητα

αραγε αντέχει πτώση σε κρεβάτι με στρόμα νερου ή θα γίνει κομμάτια

ειναι καλύτερο απο το μήλο 4ες οπότε δεν είναι πραγματικό, δεν γίνεται αυτο, ψέμα... :P lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καθόλου δεν μας χαλάνε.Το κακό είναι ότι με τόσο γρήγορο ρυθμο αύξησης της επεξεργαστικής ισχύος,βγαίνουν όλο και πιο βαρια προγραμματα με αποτελεσμα να αλλαζουμε πιο γρηγορα συσκευες για να τις τρέχουμε...

 

Ελπίζω σε 2-3 χρόνια να κοπεί αυτή η φόρα (οπως γίνεται στους υπολογιστες και σημερα) και να ασχοληθούν περισσότερο με το λειτουργικο και τις μπαταριες

 

WHAT?Η διαφορά στα καινούργια κινητά είναι κυρίως σε παιχνίδια.

Εγώ πάντως με κινητό του Μάιου 2010, ακόμα δεν έχω βρει εφαρμογή που να μην μπορώ να τρέξω...Ακριβώς το ίδιο γίνεται στους υπολογιστές!

Δεν πρόκειται τόσες εταιρίες να την αφήσουν αυτήν την τάση.Τόσα λεφτά παίζονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

WHAT?Η διαφορά στα καινούργια κινητά είναι κυρίως σε παιχνίδια.

Εγώ πάντως με κινητό του Μάιου 2010, ακόμα δεν έχω βρει εφαρμογή που να μην μπορώ να τρέξω...Ακριβώς το ίδιο γίνεται στους υπολογιστές!

Δεν πρόκειται τόσες εταιρίες να την αφήσουν αυτήν την τάση.Τόσα λεφτά παίζονται

 

ναι για παιχνίδια μιλάω και γω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+

μεγάλο, ανετο για γκάβακες, χοντροδάχτυλους, ευκολία στην ανάγνωση.

ομορφουλι, επιτέλους λεπτότατο κ με πολύ σλιμ καδρο

σουπερς αποδόσεις (αχρηστες για τους περισσότερους)

δημιουργεί μεγάλο πονοκέφαλο στο μηλο 4ες

 

Μόνο σε εμένα κάνει αυτό εντύπωση;... :confused:

 

 

 

 

 

 

 

...Στα διάλα, είναι ομορφούλι και λεπτό, μαζί σας! B)

 

 

Αν και προτιμώ το iPhone 5 λόγω καλύτερης αίσθησης στο χέρι!...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια απο πλευρας της samsung ειναι καθαρα επιδειξη ισχυος αλλα ολη αυτη η τεχνολογικη ανωτερητα δε θα αξιοπηθει ειναι απλος ο λογος αφου υπαρχουν τοσες συσκευες ευρεως φασματος δε προκειται το αντροιντ να αξιοπησει το χαρντγουερ so simple ποσο μυαλο δηλαδη θελει.

απο την αλλη για καποιους που μιλανε για παραπανω πωλησεις συσκευων samsung σε συγκριση με αππλε ειναι ολοφανερο το μηλοφωνο ειναι ακριβοτερο αλλα πριν σπευσουν καποιοι ελαφρομυαλοι να κατηγορησουν την αππλε ας σκεφτουνται οτι τα προιοντα της χανουν σε αξια αργα και λιγο και εχουνε κιολας πολυ καλη μνεταπωλητικη αξια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...