Προς το περιεχόμενο

Google Chrome - Ερωτήσεις, προβλήματα και λύσεις


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας,

Το πρόβλημα που αντιμετωπίζω με τον chrome είναι ότι δεν μου ανοίγει τις περισσότερες σελίδες (συμπεριλαμβανομένου του insomnia).

Έχω κάνει απεγκατάσταση και εγκατάσταση αλλά το πρόβλημα εξακολουθεί να υπάρχει.

Έχω Windows 8.1.

Βγάζει το ακόλουθο μήνυμα:

 

Δεν είναι δυνατή η πρόσβαση σε αυτόν τον ιστότοπο

Η ιστοσελίδα στη διεύθυνση http://www.insomnia.gr/ μπορεί να βρίσκεται προσωρινά εκτός λειτουργίας ή ίσως έχει μεταφερθεί μόνιμα σε νέα διεύθυνση ιστού.

 

ERR_INVALID_ARGUMENT

 

Μήπως γνωρίζετε πως μπορεί να διορθωθεί?

Ευχαριστώ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είναι απίστευτο αλλά απεγκατέστησα ένα πρόγραμμα του πλαισίου Turbo-X Protection νομίζω ότι λεγόταν, το οποίο μου πετούσε συνέχεια παράθυρο στην οθόνη για να το ενεργοποιήσω και εγώ απλά το έκλεινα.

Πρίν λίγο λοιπόν το απεγκατέστησα και ως εκ του θεύματος ... ο chrome παίζει μια χαρά.

Σε explorer το πρόγραμμα δεν μου δημιουργούσε θέμα.

Ευχαριστώ πάρα πολύ για την άμεση απάντηση σας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες μήπως έχετε παρατηρήσει τίποτα κρασαρίσματα σελίδων στην τελευταία έκδοση; (Έκδοση 57.0.2987.110 (64-bit))

Τα πρόσθετα που έχω είναι: Ublock Origin, keep, μετάφραση, save to google drive και google calendar.

Το κάνει σε τυχαίες σελίδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες μήπως έχετε παρατηρήσει τίποτα κρασαρίσματα σελίδων στην τελευταία έκδοση; (Έκδοση 57.0.2987.110 (64-bit))

Τα πρόσθετα που έχω είναι: Ublock Origin, keep, μετάφραση, save to google drive και google calendar.

Το κάνει σε τυχαίες σελίδες.

τπτ κ γω και έχουμε τα ίδια ακριβώς πρόσθετα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

γεια σας,

παίδες εγώ έχω ένα άλλο πρόβλημα που δεν το έχω διορθώσει ούτε με απεγκατάσταση.

το πρόβλημά μου είναι ότι δεν μου ανοίγει ενημερωτικούς poup. Όπως αποθήκευση κωδικούς, ενημέρωση κωδικούς, όταν έχω γράψει κάτι σε καμία ιστοσελίδα και το ακυρώνω  αυτό το παράθυρο που ρωτάει αν θέλω να μένω δεν μου το εμφανίζει απλά παγώνει το chrome. 

και πάνω στα αριστερά που είναι i  και βάζεις το ποντίκι και λέει "προβολή πληροφοριών τοποθεσίας " κάνω κλικ αλλά δεν βγάζει το παράθυρο όπως στη εικόνα.

έκανα όπως είπα  απεγκατάσταση, καθάρισα και το μητρώο, έκανα εγκατάσταση και πάλι το πρόβλημα παραμένει. 

κάποια βοηθείας σας παρακαλώ...

post-214022-0-06682400-1492614612_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς τι είναι αυτή η παρένθεση που μου βγάζει το chrome στην καρτέλα του Youtube? Το νούμερο αυξάνεται κατά μονάδα σε μη κανονικά χρονικά διαστήματα.

post-96302-0-30239700-1492629762_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας,

παίδες εγώ έχω ένα άλλο πρόβλημα που δεν το έχω διορθώσει ούτε με απεγκατάσταση.

το πρόβλημά μου είναι ότι δεν μου ανοίγει ενημερωτικούς poup. Όπως αποθήκευση κωδικούς, ενημέρωση κωδικούς, όταν έχω γράψει κάτι σε καμία ιστοσελίδα και το ακυρώνω  αυτό το παράθυρο που ρωτάει αν θέλω να μένω δεν μου το εμφανίζει απλά παγώνει το chrome. 

και πάνω στα αριστερά που είναι i  και βάζεις το ποντίκι και λέει "προβολή πληροφοριών τοποθεσίας " κάνω κλικ αλλά δεν βγάζει το παράθυρο όπως στη εικόνα.

έκανα όπως είπα  απεγκατάσταση, καθάρισα και το μητρώο, έκανα εγκατάσταση και πάλι το πρόβλημα παραμένει. 

κάποια βοηθείας σας παρακαλώ...

είναι περίεργο γιατί σε safe mode είναι εντάξει. τι να φταίει άραγε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...