Προς το περιεχόμενο

Google Chrome - Ερωτήσεις, προβλήματα και λύσεις


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορει καποιος να βοηθησει στην παρακατω "ασκηση";

 

Χρησιμοποιω Chrome στο PC της δουλειας και στο PC του σπιτιου.

Εχω (ας πουμε) 300 bookmarks στον Chrome της δουλειας και (ας πουμε παλι) αλλα 200 στον Chrome του σπιτιου, οργανωμενα σε "φακελους".

 

Καποια bookmarks ειναι ιδια (μεχρι καποια εποχη εκανα χειροκινητο συγχρονισμο, αντεγραφα δηλαδη τα καινουρια bookmarks απο τον εναν στον αλλο), τα υπολοιπα υπαρχουν μονο στον ενα ή μονο στον αλλο.

 

Αυτο που θελω να κανω ειναι να συγχρονισω με καποιον τροπο τους δυο Chrome ωστε να υπαρχουν ολα τα bookmarks και στους δυο, στους αντιστοιχους φακελους, χωρις φυσικα να γεμισω με διπλά bookmarks.

 

Πασα βοηθεια δεκτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και γω το ιδιο προβλημα δεν ανοιγει καθολου την bet365 λεει δεν ειναι δυνατη η φορτωση προσθηκης!!!ελεος γυρισαμε παλι στο 1990 καμια λυση βρεθηκε η πρεπει να περιμενουμε απο τους ασχετους καινουριο Update?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok μάλλον καταλάβανε την παπαριά που κάνανε και η νεότερη Έκδοση 54.0.2840.34 beta-m (64-bit)

αναπαράγει flash video (σε εμένα παίζει κανονικά, βέβαια λίγο σπαστικό,
που οι τελίτσες φορτώματος διαρκούν λίγο περισσότερο απο το αναμενόμενο).
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ok μάλλον καταλάβανε την παπαριά που κάνανε και η νεότερη Έκδοση 54.0.2840.34 beta-m (64-bit)

αναπαράγει flash video (σε εμένα παίζει κανονικά)

 

το κατεβασα και γω αλλα καμια τυχη!!δεν την ανοιγει ακομα!!ακυρο οτι να ναι πηγα και εκανα απο την επίσημη σελιδα ξανα λήψη ξεκινησε εβγαλε προβλημα επειδη και καλα εχω νεοτερη εκδοση και ξαφνικα αρχισε η σελιδα και φόρτωσε!!αβυσος!! ευχαριστω αδερφε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω κανενα προβλημα με chrome "53.0.2785.116 m (64-bit)" σε 64αρια 7, και τα plugins γενικα σε click to play.

τι να πω δεν ξερω εγω εχω τα 8.1 δεν ξερω αν παιζει ρολο!!!τεσπα αφου λύθηκε ολα καλα τουλαχιστον ας βγει και το δελτιο!!!χααχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα θέμα με τον chrome στο youtube. Όταν κάνω μια αναζήτηση για ένα βίντεο και μου βγάλει τα αποτελέσματα, τότε δείχνει ότι φορτώνει και για περίπου 20 με 30 δευτερόλεπτα δεν μπορώ να κάνω τίποτα στη σελίδα, ούτε να σκρολλάρω ούτε να κάνω κλικ. 

Είχα ακριβώς το ίδιο πρόβλημα πριν μερικούς μήνες, με την διαφορά ότι μου το έκανε μόνο στη σελίδα με τις συνδρομές. Τώρα το κάνει στα αποτελέσματα της αναζήτησης. Με άλλους browsers δεν υπάρχει αυτό το πρόβλημα. 

Τα μόνα extensions που έχω είναι το ublock origin και wot.

 

Μήπως ξέρει κάποιος γιατί συμβαίνει αυτό και αν υπάρχει κάποια λύση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω το ιδιο προβλημα δεν ανοιγει καθολου την bet365 λεει δεν ειναι δυνατη η φορτωση προσθηκης!!!ελεος γυρισαμε παλι στο 1990 καμια λυση βρεθηκε η πρεπει να περιμενουμε απο τους ασχετους καινουριο Update?

Μια χαρά ανοίγει η bet365 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπαρχει. ο chrome/chromium σταματησε την υποστηριξη των XP απο τον περασμενο Απριλιο. επομενως, οτι browser ειναι chromium based, θα εχει το ιδιο θεμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να μην υποστηρίζει τα xp αλλά ο browser παίζει μία χαρά. Μονο που δεν θυμάμαι ποια έκδοση ειναι εγκατεστημένη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...