Προς το περιεχόμενο

Tουρκοι πρακτορες εκαιγαν ελληνικα δαση


MiDi_MiLiZ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ούτε να το συζητήσουμε δε μπορούμε? Απαγορεύεται?

Ναι απαγορευεται. Γινεσαι φασιστας αν το συζητας και ξυνιζουν οι φατσες τους αν ακουσουν κακο λογο για τους γειτονες μας. Ειναι φιλοι μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 251
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

 

Οπότε να ξέρεις ότι στην νέα Ελλάδα, τυπάδες με τα μυαλά τα δικά σου και αυτών που υποστηρίζουν την κυβέρνηση δεν έχουν μέρος για επιβίωση. Στην νέα Ελλάδα που θα βγει όπως βγει από τα σκατά που την έχουν ρίξει οι Κυβερνώντες, οι Διεθνείς Τραπεζίτες και οι Διεθνείς Οίκοι Αξιολόγησης.

 

 

Ειμαι ο μονος που ανατριχιασε με αυτην την προταση? :confused:

Να κρατησω κανα κονσερβοκουτι να υπαρχει, μηπως και μου χρειαστει? :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζενιαθ ναι. Ετσι κανω και στις συνευλεσεις.

 

Ποτε κατηγορησα ολους τους ελληνες για ρατσισμο ? ...

 

Τα μυαλά μου να ξέρεις είναι της πλειοψηφίας των νέων Ελλήνων

 

Εγω θα ανησυχουσα στη θεση σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζενιαθ ναι. Ετσι κανω και στις συνευλεσεις.

 

Ποτε κατηγορησα ολους τους ελληνες για ρατσισμο ? ...

 

 

 

Εγω θα ανησυχουσα στη θεση σου

----------------

 

 

Και αυτο (ακομα και αν ισχυει) αυτοματα πρεπει να συνεπαγεται μη διαπραγματευσιμο μισος για τον καθε τυχαιο Τουρκο.

 

 

Εδώ αγαπητέ. Άλλες απορίες;

 

 

 

 

Όσο για τα κονσερβοκούτια και τις αηδίες, επειδή μάλλον πρέπει να εξηγώ την κάθε λέξη, εννοώ όπως λέγανε οι μανάδες μας "με τα μυαλά αυτά πως να επιβιώσεις στον έξω κόσμο" το αντίστοιχο. Πρέπει να εξηγήσω μήπως και γιατί δεν ξυρίζω τα πόδια μου μπας και το παρεξηγήσετε και αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξ μωρε θα πιουμε καμια μπυρα σε παγκακι θα σπασουμε καμια βιτρινα θα υποστηριξουμε καποιον κακοποιο στο δικαστηριο

(μονο αν ειναι αλλοδαπος)θα βρισουμε την Ελλαδα και δουλεια θα βρουμε αλλη μερα γιατι τωρα ειμαστε σε φαση.

Ειμαστε ομως σιγουροι οτι οι Τουρκοι ειναι φιλοι μας.

Το ειπε ο μπαμπης ο σουγιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που λεω σε αυτην την παραθεση οτι ολοι οι ελληνες ειναι ρατσιστες? Οτι θες διαβαζεις μου φαινεται

 

Ισα ισα εκφραζω την απορια γιατι το να μας καψανε πρακτορες τα δαση πρεπει αυτοματα να συνεπαγεται μισος για τον τουρκο. Τωρα, τι σχεση εχει αυτο με το , 'ολοι οι ελληνες ειναι ρατσιστες' , τρεχα γυρευε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξ μωρε θα πιουμε καμια μπυρα σε παγκακι θα σπασουμε καμια βιτρινα θα υποστηριξουμε καποιον κακοποιο στο δικαστηριο

(μονο αν ειναι αλλοδαπος)θα βρισουμε την Ελλαδα και δουλεια θα βρουμε αλλη μερα γιατι τωρα ειμαστε σε φαση.

Ειμαστε ομως σιγουροι οτι οι Τουρκοι ειναι φιλοι μας.

Το ειπε ο μπαμπης ο σουγιας.

 

Το να εισαι αριστερος ειναι το παραπανω?

 

Εσυ κυκλοφορεις με μπουφαν "φλάι" με σταμπα ΟΥΚ απο πισω, βερμαχτ, ξυρισμενο κεφαλι και δερνεις μαλλιαδες?

 

Γουσταρω γενικευσεις και στερεοτυπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισα ισα εκφραζω την απορια γιατι το να μας καψανε πρακτορες τα δαση πρεπει αυτοματα να συνεπαγεται μισος για τον τουρκο. Τωρα, τι σχεση εχει αυτο με το , 'ολοι οι ελληνες ειναι ρατσιστες' , τρεχα γυρευε

Αυτο να μου πεις.

Ψαχνουμε κι εμεις απο ατομο που σχεδον στηριζει τις μολοτοφ και αυτους που καινε και σπανε μαγαζια και περιουσιες, να δουμε τι αποψη θα εχει για τους Τουρκους που επισης καινε περιουσια του ελληνικου κρατους.

 

Εδω δεν τα βαζει με τους Ελληνες, θα τα βαλει με τους Τουρκους που ειναι και ξενοι, αρα εχει ενα λογο παραπανω να τους συμπαθει, λογω ιδεολογιας?

 

Τελος παντως ας το παρουμε αλλιως. Ασε σε τι εδαφος βαλανε φωτια. Τι εχεις να πεις για αυτους που καινε τα παρθενα δαση της μανας γης?! Αυτα που ανηκουν σε ολους τους συνανθρωπους ολης της γης?

Ασε την εθνικοτητα τους και ασε και την ταυτοτητα των εδαφων που καινε για λιγα δευτερολεπτα στην ακρη και πες μας πως το βλεπεις ως ενεργεια στον χιπικο κοσμο σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να θεωρείς ότι "μη διαπραγματευσιμο μισος για τον καθε τυχαιο Τουρκο" ισχύει για τους Έλληνες δεν συνεπάγεται με το ότι τους λες ρατσιστές? Μάλιστα. Οκ δεν καταλαβενει Ελλινικός γλόσα εγκο, ίμε απο τον Αρι εξογιυνος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες και εγω ειμαι υπερ του να καιγονται τα δαση. Εεεε ρεεεεε ασυνενοησια λεμε

 

ζεντετοιε, οχι ολους τους ελληνες, μονο αυτους που εχουν τετοιες αντιληψεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες και εγω ειμαι υπερ του να καιγονται τα δαση. Εεεε ρεεεεε ασυνενοησια λεμε

Δεν ειδα να το κατακρινεις παντως. Μεχρι στιγμης κατακρινεις αυτους που σχολιαζουν αρνητικα αυτους που καψανε τα δαση (αρκει να ειναι Τουρκοι, διοτι οι Ελληνες που καινε δαση ειναι απλα ΚΑΤΑΠΑΤΗΤΕΣ και αλητες). Για τους Τουρκους που καινε τα ελληνικα δαση--> γαργαρα/αμφισβητειται η ειδηση/κατι καναμε κι εμεις σε αυτους για να μας τα καινε/δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτα με το λαο τους, και γενικως απο ΑΠΟΨΗ ΕΠΙ ΤΟΥ ΖΗΤΗΜΑΤΟΣ αλλα λογια να αγαπιομαστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατ'αρχάς το defencenet πρέπει να πάρει βραβείο παραπληροφόρησης και μαλακίας. Η Birgün δεν ειναι τουρκική εφημερίδα αλλα κουρδική και επιπέδου στοχος. Ο γιλμας και η τσιλέρ ειναι σε αντιπαλα κομματα, οπότε υπάρχει και η κομματική σκοπιμότητα σε τέτοιες δηλώσεις. ;)

Αναφέρονται στην περίοδο των Ιμίων/οτσαλάν, κτλ, όταν οι τούρκοι μας κατηγορούσαν ότι στην ελλάδα λειτουργούσαν στρατόπεδα εκπάιδευσης του PKK (για τα οποία υπάρχουν μάρτυρες).

 

Το πως συνδεει το 1996 με τις φωτιές το 2007 στην Ηλία ο θεός και η ψυχή τους, απο τη στιγμή μάλιστα που δήμαρχος της Ζαχάρω κατηγορείται για καταπάτηση δασών, νομιμοποιήσεις αυθαιρέτων και καβάτζωσε τα 2 εκ. € που είχε δώσει η κυβερνηση της Αυστραλίας για τους πυροπληκτους για να χτισει νέο δημαρχείο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να κατακρινω, το αυτονοητο ?

 

Οποιος δεν εξεφρασε δηλαδη εδω την απεχθεια του για το καψιμο σημαινει οτι το επικροτει ...

Α γιαυτο ξυνιζεις με την ειδηση? Επειδη παραθεσαμε κατι αυτονοητο και ως αυτονοητο δεν χρειαζεται να το συζηταμε καν?

 

Ε πεστο ντε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...