Προς το περιεχόμενο

Tουρκοι πρακτορες εκαιγαν ελληνικα δαση


MiDi_MiLiZ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 251
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα μου απαντησει κανείς αν επεκτείνουμε τα χωρικά υδατα στα δωδεκα ναυτικά μίλια τι θα γίνει ; τι θα κάνουν οι φίλοι μας ;

 

Ό κλαμένος τα παίρνει όλα. B)

 

Ε ΤΟΥΡΚΟΙΙ ΕΠΕΚΤΕΙΝΟΜΑΣΤΕ ΣΤΑ 12. ετσι θα πούμε. :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φίλε πραγματικα την παλεύεις με αυτά που λες ; τόσοι και τοσοι έχουν πονεσει , πενθησει μέχρι τα τελευταία χρόνια. κάποιοι για μια σημαία κάποιοι για την δική σου ασφάλεια. Ερχεσαι τωρα εσύ και τα ισοπεδωνεις όλα. Σημαία , σύνορα κράτος την Ελλάδα. Δεν διεκδικούμε τίποτα παραπάνω απο οτι δικαιούμαστε . Απλά πράγματα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φίλε πραγματικα την παλεύεις με αυτά που λες ; τόσοι και τοσοι έχουν πονεσει , πενθησει μέχρι τα τελευταία χρόνια. κάποιοι για μια σημαία κάποιοι για την δική σου ασφάλεια. Ερχεσαι τωρα εσύ και τα ισοπεδωνεις όλα. Σημαία , σύνορα κράτος την Ελλάδα. Δεν διεκδικούμε τίποτα παραπάνω απο οτι δικαιούμαστε . Απλά πράγματα .

Αλήθεια; Ποίοι είναι οι τόσοι και τόσοι που έχουν πενθήσει τα τελευταία χρόνια; Απο που και πότε; Ο Σωλομού δεν έφαγε το κεφάλι του μόνος του; Κατάλαβες τι έκανε; Και εγώ να το κάνω σε Ελληνικό στρατόπεδο θα μου ρίξουν

 

Ξέρεις πόσοι τούρκοι έχουν θρηνήσει απο τρομοκρατικές επιθέσεις κούρδων; Ξέρεις πόσοι τούρκοι έχουν θρυνήσει απο ελληνοτουρκικές συμπλοκές;

 

Ποιά δική μου ασφάλεια ρε; Που ζεις;

 

Ποιά δικαιούμαστε και από που πότε; Ξέρεις πόσο πίσω οικονομικά έχει πάει και τα 2 κράτη ΡΕ ΑΣΧΕΤΕ που γράφεις αυτές τις βλακείες που γράφεις. Καθόμαστε και συντηρούμε στρατούς ενώ δεν έχουμε να φάμε(και απο τις 2 πλευρές) Ξέρεις πόσο κόστισε στην Τουρκία η συντήρηση των κατεχόμενων;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετος είσαι εσύ που δεν θυμασαι τον Ηλιακη . Αλλά έβλεπες kill bill τότε

 

Όσο για τον Σολωμού κάποιοι ανθρωποι έχουν ιδανικά κάποιοι απλά κακό στόμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φίλε πραγματικα την παλεύεις με αυτά που λες ; τόσοι και τοσοι έχουν πονεσει , πενθησει μέχρι τα τελευταία χρόνια. κάποιοι για μια σημαία κάποιοι για την δική σου ασφάλεια. Ερχεσαι τωρα εσύ και τα ισοπεδωνεις όλα. Σημαία , σύνορα κράτος την Ελλάδα. Δεν διεκδικούμε τίποτα παραπάνω απο οτι δικαιούμαστε . Απλά πράγματα .

 

τι δικαιουμαστε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είδα αστυνομικούς σε πορείες να δολοφονούν άοπλους μαθητές. Εσυ μιλας για μάχη πολεμικών αεροσκαφών

 

Το τι απο τα 2 είναι χειρότερο θα το αφήσω στην ιδιοφυία σου. Και βέβαια, οι κακοί Τούρκοι μας φταίνε πάντα, και όχι αυτοί που υπηρετούν την ασφάλεια μου, όπως λες, ΑΣΧΕΤΕ.

 

Μπράβο ρε Ντινάρα μέσα στο μυαλό μου ήσουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλέ δες κιλ Μπιλ εσύ το νούμερο ένα όμως που είσαι και εσύ.

 

Ντιναρα δικαιουμαστε χωρικά ύδατα και αοζ . Τίποτα παραπάνω. Ακομα και στην Βουλή είναι θέμα συζήτησης .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E αφού είναι στην Βουλή ντάξει έχουμε 100% δίκιο.

 

Θέλω να μας πείς και για τους Τουρκοκύπριους που σφάξανε οι κυπρέοι τότε. Αλλα ντάξει τούρκοι ήταν καλά τους κάνανε!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προαναγγέλουν έρευνες στην Κυπριακή ΑΟΖ οι Τούρκοι!

 

Αναρτήθηκε στις Τρίτη, 27 Δεκεμβρίου 2011 4:13 μμ ΔΙΕΘΝΗ | Σχολιάστε

http://www.prionokordela.gr/diethnh/proanaggeloun-ereynes-sthn-kupriakh-aoz-oi-tourkoi/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά μωρέ θα βάλουν την ΕΛΔΥΚ να πολεμήσει για να εξασφαλίσει τα δις η Κύπρος. Είναι και οι εβραίοι στην μέση δεν φοβόμαστε ΤΙΠΟΤΑ!

 

 

Η ΑΟΖ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗ!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταπληκτική σύγκριση....

καθυστερημένος μπάτσος vs τούρκων killers.

το κλείδωμα πλησιάζει....καιρος ειναι

 

 

Αμήν και πότε, ήταν πάντα εκνευριστικό μα πλέον έχει καταντήσει πολύ κουραστικό να πετάει ο καθένας ότι άσχετο του κατέβει στο κεφάλι και να χαλάει την όποια συζήτηση πάει να γίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...