Προς το περιεχόμενο

Πιθανή κυκλοφορία του Windows Phone Tango τον Ιανουάριο


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mακάρι να κυλοφορήσει για όλα τα κινητά γιατί έχω το LG optimus 7 και δεν θέλω να μείνει εκεί....Αν τυχόν γίνει καμιά τέτοια ανοήσια η Microsoft θα βλέπει την πλάτη πολλών.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βλέπουν και πολλοί τη δική της πλάτη στο συγκεκριμένο θέμα αλλά τέλος πάντων... Ας το δεί σαν μια καλή ευκαιρία να ρεφάρει...

Σαν λειτουργικο μαμει απλα ειναι πολυ νεο με μικρο σχετικα market, προσωπικα αν ειχα υπομονη να περιμενω ενα ευλογο διαστημα θα το προτιμουσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

WP7 έχω κι εγώ και είμαι αρκετά ευχαριστημένος, περισσότερο απ όσο πίστευα αλλά θέλει πολύ ακόμα για να είναι έτοιμο

 

 

Αυτό είανι σίγουρο,το θέμα είναι μην μείνουμε πίσω,πολύ μας την μπαίνουν τα androidakia και δεν μ'αρέσει :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικά το tango θα το πάρουμε όλοι και τα πρώτα τηλέφωνα (π.χLG E-900)

το καλό με τα wp7 είναι ότι τα update τα δίνει h MS από το zune σε αντίθεση με το android.

 

 

και το apollo

 

Το Apollo σύμφωνα με τις ίδιες πληροφορίες αναμένεται να κυκλοφορήσει στα μέσα Ιουνίου στα πλαίσια του Nokia Connection 2012.

 

 

Update: We've spoken with some sources close to Microsoft who indicate that the timing given to us by Nokia is inaccurate. Unfortunately, the truth serum we used wore off before we were provided with a surrogate timeframe, but we'll of course keep our ears to the ground.

 

 

http://www.engadget.com/2011/10/27/windows-phone-apollo-coming-middle-of-next-year-says-nokia-vp/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...