Προς το περιεχόμενο

Samsung: Δωρεάν παιχνίδια για τους κατόχους Galaxy συσκευών


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν παίρνεις Κινητο 600 ευρώ, και χαίρεσαι που σου δίνουν δωρεάν παιχνίδια, κάτι δεν παει καλα.

Γεμίσαμε επαγγελματίες, που ξημεροβραδιαζονται στις καφετέριες παίζοντας angry birds. Παιχνίδι φυσικά που δεν αγόρασαν, αλλα το βρήκανε σπασμένο.

Και πάνω απο όλα, χρήστες που έχουν μηλοφωνα καρτοκινητα, με το ελάχιστο η καθόλου προγράμματα πρόσβασης στο Internet.

 

Είναι όλοι έτσι; Σίγουρα όχι, υπΑρχουν και εξαιρέσεις. Αλλα η πλειοψηφία;

Μπορεί να πει κάποιος ότι είναι ενθούσιωδης με την τεχνολογίας, για αυτο έχει και ακριβό τηλέφωνο. Σύμφωνοι, αλλα και πάλι πόσοι είναι αυτοί που αξιοποιούν τις δυνατότητες των;

 

Για να κλείσω, μπορεί κάποιος εύκολα να καταλάβει το κοινό στο οποίο απευθύνεται το συσκεκριμενο είδος τηλεφωνων, αν κάνει μια βόλτα έξω απο την apple τη μέρα λανσάρισμα τους.

 

 

Υ.Γ.

Και εγω έχω android smartphone, αλλα των 200$.

 

 

στις 3 πρωτες γραμμες εχεις δικιο. εγω σαν χρηστης iphone το βρισκω χαζομαρα να δωσω 750€ και να το κανω jailbreak για να μπορω να φορτωνω εφαρμογες και παιχνιδια τζαμπα. οσο για τους επαγγελματιες δεν νομιζω να εχουν jailbroken iphone γιατι δεν υπαρχει ασφαλεια κυριως. παρακατω αναφερεσαι για το ιντερνετ. δεν φταιει ο πελατης που δεν βαζει mobile internet οταν η εταιρια τον χρεωνει 3€ για 60 mb και οταν τελειωσουν γινεται χαμος. αυτο ειναι κοροιδια. καποτε ηταν αρκετα τωρα ομως οχι. οσο για το που στοχευουν οι εταιριες αυτο που λες δεν ειναι κατι καινουριο. και πριν απο 6 χρονια τα παιδια ειχαν κινητα τελευταιας τεχνολογιας συνηθως, απλως τωρα εχουν αλλο ενα μεσο· το παιχνιδι. στοχευουν ομως και τον επαγγελματια ωστε να εχει πολλα εργαλεια στην τσεπη του, αυτα ειναι τα smartphones. δεν στοχευουν μονο την νεολαια αλλα και τους επαγγελματιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...