Προς το περιεχόμενο

Samsung: Δωρεάν παιχνίδια για τους κατόχους Galaxy συσκευών


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η Samsung ανά καιρούς χαρίζει διάφορα παιχνίδια στους κατόχους android smartphones της σειράς Galaxy. Με τη τελευταία της προωθητική ενέργεια, χαρίζει από σήμερα περίπου 16 παιχνίδια σε όσους διαθέτουν Galaxy συσκευή και ποιο συγκεκριμένα το Galaxy Note, Galaxy S II, Galaxy S, Galaxy Ace και Galaxy Gio.

 

Τα παιχνίδια είναι διαθέσιμα μόνο μέσα από το διαδικτυακό κατάστημα εφαρμογών της εταιρείας, το Samsung Apps και ανάμεσα στα παιχνίδια ξεχωρίζουν τίτλοι όπως το Samurai 2, το Air Attach HD, Air Penguin και άλλα. Αναλυτικά η λίστα

 

Samsung_Apps_For_Free.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Γενικα η sammy ειναι γενναιοδωρη μεσω του Samsung Apps. Ανα διαστηματα εχω πετυχει κι αλλα παιχνιδια καθως και εφαρμογες (βλ. Tapatalk κλπ). Thumbs up σε αυτον τον τομεα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Ενδιαφέρον σε αυτήν την είδηση είναι ότι στα ¨Επαγγελματικά¨ κινητά κάνουν δώρο παιχνίδια. Τελικά μόνο χαζό χαρούμενα παιδάκια αγοράζουν μηλοφωνα, και ακριβά androids.

Έτσι για να φαίνεται και το target group

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Ενδιαφέρον σε αυτήν την είδηση είναι ότι στα ¨Επαγγελματικά¨ κινητά κάνουν δώρο παιχνίδια. Τελικά μόνο χαζό χαρούμενα παιδάκια αγοράζουν μηλοφωνα, και ακριβά androids.

Έτσι για να φαίνεται και το target group

Ο πατερας μου χρησιμοποιει iPhone λογω δουλειας του.ειναι χαζοχαρουμενος?οχι.εγω χρησιμοποιω nexus s που μονο αυτου του τυπου android με βολευει για την δουλεια που το θελω και την κανει απροβλιματιστα.ουτε εγω ειμαι χαζοχαρουμενος.φυσικα υπαρχουν αμετρητοι τετοιο ανθρωποι.

 

Οποτε μηπως κατι κανεις λαθος ρε φιλε?

Δεν λεω,οι περισσοτερες κοπελες παιρνουν το iPhone για μοστρα.ομως δεν ειναι ολοι ετσι.κλασικα παραδειγματα οι μισοι και παραπανω insomniacs.

 

Φιλικα

 

 

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Ενδιαφέρον σε αυτήν την είδηση είναι ότι στα ¨Επαγγελματικά¨ κινητά κάνουν δώρο παιχνίδια. Τελικά μόνο χαζό χαρούμενα παιδάκια αγοράζουν μηλοφωνα, και ακριβά androids.

Έτσι για να φαίνεται και το target group

 

 

εσυ να φανταστω εχεις κινητο της προηγουμενης χιλιετιας για να λες κατι τετοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Ενδιαφέρον σε αυτήν την είδηση είναι ότι στα ¨Επαγγελματικά¨ κινητά κάνουν δώρο παιχνίδια. Τελικά μόνο χαζό χαρούμενα παιδάκια αγοράζουν μηλοφωνα, και ακριβά androids.

Μαλλον εχεις μπερδέψει τον όρο "professional" με τον ορο "high end".

 

Έτσι για να φαίνεται και το target group

Ναι οσοι περουν καλα μηχανηματα γιατι γουσταρουν αν εχουν καλα ερεθισματα εικονας και ηχου ειναι χαζοχαρουμενοι. Πηγαινε πισω στον Osborne σου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν παίρνεις Κινητο 600 ευρώ, και χαίρεσαι που σου δίνουν δωρεάν παιχνίδια, κάτι δεν παει καλα.

Γεμίσαμε επαγγελματίες, που ξημεροβραδιαζονται στις καφετέριες παίζοντας angry birds. Παιχνίδι φυσικά που δεν αγόρασαν, αλλα το βρήκανε σπασμένο.

Και πάνω απο όλα, χρήστες που έχουν μηλοφωνα καρτοκινητα, με το ελάχιστο η καθόλου προγράμματα πρόσβασης στο Internet.

 

Είναι όλοι έτσι; Σίγουρα όχι, υπΑρχουν και εξαιρέσεις. Αλλα η πλειοψηφία;

Μπορεί να πει κάποιος ότι είναι ενθούσιωδης με την τεχνολογίας, για αυτο έχει και ακριβό τηλέφωνο. Σύμφωνοι, αλλα και πάλι πόσοι είναι αυτοί που αξιοποιούν τις δυνατότητες των;

 

Για να κλείσω, μπορεί κάποιος εύκολα να καταλάβει το κοινό στο οποίο απευθύνεται το συσκεκριμενο είδος τηλεφωνων, αν κάνει μια βόλτα έξω απο την apple τη μέρα λανσάρισμα τους.

 

 

Υ.Γ.

Και εγω έχω android smartphone, αλλα των 200$.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@marios_geo

 

Νομίζω είσαι λίιιγο αυστηρός.. :-)

Μη ξεχνάς ότι τα περισσότερα πράγματα που κάνουμε τα κάνουμε για καλοπέραση και show-off (και γυναίκες φυσικά...)

 

Αυτός που τα σκάει για ακριβό αμάξι (ή σε ένα αντικείμενο τέλος πάντων που έχει μεγάλο depreciation rate) σε τι διαφέρει;

 

 

 

Υ.Γ.

και γω Android smartphone των 200 ευρώ έχω..

 

 

Υ.Γ. 2.

και iPhone (με μικρό dataplan) :-p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν παίρνεις Κινητο 600 ευρώ, και χαίρεσαι που σου δίνουν δωρεάν παιχνίδια, κάτι δεν παει καλα.

Γεμίσαμε επαγγελματίες, που ξημεροβραδιαζονται στις καφετέριες παίζοντας angry birds. Παιχνίδι φυσικά που δεν αγόρασαν, αλλα το βρήκανε σπασμένο.

Και πάνω απο όλα, χρήστες που έχουν μηλοφωνα καρτοκινητα, με το ελάχιστο η καθόλου προγράμματα πρόσβασης στο Internet.

 

Είναι όλοι έτσι; Σίγουρα όχι, υπΑρχουν και εξαιρέσεις. Αλλα η πλειοψηφία;

Μπορεί να πει κάποιος ότι είναι ενθούσιωδης με την τεχνολογίας, για αυτο έχει και ακριβό τηλέφωνο. Σύμφωνοι, αλλα και πάλι πόσοι είναι αυτοί που αξιοποιούν τις δυνατότητες των;

 

Για να κλείσω, μπορεί κάποιος εύκολα να καταλάβει το κοινό στο οποίο απευθύνεται το συσκεκριμενο είδος τηλεφωνων, αν κάνει μια βόλτα έξω απο την apple τη μέρα λανσάρισμα τους.

 

 

Υ.Γ.

Και εγω έχω android smartphone, αλλα των 200$.

 

Εσύ φίλε μου δηλαδή αξιοποιείς στο έπακρο τις δυνατότητες του υπολογιστή σου, του αυτοκινήτου σου ή μιας...γυναίκας;;;

 

Προσωπικά έχω το note λόγω δουλειάς αλλά επίσης είναι μια πολύ καλή παρέα σε κάποιες ελεύθερες ώρες, που θα το χρησιμοποιήσω σαν παιχνιδομηχανή, υπολογιστή τσέπης, ταινιοθήκη και αλλά πολλά...

 

Send from the best Android smartphone with the Insomnia App..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@marios_geo

 

Νομίζω είσαι λίιιγο αυστηρός.. :-)

Μη ξεχνάς ότι τα περισσότερα πράγματα που κάνουμε τα κάνουμε για καλοπέραση και show-off (και γυναίκες φυσικά...)

 

Αυτός που τα σκάει για ακριβό αμάξι (ή σε ένα αντικείμενο τέλος πάντων που έχει μεγάλο depreciation rate) σε τι διαφέρει;

 

 

 

Υ.Γ.

και γω Android smartphone των 200 ευρώ έχω..

 

 

Υ.Γ. 2.

και iPhone (με μικρό dataplan) :-p

 

 

Αλλο να τα σκας επειδη τα εχεις τα φραγκα ευκολα και μπορεις να διαθεσεις εναν σημερινο μισθο για ενα iphone των 600 ευρω ..και αλλο να τα σκας για μοστρα οπου κατεξοχην την μοστρα οι περισσοτεροι την καταφερνουν με καταναλωτικα δανεια και πιστωτικες .Για αυτο αλλωστε φτασαμε εδω που φτασαμε....ολοι διαθετουν ενα καλο αμαξι για μοστρα ,αλλα η βολτα γινεται αυστηρα το Σ/Κ ,διοτι ποιος εχει να βαλει βενζινη και να κανει ταρζανιες στο δρομο ????

Το δυσκολο δεν ειναι να κανεις πλεον μοστρα...το δυσκολο ειναι να κοψει καποιος αυτη την συνηθεια ,εδικα οταν δεν διαθετει ρευστο ,και σημερα οι περισσοτεροι δεν εχουν ρευστο ,ποσο μαλλον 600 ευρω για κινητο!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ φίλε μου δηλαδή αξιοποιείς στο έπακρο τις δυνατότητες του υπολογιστή σου, του αυτοκινήτου σου ή μιας...γυναίκας;;;

 

 

 

Οι γυναίκες δεν είναι αντικείμενα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι γυναίκες δεν είναι αντικείμενα...

 

ειναι...του ποθου...:P...

 

Για να μη βγουμε off topic λοιπον,η samsung (αν και ειμαι htc fun παρολα αυτα) εκανε μια κινηση αξιολογη και το τελευταιο διαστημα δειχνει να ''ακουει'' τους πελατες της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...