Προς το περιεχόμενο

εκτυπωτής Epson


panos0100

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα σε όλους

 

 

βρήκα ένα πολυμηχάνημα με 59Ε και επειδή είχα έναν εκτυπωτή χάλια θέλω να ρωτήσω αν η αιτερεία η συγκεκριμένη είναι καλή και αν αυτή η αγορά αξίζει να την κάνω πραγματικά δεν ξέρω γιατί χρειάζομαι ενα πολυμηχάνημα να βγάζει καλά φωτογραφίες να της εκτυπώνει σε φωτογραφικό χαρτί και να είναι αξιόπιστο δηλαδή να κρατάει η μελάνι του, και να εχει φτηνά μελανοδοχεία οποιος ξερει για την συγκεριμενη μαρκα για πολυμηχανηματα ας μου πει την γνωμη του ευχαριστω

 

 

εδω εχω και ενα λινκ http://www.plaisio.gr/Peripherals/Printers/Printers---Mfp/Mfp/Epson-SX230-Inkjet-multifunction-ink-T1281-Black-C11CB17303p%ce%9c%ce%95%ce%9b%ce%91%ce%9d%ce%99.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμενο δεν ειναι προσφορα οποτε δεν ανηκει σε αυτη την κατηγορια του φορουμ

 

Κανε μια ερευνα στο σκρουτζ και θα βρεις αλλα, και πιο φθηνα και καλυτερα απο αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εισαι σε σωστο νήμα. Εδω ειναι μονο για προσφορες. Λογικα θα μεταφερθει το μηνυμα σου.

Για να βοηθησω βεβαια λιγο θα σου πω να δεις για φωτογραφιες κλασσικου μεγεθους τους θερμικους της canon. Selphy λεγονται ξεκινουν απο 30-40 ευρο και τυπωνουν σουπερ σε σχεση με inkjet. Βασικα καμια σχεση. Ειναι λιγο ακριβο το αναλωσιμο ( θερμικο χαρτι) αλλα αν ψαχνεις ενα κουλ γκατζετ για το σπιτι η για δωρω σε καποιον που αφαπα τις τυπωμενες φωτογραφιες θα σε αποζημιωσει. Το κοστος πηγαινει περιπου στα μισα με ενα τριτο απο το φωτογραφιο( θα πρεπει φυσικα να γινεις ξεφτερι στην εκμεταλευση του χαρτιου να μην αφηνεις κενα, να μην κανεις λαθος εκτυπωσεις κτλ κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ζητω συγνωμη που ειναι σε λαθος σημειο το θεμα μου αν ειναι ευκολο να μεταφερθει στο καταληλο σημειο και παλι συγνωμη δεν ηξερα που να το δημοσιευσω

 

σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας τις γρηγορες απλα θελω να μαθω αν το συγκεκριμενο μοντελο πολυμηχανημα ειναι καλο τιποτα αλλο αν αξιζει δηλαδη για τα λεφτα του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...