Προς το περιεχόμενο

Συμβουλή: PS3 ή XBOX360;


Swimmer21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πώς σου δίνει ακόμα μία επιλογή για ακόμα πιο φθηνή κονσόλα?

Και αν θέλεις, όποτε θέλεις να συμπληρώσεις σκληρό δίσκο?

 

Επιλογή είναι 120 gb με 320 gb. Όχι με memory card αλχημείες αλά PS2.

 

Και μπορώ να συμπληρώσω με τον παλιό σκληρό του laptop ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 340
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το activate.gr όχι

 

 

 

Και ? Τα περί διαχρονικού full support πάνε περίπατο ? Άλλη κονσόλα εκείνη ?

 

Δεν μου έστειλαν φωτός σε email που τους απέστειλα (στο οποίο έγραφα τι ακριβώς θέλω).

Αλλά έστω.

Ο μέσος χρήστης ps3 αγοράζει dualshock 3 από το activate.gr?

 

Στο δεύτερο σχόλιό σου, ειλικρινά ..έλεος...η εμπάθειά σου αγγίζει τα όρια της αγένειας πλέον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί τα μπερδεύεις??

 

Τα μπερδεύω στο σημείο που βάφτισες το Forza το κορυφαίο racing. Μην πας να βάλεις χώρια τις εκτιμήσεις σου για "value for money" και χώρια το gaming. Είναι αλληλένδετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαράδεκτη τιμή το PS3 είχε μέχρι τα 400€. Μετά δεν μπορείς να πείς ότι δεν είχε λογική τιμή γι' αυτά που πρόσφερε.

 

Δεν σε αναγκάζει για τα extra, αλλά σου ξαναλέω οτι αυτό είναι στην ουσία μια κερδοσκοπική πολιτική, αφού ποντάρει ακριβώς στους απαιτητικούς χρήστες που τότε ήθελαν έξτρα Wi-Fi και το εκμεταλεύονταν και το χρέωνε 60-70€. Απαράδεκτο έτσι και αλλιώς. Πλέον όμως σωστά λές ότι τα έχει όλα σε ένα και το 360. Και μάλιστα και με Wi-Fi n.

 

 

 

PS3 αγόρασα κυρίως για το MGS4, το Heavy Rain και το Uncharted 2. Και γενικά για όλα τα AAA exclusives της Sony όπου και πλέον έχω τα περισσότερα.

 

Συμφωνώ για το build quality του Slim αλλά δεν με πολυπειράζει ούτε αυτό, ούτε όλα του τα κομμένα χαρακτηριστικά καθώς δεν με ενδιέφεραν και δεν αγόρασα την κονσόλα γι' αυτά, ΕΚΤΟΣ της αναπαραγωγής SACD που σαν Audiofreak που είμαι με τον HD ήχο ήθελα να έχω για να ακούω SACD δισκάκια. Αυτό ήταν όντως μείον, πόσο μάλλον για τo SACD που ήταν πατέντα της Sony.

 

Εγώ πάλι ένας κύριος λόγος που αγόρασα το 60gb είναι για το SACD, γιατί έχω και δισκάκια σε Super Audio.. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου έστειλαν φωτός σε email που τους απέστειλα (στο οποίο έγραφα τι ακριβώς θέλω).

Αλλά έστω.

Ο μέσος χρήστης ps3 αγοράζει dualshock 3 από το activate.gr?

 

Στο δεύτερο σχόλιό σου, ειλικρινά ..έλεος...η εμπάθειά σου αγγίζει τα όρια της αγένειας πλέον.

 

Με δουλέψεις ? Είναι ή δεν είναι περασμένο χαρακτηριστικό οι memory ? Μπορώ ή δεν μπορώ να βάλω τον σκληρό του laptop στο 360. Και τι ακριβώς μεμπτό έχεις για το activate.gr ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκεί διαφωνώ, επειδή κρίνω συνολικά τις κονσόλες με βάση τα κριτήρια που έγραψα παραπάνω, μην τα ξαναγράφω.

Εσύ δίνεις βαρύτητα στα exclusive του ps3, σεβαστό. Eγώ τα τελευταία 2 χρόνια δεν έχω κάνει discredit κάποιον που θέλει να αγοράσει ps3, οπότε δε μπορώ να καταλάβω τη λογική "δεν υπάρχει λόγος να αγοράσεις 360".

Δηλαδή αν κάποιος θέλει να παίξει GEARS δεν πρέπει να το αγοράσει??

Αν κάποιος θέλει να παίξει FORZA που είναι το καλύτερο rally και να έχει και 2ο rally που είναι τα project gotham (και τα 2 exclusive παιχνίδια) δε θα πρέπει να το αγοράσει? Αν κάποιος θέλει FPS δεν πρέπει να το αγοράσει ? Οι λόγοι είναι πάρα πολλοί.

 

Aν θελεις να παιξεις συγκεκριμενα παιχνιδια οκ ναι,ο καθενας φυσικα επιλεγει να παιξει τα παιχνιδια που θελει.απλα θεωρω οτι ολο και περισσοτερο λιγοστευουν τα exclusives του 360 και ολο και αυξανονται αυτα του ps3.Τα multiplatform ειναι κοινα,οποτε το πιο λογικο ειναι να παει σε ps3.Δεν ειπε κανεις οτι ειναι κακη κονσολα το 360 ισα ισα.Θα συμφωνησω μαζι σου οτι δεν εχουν τεραστιες διαφορες οι 2 κονσολες.Δεν ειναι ps2 vs xbox πχ.

 

Τωρα για τα fanboy κτλ.Ρε συ εδω μπορει να ξερεις ποιος ειναι ο κομπαρσος που επαιζε καποιον χαρακτηρα στο Deadly Premonition πριν αυτο κυκλοφορησει:P και να εχεις αγνοια για το νεο ip της Naughty Dog που ειχε γινει χαμος μερες πριν(και εσυ ελεγες οτι ειναι game της insomniac).

Θελω να πω οτι δεν ενδιαφερεσαι.Αν ηταν xbox παιχνιδι θα μιλαγες μερες γι αυτο.Ειναι πολλα μικρα,μικρα ,μικρα τετοια που κανουν καραμπαμ οτι δεν εισαι αντικειμενικος.Υποτιμας τον αλλον οταν το παιζεις αντικειμενικος ενω δεν εισαι.

Μου βγαζεις παιχνιδια του 6/10 σουπερ exclusives και παιχνιδια του 8.5 ή 9/10 του ps3 αδιαφορα.κτλ τεσπα.

Πες την γνωμη σου,αλλα μην λες οτι ειναι facts αυτα που γραφεις και οτι εισαι αντικειμενικος:P

Φαινεται καπως.

Και σου λεω οτι εγω δεν το παιζω αντικειμενικος.

 

Για τα κινέζικα που λες έχω ασχοληθει και εγώ, έχω πέσει πάνω σε κινέζικα και είναι μαιμουδιές.

Δεν είναι sensitive, αυτό φαίνεται αν πας με το μοχλό και κάνεις να κινήσεις τον ήρωα έστω και πολύ λίγο, που δεν αποκρίνεται άμεσα, και επίσης έχουν χειρότερα L2, R2 κουμπιά και η μπαταρία κρατάει πολύ λιγότερο. Δε νομίζω αυτά να είναι official.

Το EBW π.χ. έχει μαιμουδιές.

 

Ολα κινεζικα ειναι τα DS μου.Δεν νομιζω οτι μπορεις να βρεις ευκολα made in japan.Ισως εχεις μπερδεψει τα μουφα DS που μπορει οντως να υπαρχουν με τα επισημα κινεζικα της sony,οποτε βλεπεις κινεζικο και νομιζεις οτι ειναι και αυτο μουφα.Aυτα φερνει και η sony Hellas ετσι και αλλιως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί έχω και δισκάκια σε Super Audio.. :D

 

Τίποτα που να ξέρω ? Γιατί δεν υπάρχουν πολλά στο εμπόριο.

 

Ολα κινεζικα ειναι τα DS μου.Δεν νομιζω οτι μπορεις να βρεις ευκολα made in japan.Ισως εχεις μπερδεψει τα μουφα DS που μπορει οντως να υπαρχουν με τα επισημα κινεζικα της sony,οποτε βλεπεις κινεζικο και νομιζεις οτι ειναι και αυτο μουφα.Aυτα φερνει και η sony Hellas ετσι και αλλιως.

 

Κάθεσαι και δικαιολογείς την πιο αβάσιμη καταγγελία, που ξεκίνησε από το πιο αβάσιμο σχόλιο "60 ευρώ" για ένα dualshock ?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μπερδεύω στο σημείο που βάφτισες το Forza το κορυφαίο racing. Μην πας να βάλεις χώρια τις εκτιμήσεις σου για "value for money" και χώρια το gaming. Είναι αλληλένδετα.

 

Eξακολουθείς να απαντάς επιλεκτικά.

Ας είναι.

Στο θέμα του Forza 4 σαφέστατα είναι το κορυφαίο racing game σε κονσόλες, και αν πας μία βολτούλα από το metacritic μπορείς να βεβαιωθείς γι αυτό.

 

Δηλαδή για σένα Forza 4 δεν ισούται με gaming απόλαυση??

 

Κοίτα MetalGearFan, ειλικρινά θεωρώ πως έχεις τόσο κοντόφθαλμη λογική εξαιτίας του πάθους σου με τo playstation που δεν είναι και το καλύτερό μου να γυρίζω σε εποχές 12-15χρονών λογικής (α)συνέχειας.

 

Άστο καλύτερα να μην κουράζεσαι και εσύ. Εξάλλου διαφωνείς σε ΟΛΑ όσα λέω.

Εντάξει εσύ είσαι ο αντικειμενικός και εγώ το fanboy.

Ικανοποιημένος? Κέρδισες.

 

Η sony είναι η καλύτερη εταιρεία, το activate.gr έχει αυθεντικά dualshock 3 με 30-40 ευρώ και η κακιά MS έχει οργανώσει συνομωσία και έχει πουλήσει εκατομμύρια κονσόλες 360 χωρίς σκληρό δίσκο και οι gamers νομίζουν πως μπορούν να παίξουν τα παιχνίδια τους εκεί, ενώ στην πραγματικότητα δεν μπορούν, ενώ η καλή και η άγια sony έχει παρουσιάσει την τέλεια κονσόλα, στην τέλεια τιμή και ναι έχει και σκληρό δίσκο.

Γαμώ! Τι μάθημα έχουμε μετά στην τάξη? Θρησκευτικά, πωωω και βαριέμαι ρε φίλεεεεε...πάμε για ένα pro με τα αυθεντικά μας dualshock 3 χειριστήρια που τα αγορασαμε ενώ είχαμε τα αυθεντικά μας sixaxis χειριστήρια, yeahhhhh!

 

Τίποτα που να ξέρω ? Γιατί δεν υπάρχουν πολλά στο εμπόριο.

 

Κάθεσαι και δικαιολογείς την πιο αβάσιμη καταγγελία, που ξεκίνησε από το πιο αβάσιμο σχόλιο "60 ευρώ" για ένα dualshock ?!

 

Οι λέξεις Pink Floyd και Police σου λένε τίποτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

 

Κάθεσαι και δικαιολογείς την πιο αβάσιμη καταγγελία, που ξεκίνησε από το πιο αβάσιμο σχόλιο "60 ευρώ" για ένα dualshock ?!

 

Ενταξει δεν ειναι παραλογο να εχει κανει λαθος.

Το θεμα ειναι οτι υπαρχουν και μπορει να βρει.

 

 

Στο θέμα του Forza 4 σαφέστατα είναι το κορυφαίο racing game σε κονσόλες, και αν πας μία βολτούλα από το metacritic μπορείς να βεβαιωθείς γι αυτό.

 

To metacritic μετραει εδω?

Tι ελεγα πριν?:P

 

Για τα παιχνιδια του 6 και 7 που θεωρεις σουπερ exclusives δεν μετραει μαλλον:P

 

 

Oι βαθμολογιες του GT5 αφορουν εκεινη την εκδοση που ειχε βγει τοτε.Τωρα για το spec 2 διαβαζω καλυτερες κριτικες σε reviews,οποτε τουλαχιστον αυτη τη στιγμη δεν θα ειχαμε το 0.7 διαφορας.

Σαν παιχνιδι/modes ειναι πιο οεγανωμενο κτλ το forza,αλλα σαν οδηγηση καλυτερο το GT,διαλεγεις και περνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το Spec 2 το GT5 έχει απογειωθεί. Μακράν καλύτερος εξομειωτής απο το Forza + την υποστήριξη 3rd party τιμονιέρας στο PS3 σε αντίθεση με το 360 που υποστηρίζει ένα μοντέλο μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειλικρινά θεωρώ πως έχεις τόσο κοντόφθαλμη λογική εξαιτίας του πάθους σου με τo playstation...

 

Δεν πρόσεξες πως αναφέρω το ps3 & την Sony πολύ λιγότερο από σένα. Και εγώ είμαι κοντόφθαλμος που παρουσιάζω κάποιο χάσμα στο multiplatform των κοσνολών ? Και εγώ είμαι κοντόφθαλμος που παρουσιάζω κάποιο χάσμα στο Forza και το GT ?

 

Η sony είναι η καλύτερη εταιρεία, το activate.gr έχει αυθεντικά dualshock 3 με 30-40 ευρώ και η κακιά MS έχει οργανώσει συνομωσία και έχει πουλήσει εκατομμύρια κονσόλες

 

Η sony είναι σκατά ! Είναι η πιο άπληστη εταιρία που υπάρχει. Σε πιο σημείο υπερασπίστηκα την Sony ? Και τι ακριβώς πρόβλημα έχεις με το καημένο το activate.gr, για τρίτη φορά δεν μου λες ! Και σε κανένα σημείο δεν είπα πως η ms είναι "κακιά", είπα πως επικράτησε στην αμερικάνικη αγορά με marketing εξυπνάδες και σε αυτόν τον τομέα είναι χειρότερη και από την apple.

 

σχόλιο για ακριβώς αυτό το θέμα σε μια παράλληλη συζήτηση που έχω

 

"Oh I am an American and have ZERO respect for my fellow American consumers. American’s are easily marketed to vapid sheep and most are a waste of oxygen. "

 

Ικανοποιημένος? Κέρδισες.

 

Θα κερδίσω όταν μου πεις πιο είναι το πλεονέκτημα του "full support". Θα κερδίσω όταν δώσεις ένα νούμερο μου είναι βασισμένο κάπου και εξηγεί τον ισχυρισμό για "2 με 3 χρόνια". θα κερδίσω όταν μου πεις αν η memory είναι ή δεν είναι χαρακτηριστικό PS2 εποχών.

 

 

Οι λέξεις Pink Floyd και Police σου λένε τίποτα?

 

http://www.amazon.com/s?ie=UTF8&keywords=super%20audio%20cd&rh=n%3A5174%2Ck%3Asuper%20audio%20cd&page=1

 

Ναι τώρα έβλεπα στο amazon. Τρομερή ποικιλία. Μέγα αντικειμενικό σφάλμα του ps3 που εγκατέλειψε το super cd.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν θελεις να παιξεις συγκεκριμενα παιχνιδια οκ ναι,ο καθενας φυσικα επιλεγει να παιξει τα παιχνιδια που θελει.απλα θεωρω οτι ολο και περισσοτερο λιγοστευουν τα exclusives του 360 και ολο και αυξανονται αυτα του ps3.Τα multiplatform ειναι κοινα,οποτε το πιο λογικο ειναι να παει σε ps3.Δεν ειπε κανεις οτι ειναι κακη κονσολα το 360 ισα ισα.Θα συμφωνησω μαζι σου οτι δεν εχουν τεραστιες διαφορες οι 2 κονσολες.Δεν ειναι ps2 vs xbox πχ.

 

Τωρα για τα fanboy κτλ.Ρε συ εδω μπορει να ξερεις ποιος ειναι ο κομπαρσος που επαιζε καποιον χαρακτηρα στο Deadly Premonition πριν αυτο κυκλοφορησει:P και να εχεις αγνοια για το νεο ip της Naughty Dog που ειχε γινει χαμος μερες πριν(και εσυ ελεγες οτι ειναι game της insomniac).

Θελω να πω οτι δεν ενδιαφερεσαι.Αν ηταν xbox παιχνιδι θα μιλαγες μερες γι αυτο.Ειναι πολλα μικρα,μικρα ,μικρα τετοια που κανουν καραμπαμ οτι δεν εισαι αντικειμενικος.Υποτιμας τον αλλον οταν το παιζεις αντικειμενικος ενω δεν εισαι.

Μου βγαζεις παιχνιδια του 6/10 σουπερ exclusives και παιχνιδια του 8.5 ή 9/10 του ps3 αδιαφορα.κτλ τεσπα.

Πες την γνωμη σου,αλλα μην λες οτι ειναι facts αυτα που γραφεις και οτι εισαι αντικειμενικος:P

Φαινεται καπως.

Και σου λεω οτι εγω δεν το παιζω αντικειμενικος.

 

 

 

Ολα κινεζικα ειναι τα DS μου.Δεν νομιζω οτι μπορεις να βρεις ευκολα made in japan.Ισως εχεις μπερδεψει τα μουφα DS που μπορει οντως να υπαρχουν με τα επισημα κινεζικα της sony,οποτε βλεπεις κινεζικο και νομιζεις οτι ειναι και αυτο μουφα.Aυτα φερνει και η sony Hellas ετσι και αλλιως.

 

Μιλάω για μαιμουδιές καθαρά.

Απλά σου αναφέρω πως υπάρχουν παντού. Λένε πως είναι made in china, αλλά δεν είναι κατασκευασμένα official, έχουν ανακρίβειες στην γραφή από πίσω και ανορθογραφίες, συν όλα τα μειονεκτήματα που πριν ανέφερα.

Μπορεί το activate να φέρνει, αλλά ο μέσος χρήστης ps3 δε θα αγοράσει dualshock 3 με 45 ευρώ, αλλά με 60 ευρώ που κοστολογείται επίσημα από την επίσημη τιμή της Sony Hellas. Υπάρχει διαφορά στην τιμή.

 

Για το θέμα του fanboyism το βλέπεις διαφορετικά από εμένα.

Κάθησες τώρα και πιάστηκες από ένα βράδυ που είχα γυρίσει ντίρλα και έγραψα πως το Last of Us είναι της insomniac.

Εννοείται πως ήξερα πως είναι της Naughty Dog, αν κάθεσαι τώρα και πιάνεσαι από την κάθε λέξη μου και ειδικά όταν ήμουν πιωμένος, έχε γειά βρυσούλες!

 

Δεν έχω υποτιμήσει κανέναν. Δεν είναι αυτός ο σκοπός μου.

Σου έχω εξηγήσει με ποια βάση κάνω τα σχόλιά μου και τις αναλύσεις μου.

Απλά σε κάποια πράγματα διαφωνούμε, τι να κανουμε. Αλλιώς τα βλέπεις εσύ, αλλιώς εγώ.

 

Το deadly premonition αν αναφέρεσαι σε αυτό δεν είναι παιχνίδι του 6/10, αλλά και να ήταν μιλάμε για ένα cult παιχνίδι που έχει σενάριο που έχει αφήσει εποχή και έχει αποθεωθεί από ορισμένους reviewers και πάρα πολλούς gamers.

Άλλο πιθανό παιχνίδι του 6/10 που μπορεί να έχω σχολιάσει, αφού θες να γίνουμε συγκεκριμένοι, είναι το Magna Carta II, το οποίο είναι και αυτό παιχνιδάρα.

Και όποιος έχει παίξει τα παραπάνω δύο, θα συμφωνήσει μαζί μου.

 

Κανένας μας δε γίνεται να είναι απόλυτα αντικειμενικός, αλλά το κοντόφθαλμο fanboyism από την επικοδομητική κουβέντα φαίνεται επίσης ΚΑΡΑΜΠΑΜ.

 

Αν με κρίνεις ως fanboy μπορείς να με κρίνεις έτσι, i just dont care πως με βλέπεις εσύ ή ο άλλος, i do care πως βλέπω εγώ τον εαυτό μου και τι απαιτήσεις έχω από μένα.

Εγώ γράφω εδώ μέσα με βάση την πραγματικότητα και δευτερευόντως με βάση την προσωπική μου κρίση σε ορισμένα πράγματα.

Στόχος μου είναι να ενημερώσω τους άλλους και να ενημερωθώ απο αυτούς και επίσης το κάνω για το fun της υπόθεσης.

Αυτές είναι αρχές που έχω και με αυτές μεγάλωσα και λυπάμαι για όσους προσπαθούν το αντίθετο. (δεν αναφέρομαι σε σένα)

 

Αν πάρεις αυτό το thread είχε τα φόντα να είναι ενημερωτικό, αλλά οι τελευταίες σελίδες αντικειμενικά είναι ένας διάλογος χωρίς νόημα.

Εξάλλου ο καθένας μας έχει διαφορετικές απόψεις ;)

Χρειάζεται να έχεις χιούμορ για να αντιμετωπίσεις τέτοιες καταστάσεις και γι αυτό και προσωπικά δε μπορεί να με προσβάλει οιοδήποτε σχόλιο εδώ-μέσα από άτομα που στόχο έχουν να καταστρέψουν μία συζήτηση και όχι να χτίσουν σε αυτήν.

Γι αυτό και συμμετέχω στην κουβέντα, επειδή πιστεύω στην ενημέρωση και όχι στον μηδενισμό.

Απλά κάποια στιγμή πρέπει να σταματάς. Ο Einstein είχε πει stupidity always conquers. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...ο μέσος χρήστης ps3 δε θα αγοράσει dualshock 3 με 45 ευρώ, αλλά με 60 ευρώ που κοστολογείται επίσημα από την επίσημη τιμή της Sony Hellas....

 

Δηλαδή ο μέσος χρήστης ps3 είναι μ*λάκας αυτό μας λες ! Είπες κάτι εξόφθαλμα λάθος και επιμένεις.

 

Αν πάρεις αυτό το thread είχε τα φόντα να είναι ενημερωτικό, αλλά οι τελευταίες σελίδες αντικειμενικά είναι ένας διάλογος χωρίς νόημα.

Εξάλλου ο καθένας μας έχει διαφορετικές απόψεις ;)

 

Και ποιος φταίει για αυτό ?

 

Ποιος άρχισε να μιλάει για πωλήσεις κονσολών και παιχνιδιών χωρίς στοιχεία και άρχισε να βγάζει αυθαίρετα συμπεράσματα ?

Ποιος άρχισε να μιλάει για τα multi λες και είναι broken στο ps3 ?

Ποιος άρχισε να υπερασπίζεται την κονσόλα του με ανούσιες εξυπνάδες τύπου "full support" ?

Ποιος άρχισε να μιλάει για την απόλυτη φούσκα που είναι το kinect όταν μιλούσαμε για gaming ?

Ποιος δεν δέχεται ότι αυτήν την στιγμή η ms "υποστηρίζει" το 360 με δύο χιλιοαρμεγμένα franchises ?

Ποιος βάφτισε όλα τα χαρακτηριστικά αυτής της γενιάς κονσολών "έξτρα" ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@cortaN μη κολλας στο last of us γιατι δεν εμεινα ουτε και εγω εκει.Δεν ειναι μονο αυτο.

 

Δεν ειμαι αυτος που δεν θα παιξει παιχνιδια του 6/10 ή του 7/10 .Μπορει να μου αρεσουν πολυ κιολας,αλλα αντικειμενικα ΔΕΝ ειναι για τα βαζεις αναμεσα στα μεγαλυτερα exclusives.Αν ειναι ας βαλω και το socom4 η το dead nation ξερω γω.

Οταν βρισκεις εξαιρετικα 20 παιχνιδια του 7/10 στο 360,20 παιχνιδια του 7/10 του ps3 δεν τα γνωριζεις καν και 20 παιχνιδια του 8 κ 9/10 του ps3 σου ειναι αδιαφορα ε τοτε κατι δεν παει καλα.Αυτο δεν καταλαβαινεις.Και εκει λεω οτι υποτιμας τον αλλον.

Νομιζεις οτι γεννηθηκα χθες και δεν μπορω να αναγνωρισω που το παει ο αλλος,οποτε ναι με υποτιμας και συνεχιζεις να το κανεις οταν επιμενεις οτι αυτα που λες βασιζονται σε πραγματικοτητες.Κανεις 15 λαθη σε 10 γραμμες σε καθε ποστ σου otan μιλας για ''πραγματικοτητες''.Πριν μου ελεγες για το blu ray και οτι θα ειναι το ιδιο και στην επομενη γενια αρα... κτλ.Τι να πρωτοπω,τα μαζευεις ολα τα λαθος facts και βγαζεις λαθος συμπερασματα.Εσυ χανεις την αξιοπιστια σου οσο επιμενεις.Θα μου πεις οκ ε και?Και θα εχεις δικιο.Σιγα μη σκασουμε κιολας.:):P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή ο μέσος χρήστης ps3 είναι μ*λάκας αυτό μας λες ! Είπες κάτι εξόφθαλμα λάθος και επιμένεις.

 

 

 

Και ποιος φταίει για αυτό ? Ποιος άρχισε να μιλάει για πωλήσεις κονσολών και παιχνιδιών χωρίς στοιχεία και άρχισε να βγάζει αυθαίρετα συμπεράσματα ? Ποιος άρχισε να μιλάει για τα multi λες και είναι broken ?

 

 

Η ΕΠΙΣΗΣΗ ΤΙΜΗ ΛΙΑΝΙΚΗΣ της Sony Hellas είναι 60 ευρώ, σωστά?

Τι δεν καταλαβαίνεις?

Ο μέσος χρήστης ps3 θα το παραγγείλει από το activate.gr ή θα κατέβει σέ ένα εκ των Plaisio, multirama, public, kotsovolo ktl να πάει να το πάρει ?

 

Η λογική σου είναι εντελώς distorted. Σόρρυ αλλά δε μπορώ να απαντάω σε τετρημένα πράγματα.

ΜetalGearFan τα στοιχεία είναι μπροστά σου.

Μπες vgchartz.com.

Δεν χρειάζεται πίεση, μόνο ενημέρωση. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...