Προς το περιεχόμενο

Lenovo i3 370m - G310m - 500GB - 379!! Ευρω


eko13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντελως τυχαια κλικαρα το λινκ που ειχα για το λαπτοπ που ειχα αγορασει τον αυγουστο... Και βγηκε τωρα απο το παμπλικ!

 

Δεν ξερω αν ειναι προσφορα αλλα ειναι σουπερ...

 

http://www.public.gr/prod/computers-and-software/computers/laptops/lenovo-g560a-core-i3-370m-24-ghz-156%22-tft-mayro/prod770338pp/

 

Τρεχτεεεεε ειναι απαικτο σε αυτην την τιμη!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks και ήθελα ένα λαπτοπακι να αντικαταστησω τον παλιο μου dell ελπίζω να έκανα καλά που έκανα παραγγελία!379 ευρω ειναι μια χαρα τιμή και θα προσθέσω άλλη μια μνήμη 2 γιγα και θα ειναι κομπλε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει και αυτο απο γερμανια :( αν δε κατσει το lenovo.

http://www.amazon.de/Acer-Aspire-5749-2334G50Mikk-Notebook-Intel/dp/B005IES4K6/ref=pd_cp_computers_2

Intel Core i3 2330M, 4GB RAM, 500GB, HD 3000 - με linux (χωρις windows), στα 360€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει και αυτο απο γερμανια :( αν δε κατσει το lenovo.

http://www.amazon.de/Acer-Aspire-5749-2334G50Mikk-Notebook-Intel/dp/B005IES4K6/ref=pd_cp_computers_2

Intel Core i3 2330M, 4GB RAM, 500GB, HD 3000 - με linux (χωρις windows), στα 360€.

γιατι μου φαινεται πολύ καλυτερο από την προσφορά του public? και η ενσωματωμενη σε αυτο ειναι καλυτερη απο την ξεχωριστη την 310m...και η μνημη τσαμπα ειναι στις μερες μας αλλα δεν μπαινεις σε εξτρα εξοδα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι μου φαινεται πολύ καλυτερο από την προσφορά του public? και η ενσωματωμενη σε αυτο ειναι καλυτερη απο την ξεχωριστη την 310m...και η μνημη τσαμπα ειναι στις μερες μας αλλα δεν μπαινεις σε εξτρα εξοδα!

 

Για όποιον θέλει και τα windows του γνήσια όμως δεν αξίζει καθόλου .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα επερνα λαπτοπ απο το εξωτερικο (οπως και κινητο) παρα μονο αν ηταν ηταν εξαιρετικη περιπτωση...

 

Δεν το θεωρω εξαιρετικη περιπτωση, καλη τιμη ΟΚ, ωραιος ο νεος επεξεργαστης, ανεκτη για ενσωματωμενη η 3000, αλλα μην ξεχναμε πληκτρολογιο θα ειναι γερμανικο, windows δεν εχει, αλλα και να ειχε θα ηταν γερμανικο και σε περιπτωση εγγυησης θα τρεχεις... Και προτιμω λενοβο απο εησερ... να το ειχε ελληνικο καταστημα 399 με 7αρι μεσα, να σου ελεγα ΟΚ.

 

Αν ειναι να τρεχεις, να τρεχεις για κατι εξαιρετικο, αυτο θεωρω εγω, να γλιτωσεις τωρα 40-50 ευρω αλλα αν χρειαστεις κατι να πληρωσεις τα διπλα σε μεταφορικα, δεν λεει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια, το εχω το laptop σχεδον ενα χρονο. Ειναι γρηγορο,αθορυβο και αξιοπιστο (μεχρι στιγμης). Η μπαταρια κραταει περιπου 2,5 ωρες και απο ποιοτητα κατασκευης,αν και αρκετα ειναι αρκετα στιβαρο, θα το χαρακτηριζα μετριο. Τελος δεν ανεβαζει θεμοκρασιες.

Σε αυτη την τιμη μην το σκεφτεστε καθολου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το θεωρω εξαιρετικη περιπτωση, καλη τιμη ΟΚ, ωραιος ο νεος επεξεργαστης, ανεκτη για ενσωματωμενη η 3000, αλλα μην ξεχναμε πληκτρολογιο θα ειναι γερμανικο, windows δεν εχει, αλλα και να ειχε θα ηταν γερμανικο και σε περιπτωση εγγυησης θα τρεχεις... Και προτιμω λενοβο απο εησερ... να το ειχε ελληνικο καταστημα 399 με 7αρι μεσα, να σου ελεγα ΟΚ.

 

Γιαυτο κανει του αμαζον 360€, γιατι εχει linux. Αλλιως το εχουν εδω με Win7 (320gb ) στα 480!

εγγυηση εχεις κανονικα. η 3000 ειναι μια απ τα ιδια με την 310Μ ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...