Προς το περιεχόμενο

A-Data 2.5 inch 1TB USB 3.0 External Hard Drive 65E amazon


astymagos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χωρις να θελω να σας απογοητευσω, δεν προκειται να ερθει. θα αφησουν την παραγγελια εκκρεμη μερικες μερες κ μετα θα πουν σορρυ δεν ξαναρχεται.

ειχα παραγγειλει προ ημερων αντιστοιχο στα 2ΤΒ που συμφερει ετσι κ αλλιως καλυτερα (68 λιρες) και τελικα εσβησαν την παραγγελια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρις να θελω να σας απογοητευσω, δεν προκειται να ερθει. θα αφησουν την παραγγελια εκκρεμη μερικες μερες κ μετα θα πουν σορρυ δεν ξαναρχεται.

ειχα παραγγειλει προ ημερων αντιστοιχο στα 2ΤΒ που συμφερει ετσι κ αλλιως καλυτερα (68 λιρες) και τελικα εσβησαν την παραγγελια.

 

Περιεργο το amazon να κανει τετοια. Παντως παιζει ρολο και τι status γραφει για το προιον.

Εδω π.χ. γραφει "Temporarily out of stock." που (υποτιθεται) σημαινει οτι ερχεται νεα παραγγελια με δισκους.

Μηπως στο δικο σου εγραφε κατι αλλο, οπως "Οut of stock." ή "Unavailable" ??

 

Ελπιζω παντως να μην κανει και το amazon τετοια.

 

** Μολις ειδα οτι τον εβγαλε το amazon. Η παραγγελια μου ειναι εκει προς το παρον!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

.. λεει Temporarily out of stock αλλα μολις AN το εχουν θα το στείλουν..

 

Πριν περιπου ενα μηνα παρηγγειλα απο το amazon.co.uk στις 68 λιρες εναν usb3.0 2TB, o οποιος μαλιστα οταν τον παρηγγειλα δεν ηταν "temp out of stock, order now...etc", αλλα "usually dispatched after 2-5 weeks". Μετα απο μια βδομαδα πηγε σε status "temp out of stock.." (οπως ειναι τωρα δλδ αυτος). Μαλιστα φιλος ελαβε αλλη μια βδομαδα μετα mail απο το αμαζον με δισκους που μεσα ειχαν και εκεινον να τον διαφημιζουν.

 

Το αποτελεσμα; 8 Νοεμβριου μου ηρθε ενα πολυ ωραιο (αλα πλαισιο!!!!) mail:

 

Hello,

 

We regret to inform you that we have been unable to obtain the following item:

 

HP 2TB External Desktop USB 3.0/2.0 Hard Drive"

http://www.amazon.co...duct/B004WRG7HC

Our supplier has informed us that this item is no longer available. This item has now been cancelled from your order #xxx-xxxxxxx-xxxxxxx and we can confirm that you have not been charged for it.

 

Please accept our apologies for any disappointment or inconvenience caused.

 

You may visit the product detail page(s) above to see if these item(s) are available from other sellers.

 

To view the current status and the costs associated with your order, please visit Your Account (http://www.amazon.co.uk/your-account).

 

Sincerely,

 

Customer Service Department

Amazon.co.uk

http://www.amazon.co.uk

 

 

 

 

 

 

Τους εστειλα εντονο μειλ διαμαρτυριας (οτι με κρεμασαν - μαλιστα εχω ηδη παρει καρτα usb3.0 για αυτον τον δισκο αφου δεν ειχα θυρα 3.0) αλλα η απαντηση ηταν αρνητικη στην προταση μου, γειωση κανονικη.

 

Αν δεν εχετε προβλημα να περιμενετε 5-10-20 μερες και μετα να φατε ακυρο, μπορειτε να κανετε την προσπαθεια, αλλιως αφηστε το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως το κανουν.Η' σπανια αν ερ8ει,ερχεται σε αλλη τιμη - μετα απο κανα μηνα.

Αν μες τη βδομαδα δεν τον φερουν, λογικα δεν θα ερθει συντομα.

Εχεις ιδία εμπειρία; Σε ρωτάνε για τη νέα τιμή ή σου τον «καθίζουν» χωρίς πολλά-πολλά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου τον καθαριζουν χωρις πολλα πολλα. Δυστυχως μου εχει τυχει και το αλλο τραγικο. Να μου ακυρωσουν αγορα που ηταν out of stock γιατι λεει δεν ειχανε κομματια και 4 ημερες μετα να φερουνε το προιον στην ιδια χαμηλη τιμη. Ε μεχρι να το καταλαβω ειχε γινει καπνος. Ουδεις τελειος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...