Προς το περιεχόμενο

HTC Edge: Το τετραπύρηνο smartphone "τέρας"


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Είναι κατεγραμμενο!Άλλα κ 4 μήνες να περάσουν δε θα γερασουμε κι'όλας !

Όσο για το sensation, για πες μου ποια είνα η καλύτερη υποστήριξη των άλλων,android κινητών?

 

Samsung Galaxy S II: Διάθεση Μάιος 2011. Ακόμη δεν έχει αντικατασταθεί.

Motorola Atrix: Διάθεση Φεβρούαριος 2011. Αντικαταστάθηκε μόλις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 94
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Samsung Galaxy S II: Διάθεση Μάιος 2011. Ακόμη δεν έχει αντικατασταθεί.

Motorola Atrix: Διάθεση Φεβρούαριος 2011. Αντικαταστάθηκε μόλις.

Και το λαπτοπ μου σε κάθε 6 μήνες αντικαθιστάτε από κάποιο καινούργιο, αυτό σημαίνει ότι δεν έχει υποστήριξη?

Για τα android κινητά, όσο έχεις τις customs rom,η υποστήριξη από τις εταιρείες έχει σχεδόν περάσει σε δεύτερη μοίρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν λεω τερας αλλα τα κινητα εχουν φτασει να ειναι καλυτερα απο το pc μου και ενα πολυ μεγαλο ποσοστο αυτων που τα παιρνουν χρησιμοποιουν μονο το 30% των δυνατοτητων τους και πολυ λεω και πληρωνουν τοσα λεφτα. και στην τελικη ας αλλαξει και ονομασια αντι για κινητο τηλεφωνο να ονομαστει κινητο πολυμηχανη.Παντως τωρα η ειδηση κανει μπαμ αλλα σε κανα 2 χρονακια θα μιλαμε για ενα συνηθισμενο τηλεφωνακι :-)

 

Οντως τωρα ειναι τερας αλλα σε, το πολυ 2 χρονια θα ειναι ενα απλο συνηθισμενο τηλεφωνακι.Πραγματικα τη σημερον εποχη η τεχνολογια ειναι ασταματητη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το λαπτοπ μου σε κάθε 6 μήνες αντικαθιστάτε από κάποιο καινούργιο, αυτό σημαίνει ότι δεν έχει υποστήριξη?

Για τα android κινητά, όσο έχεις τις customs rom,η υποστήριξη από τις εταιρείες έχει σχεδόν περάσει σε δεύτερη μοίρα!

 

Εντάξει, κάτσε εσύ στα καταστήματα και κάνε σεμινάρια για το πως θα ρουτάρει συσκευές ο κόσμος.

 

Το γεγονός ότι απαξιώνεται το laptop σου, δεν σημαίνει ότι πρέπει να χαμογελά και ο άμοιρος ιδιοκτήτης ενός Sensation που το απόκτημα του έχασε σε μεταπώληση σε χρόνο dt.

 

Παρεμπιπτόντως συνέχισε την συζήτηση μόνος σου. Για μένα τελείωσε κάπου εδώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...