Προς το περιεχόμενο

The Official (κι άλλο;) Picture Thread. [Old]


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Sorry δεν μπαινω στο 9gag, προτιμω να παιρνω τον καρκινο μου απο τον router μου και το κινητο μου.

For the record ειναι repost απο 1 χρονο πριν.

 

ρε αγορι μου, σου τρωει το ψωμι το 9gag? εχεις τπτ μετοχες στο 4chan και κλαιγεσαι μονιμως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Sorry δεν μπαινω στο 9gag, προτιμω να παιρνω τον καρκινο μου απο τον router μου και το κινητο μου.

For the record ειναι repost απο 1 χρονο πριν.

For the record, πρέπει να μάθεις να καταλαβαίνεις πότε κάποιος κάνει πλάκα. Ειδικά με τέτοια υπογραφή θα 'πρεπε να το περιμένεις.

 

Κατά δεύτερον στα @@ μου αν είναι από 9gag, reddit, 4chan ή tispanagiastamatia.com.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε αγορι μου, σου τρωει το ψωμι το 9gag? εχεις τπτ μετοχες στο 4chan και κλαιγεσαι μονιμως;

Δεν κλαιγομαι φιφη, ξεχασα το γεγονος οτι δεν μπορω να κριτικαρω κατι που με ενοχλει (το site, το userbase, το forced humour, cancer) εχεις δικιο.

 

For the record, πρέπει να μάθεις να καταλαβαίνεις πότε κάποιος κάνει πλάκα. Ειδικά με τέτοια υπογραφή θα 'πρεπε να το περιμένεις.

 

Κατά δεύτερον στα @@ μου αν είναι από 9gag, reddit, 4chan ή tispanagiastamatia.com.

Μα και εγω εκανα πλακα, νομιζω οτι ο καρκινος με τα κινητα και τον router ηταν το hint για το αν μιλαω σοβαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εν το μεταξυ το ονειρο καθε μπουρδελοβιου ειναι να γαμησει πουτανα τζαμπα.

Ωρε Εύα, πιάσε το νόημα του μηνύματος. Λες να είναι πόστερ κατά της πειρατείας αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως το συμπέρανες αυτό;

 

για σκεψου εναν καλο λογο που θα εκανε μια πουτανα να χαρισει τις υπηρεσιες της.

 

Ωρε Εύα, πιάσε το νόημα του μηνύματος. Λες να είναι πόστερ κατά της πειρατείας αυτό?

 

οχι, ρε συ. απλα ειναι τοσο ηλιθιο που ουτε να γελασεις δεν μπορεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο που συμπεραίνουμε οτι είναι του επαγγέλματος ακριβώς; επειδή το λέει από κάτω; γιατι η φωτο δεν έχει κάποιο χαρακτηριστικό που δε βρίσκεις και σε μη επαγγελματίες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...