Προς το περιεχόμενο

Πρώτες φωτογραφίες και video του HTC Rezound (Vigor)


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κανενας σεβασμος στον καταναλωτη δυστυχως... Καθε λιγο και λιγακι μια νεα android συσκευη ξεπεταγεται...

Δε προλαβα να παρω το arc, εβγαλαν το arc s. Δε προλαβε ο αλλος να παρει το sensation, ερχεται αυτο τωρα

 

Δηλαδή το να ακριβοπληρώνεις ένα κινητό επειδή έχει ένα ωραίο design με μέτρια χαρακτηριστικά είναι σεβασμός στον καταναλωτή ενώ όταν μια εταιρεία σου προσφέρει την τελευταία λέξη της τεχνολογίας στα ίδια ή συνήθως λιγότερα χρήματα είναι ελλειψη σεβασμού προς τον καταναλωτή;

 

Edit: σιγουρα δεν ειναι αναγκη ν αγοραζουμε καθε νεα συσκευη! Αλλα ρε φιλε εδωσα μια περιουσια, γιατι σε λιγους μηνες το κινητο μου να θεωρειται ξεπερασμενο??? Κι ειναι και το θεμα των αναβαθμισεων που αναφερθηκε, εισαι στο ελεος της εταιριας για το αν θ ασχοληθει μαζι σου... (οχι δε θελω ρουτ θελω τα στοιχειωδη να γινονται απο μονα τους!)

 

android.png

 

Ποιος είπε πως θες root για τα στοιχειώδη; Ποιε λειτουργίες εννοείς; Όσο υποκειμενικό και να είναι αν σου αρέσει ή αν δεν σου αρεσει το android αυτά που βασίζεστε και τα λέτε; Πείτε μου κι εμένα να καταλάβω.

 

 

@bonamin

Μου αρέσουν τα επιχειρήματά σου και συμφωνώ μαζί σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπράβο στον bonamin.

Έχει απόλυτα δίκιο.

Και γω με το ίδιο είμαι και μου είναι Υπέρ-Αρκετό.

Custom ROM από xda και κινητο ξανα όταν βγει 4πυρινο..

Η πιο σωστή άποψη που εχω δει-διαβάσει.

Όσο για τα iPhone..Απαντάμε και δίνουμε αξία σε κάτι που είναι πίσω..Πολύ πίσω .

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...