Προς το περιεχόμενο

Οικονομικός Laser εκτυπωτής


s2117

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,ενδιαφέρομαι για αγορά ενός laser,για εκτύπωση εργασιών,μιας και ο παλιός μου inkjet τα φτυσε,και λέω να σταματήσω να τα σκάω σε μελάνια.

Για ασπρόμαυρο ενδιαφέρομαι.Να πάρω όποιον να ναι από τους φτηνούς,ή έχουν μεγάλη διαφορά στην τιμή των toner,κ στην οικονομία τους,στις σελίδες που βγάζουν με ένα τόνερ?

Γιατί από ότι μου είπαν,στην αρχή,το τονερ που έχει μέσα,δε φτάνει για πολύ καιρό γιατί δεν είναι γεμάτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαλέγεις και παίρνεις.. :D

 

HP

pixmania

lexmark

skroutz

 

 

Α στην pixmania μην ξεχασεις να κοιταξεις τα μεταφορικα γιατι καμια φορα βαζουν κανενα 20αρι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι,να βάλω στο σκρουτζ να μου ψάξει ολους τους έγχρωμους laser ήξερα και μόνος μου,ή να μπω στα σάητ των εταιριών και να κοιτάξω.

Στην επιλογή ήθελα κάποια βοήθεια,αν έψαξε κανείς πρόσφατα να μου πει που κατέληξε ή αν ψώνισε κανείς πρόσφατα,να μου πει εντυπώσεις.Επίσης,είπα ότι για ασπρόμαυρο ενδιαφέρομαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγορασα εγω προσφατα τον Samsung ML-2525, στα 65€.

Τον εχω για το σπιτι, σε πολυ χαλαρη χρηση, απλα δεν θα ξανασχοληθω ποτε με μελανια και βουλωμενες κεφαλες.

Ειμαι ικανοποιημενος, εχει δυο τροφοδοσιες χαρτιου μια στο συρταρι κατω και μια εμπροσθια εισοδο χαρτιου.

Δεν πηρα τους λιγο φτηνοτερους Samsung γιατι η τροφοδοσια χαρτιου δειχνει να ειναι σαν inkjet, δηλαδη βαζεις χαρτι και το εχεις συνεχως μπροστα σου, ενω στον 2525 εχει συρταρι κανονικα, βαζεις το πακετο ολοκληρο και το ξεχνας μεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγω εχω πάρει αυτον τον lexmark και ειμαι αρκετά ευχαριστημένος μέχρι στιγμής φυσικά μιλάμε για ασπρόμαυρο, γενικά επειδή κάνω συχνά πυκνά εκτυπώσεις το toner κρατάει αρκετά 2 φορές το έχω αλλάξει μέχρι στιγμής

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι,να βάλω στο σκρουτζ να μου ψάξει ολους τους έγχρωμους laser ήξερα και μόνος μου,ή να μπω στα σάητ των εταιριών και να κοιτάξω.

Στην επιλογή ήθελα κάποια βοήθεια,αν έψαξε κανείς πρόσφατα να μου πει που κατέληξε ή αν ψώνισε κανείς πρόσφατα,να μου πει εντυπώσεις.Επίσης,είπα ότι για ασπρόμαυρο ενδιαφέρομαι

 

 

Δεν τα είπες αυτά στο αρχικό post.Sorry για το απρόμαυρο δεν το πρόσεξα νόμιζα πως έλεγες ενδιαφέρομαι για έγχρωμους :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξ ισχύει.Αν έχεις πάντως κάποιο συγκεκριμένο υπόψιν πες ηλία..

Ευχαριστώ και τους υπόλοιπους για τις προτάσεις τους,θα το ψάξω λίγο ακόμα,αν έχει κανείς άλλη εμπειρία ας πει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...