Προς το περιεχόμενο

Ποια Ταινία Μόλις Είδατε; (2)


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Cape Fear (1991)

Αμαρτία μου που δεν την είχα δει.

Μάρτιν Σκορτσέζε στα καλά του με φοβερή ερμηνεία από τους 2 πρωταγωνιστές(ειδικά De Niro).

Καθαρόαιμο θρίλερ όπως του αρμόζει.

Θα το χωνα μαζί με τα The game(1997),Angel heart(1987).

8/10.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Extraterrestrial 2014

 

Πολυ κακή αντιγραφή xfiles. Avoid

 

They came from within 1975

 

Αν το δείτε σαν κωμωδία που τελειώνει σε κάποιου είδους παρασιτικη παρτουζα, τότε ίσως περάσετε καλα

 

 

Shift+del both

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα το 22 jumpStreet.

Δεν καταλαβαίνω γιατί τόση φασαρία..μια ακόμη χαζή..αμερικανια..

γενικά έχω πολυ καιρό να δω κωμωδία κ να γελάσει το χειλάκι μου..για πείτε καμιά καλή του στυλ crazy stupid love ..due date

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι πολλα τα κουλα. Βασικα μου εδωσε την εντυπωση οτι ηθελαν να δωσουν τελος στις ταινιες iron man. Ετσι μου φανηκε εμενα δηλαδη βλεποντας μεχρι το τελος. Για ποιο λογο δηλαδη κατεστρεψε τις στολες και η αλλη γουσταρε; Και καλα για να δειξει οτι την αγαπαει; Μαλακιες. 

ή για να γίνει το Avengers: Age of Ultron

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

El Cuerpo

 

Καλό είναι το 7,3 του imdb. Το καλό με την ταινία είναι οτι απο το πρώτο δευτερόλεπτο μέχρι και το τελευταίο σε έχει στην τσίτα χωρίς να κάνει καθολου κοιλιά. Γενικότερα η πλοκή είναι το δυνατό της σημείο, η ιστορία ξεδιπλώνεται πολύ ωράια, θα μπορούσε να είναι μυθιστόρημα του Nesbo. Καλή με λίγα λόγια, αν και φάνηκε ότι ήθελε να Αμερικανίσει με 2-3 σκηνές που θα μπροούσαν να λείπουν ή να είχαν γυριστεί με περισσότερο τακτ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα το 22 jumpStreet.

Δεν καταλαβαίνω γιατί τόση φασαρία..μια ακόμη χαζή..αμερικανια..

γενικά έχω πολυ καιρό να δω κωμωδία κ να γελάσει το χειλάκι μου..για πείτε καμιά καλή του στυλ crazy stupid love ..due date

Due date

We re the millers

Angly truth

 

Πολύ γέλιο και στις 3!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις είδα το Closed Circuit. Πολύ "ανάλατη" ταινία χωρίς να σε κρατάει κολλημένο στην τηλεόραση... Έλεγα συνεχώς, άλλα 5 λεπτά και το κλείνω μέχρι που τελείωσε.

 

4/10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Network 1976

 

Κάποια σημεία ηταν αρκετα καλα όπως οι γνωστοί μονολογοι αλλα κάποια αλλα ηταν αδιάφορα. Φαντάζομαι για την εποχη του θα πρεπει να μετραγε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Network 1976

 

Κάποια σημεία ηταν αρκετα καλα όπως οι γνωστοί μονολογοι αλλα κάποια αλλα ηταν αδιάφορα. Φαντάζομαι για την εποχη του θα πρεπει να μετραγε...

Εξαιρετικη ταινια και μονο που βασιζετε σε αληθινα γεγονοτα φτανει.Παρα πολυ καλοι ηθοποιοι επισης με αρκετα δυνατες σκηνες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mulholland Drive ... Στη σκηνή με τον/την άστεγο στο φασφουντάδικο χέστηκα πάνω μου. Σε όποιους αρέσουν τα ψυχολογικά ας τη δούν. Εγγύηση David Lynch. Η ταινία είναι creepy από την αρχή μέχρι το τέλος. Όποιος την έχει δει και έπαθε το ίδιο με τον άστεγο ας κάνει like...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...