Προς το περιεχόμενο

Ποια Ταινία Μόλις Είδατε; (2)


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δυστυχώς με το IM3 χάθηκε μια καλή ευκαιρία να γίνει τούμπανο ο Stark με το Extremis όπως στα comics...

 

Ειναι πολλα τα κουλα. Βασικα μου εδωσε την εντυπωση οτι ηθελαν να δωσουν τελος στις ταινιες iron man. Ετσι μου φανηκε εμενα δηλαδη βλεποντας μεχρι το τελος. Για ποιο λογο δηλαδη κατεστρεψε τις στολες και η αλλη γουσταρε; Και καλα για να δειξει οτι την αγαπαει; Μαλακιες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Rush 2013

 

Ωραια ταινια ειδικα για καποιον που του αρεσει F1.Ο Thor δν με τρελανε αλλα ο γερμανος ηθοποιος που εκανε τον Lauda ηταν ωραιος…αντιπαθητικος βασικα, οπως επρεπε να τον περασουν.

 

7/10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gone Girl (2014)

 

H πιο γ@μηστερη ταινια που εχω δει ποτε μου.

χωρις πολλα λογια 10/10.

Τα υπολοιπα οποιος θελει τα συζηταμε στο θεμα που εχω ανοιξει

 

Strong words bro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολες του fincher ειναι κορυφαιες.Και το gone girl και το social network και το κοριτσι με το τατουαζ και το benjamin button και το zodiac και το fight club και το the game και το seven.Το gone girl ειναι αναμεσα στα fight club/seven και the game/benjamin button

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αποψεις ειναι αυτες...

ακουγονται υπερβολικες για καποιους κ λογικο το βρισκω :)

 

Το διαβασα και στο τοπικ που εκανες οτι ειναι η καλυτερη ταινια που εχεις δει και εχω να σου δωσω μια συμβουλη. Συνεχισε να βλεπεις ποιοτικες ταινιες απο καταξιωμενους και μη σκηνοθετες και συντομα θα αλλαξει αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το διαβασα και στο τοπικ που εκανες οτι ειναι η καλυτερη ταινια που εχεις δει και εχω να σου δωσω μια συμβουλη. Συνεχισε να βλεπεις ποιοτικες ταινιες απο καταξιωμενους και μη σκηνοθετες και συντομα θα αλλαξει αυτο

 

μα..βλεπω!

δε ξερω ισως να φταιει που ειναι κ ο αγαπημενος μου ο fincher γιατι λατρευω μυστηριο-θριλερακι

κ βαση αυτων ναι για μενα ειναι η καλυτερη που εχω δει μεχρι στιγμης :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Abraham Lincoln vampire hunter 3D

 

Ο τίτλος ειναι γελοίος. Η ταινια έχει μια ιδιαίτερη αισθητική όσον αφορά τα χρώματα. Από την μέση και μετά που αρχίζει να πολιτεύεται ο Lincoln δείχνει να σοβαρευει αλλα κάπου το χάνει. Θα μπορούσε να ειναι πολύ καλύτερη αν ήταν πιο σοβαρή συνολικά και ακολουθούσε την τάση του δεύτερου μέρους.

 

Χαμένη ευκαιρία δηλαδή. Παρόλα αυτά πέρασε με ενδιαφέρον η ώρα.

 

4.8/10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδα το αναμπελ , ωραια φαση τιμιο θριλλερ/τρομου, οχι οσο το περιμενα βεβαια.

 

Ο φλουφλης απο το αντρογυνο δε μ αρεσε πως επαιζε.. Γενικα απο εμρηνειες δεν ειχε κατι συγκλονιστικο, θα βαζα ενα 6-7/10 για καποιες σκηνες και την ολη ιδεα που υλοποιηθηκε καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...