Προς το περιεχόμενο

Ποια Ταινία Μόλις Είδατε; (2)


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και η cote μια χαρά ξηγείται... τις Τετάρτες μόνο! :mad: Διαφορετικά, χρεώνουμε μισό ευρώ τα voda συγγενών μας... είναι ο μόνος σοβαρός λόγος ύπαρξης αυτής της εταιρείας. Πάντως, παραπάνω από 7-8 ευρώ για 2 άτομα σε σινεμά δε ξαναδίνω, ΕΚΤΟΣ από 48fps 3D!

 

 

Emily Ratajkowski

4,25€ Τα δίνω για ένα. 7,5 και 8....ουτε καν!!! Πρεπει να πληρώσω βενζίνη και διόδια καθότι μένω υπόλοιπο αττικης οποτε το κοστος εκτοξεύεται.

 

Η voda δίνει και 2 αναψυκτικά δώρο με μεγάλο pop corn και 4 μέρες διαθέσιμες. Υπερτερεί της cote στο σινεμά.Πας στο cosmopolis, ουτε πάρκινγκ ουτε πολυκοσμία (μεγάλο plus για μένα που μαι ψιλομισάνθρωπος :lol:)

 

Νταξει την Emily την είχαμε θαυμάσει στο blurred lines αλλα ένα φρεσκάρισμα των απίστευτων βύζων της ειναι ένα plus....

 

Κώλος της Cameron, βύζος της Emily.....αγαπάμε Hollywood.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η voda δίνει και 2 αναψυκτικά δώρο με μεγάλο pop corn και 4 μέρες διαθέσιμες. Υπερτερεί της cote στο σινεμά.Πας στο cosmopolis, ουτε πάρκινγκ ουτε πολυκοσμία (μεγάλο plus για μένα που μαι ψιλομισάνθρωπος :lol:)

 

Ναι αλλά με cote πας σε Village με ό,τι συνεπάγεται αυτό, πχ είσαι στην 4η θέση και απέχεις 15 μέτρα από την οθόνη, άνεση θέσεων, ήχος κλπ (δεν έχω cote και συνήθως χρησιμοποιώ την προσφορά της voda).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άνεση στα village;

 

Cosmopolis δαγκωτο. Μέχρι και το ποπ-κορν είναι καλύτερο (κωλομετράει).


Gone Girl... Με μια λέξη: Γ@ΜΗΣΕ! Μας πέταξε στη μάπα όλη την υποκρισία, το ψέμα, την αυταπάτη της οικογενειακής γαλήνης, μαζί με γερές δόσεις τηλεοπτικού κανιβαλισμού και το φχαριστηθήκαμε... από μέσα μας. Γιατί απ' έξω το μισήσαμε επειδή μας έδειξε αυτό που δε θέλουμε να δούμε, τον εαυτό μας στον καθρέφτη.

9/10

 

+1

 

Ιδιαίτερο χιούμορ καθ'ολη τη διάρκεια.

Τι κομμάτι αυτη η Ratajkowski!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά με cote πας σε Village με ό,τι συνεπάγεται αυτό, πχ είσαι στην 4η θέση και απέχεις 15 μέτρα από την οθόνη, άνεση θέσεων, ήχος κλπ (δεν έχω cote και συνήθως χρησιμοποιώ την προσφορά της voda).

 

Συνεπάγεται..... κόστος πάργκινγκ....πολυκοσμία (είπαμε είμαι μισάνθρωπος :P)....παιδάκια (απεχθάνομαι ΌΛΑ τα παιδιά που δεν ανήκουν στην οικογένεια/φίλους μου - μισάνθρωπος^2) κάνω κράτηση μέσω internet πάντα οπότε  οι θέσεις είναι μια χαρά.

 

Το μόνο κακό είναι ότι τα kosmopolis δεν έχουν πια strabucks (βασικά πλέον δεν έχουν τίποτα πλήν του κινηματογράφου)....και θα γούσταρα να έκανα χρήση του 1+1 της  voda και για εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι κομμάτι αυτη η Ratajkowski!

Duckface είναι...αλλά τέτοιο βυζί δεν βλέπεις συχνά.It's a fact.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Προσπάθησα να δω το The Artist. 

 

Δεν λέω, χαριτωμένο και ενδιαφέρουσα η ιδέα με το βουβό κινηματογράφο, αλλά oh boy στο εικοσάλεπτο βαρέθηκα τη ζωή μου από σκηνές που τραβούσαν σε μάκρος και το υπερβολικό acting (ναι καταλαβαίνω ότι είναι μέρος της γενικότερης ιδέας - btw, δεν θα έπρεπε να έχουν και υπερβολικό makeup όλοι αυτοί; ). Επίσης η -ουσιαστικά επαναλαμβανόμενη ως εκεί με ελάχιστες παραλλαγές- μουσική άρχισε να με εκνευρίζει. 

 

Θα επιμείνω και σήμερα/αύριο να τη δω ολόκληρη, γιατί παρακάτω μάλλον συμβαίνει κάτι πιο ουσιαστικό στην ιστορία...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον πέρασε και δεν ακούμπησε. Μικρό ρόλο έχει, αλλά συμμετέχει στη πιο σκληρή σκηνή της ταινίας.

(να σημειώσω ότι δε βλέπω το how I met your mother)

 

Στην καλυτερη, σκηνοθετικα, σκηνη της ταινιας εννοεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Θα επιμείνω και σήμερα/αύριο να τη δω ολόκληρη, γιατί παρακάτω μάλλον συμβαίνει κάτι πιο ουσιαστικό στην ιστορία...

χαρας το κουραγιο σου ! και εγω παντως στην μεση την αφησα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

the medusa touch 1978

 

καλο ταινιακι με αρκετα καλες ερμηνιες

 

the exorcist 3 1990

δεν ειμαι σιγουρος γιατι εχει τετοια υψηλη βαθμολογια αν και το μονοπρακτο, ομολογω, αξιζε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην καλυτερη, σκηνοθετικα, σκηνη της ταινιας εννοεις. 

Στην καλύτερη σκηνοθετικά, στην πιο δυνατή, στη σκηνή που περάσαμε από τα mind games στις "πράξεις" και οι θεατές έμειναν μαλ@κες, πες το όπως θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...