Προς το περιεχόμενο

Ποια Ταινία Μόλις Είδατε; (2)


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Sex tape

 

Βρείτε τις σκηνές με την λάρα της Κάμερον και αποφύγετε την ταινία. 1 σκηνή με ουσιαστικό γέλιο και απο κει και έπειτα μπιλοζίρια....Άθλιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Prometheus 3D

 

Το είχα δει όταν είχε κυκλοφορήσει σε κανονικό και τώρα το είδα σε 3D. Ωραία ταινια με ενδιαφέρον που σε κρατάει σε αγωνία. Το 3D δεν έχει τίποτα χαρτικά εφέ αλλα σε βάζει μέσα στον κόσμο της ταινίας.

 

Άμα δεν είχε και κάποιες σεναριακές ηλιθιότητες όπως

να βγάζουν τα κράνη τους. Μα έλεος, ποιος θα το έκανε αυτό;

θα ήταν πολύ πολύ καλύτερο αλλα και έτσι ωραίο ήταν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gone Girl... Με μια λέξη: Γ@ΜΗΣΕ! Μας πέταξε στη μάπα όλη την υποκρισία, το ψέμα, την αυταπάτη της οικογενειακής γαλήνης, μαζί με γερές δόσεις τηλεοπτικού κανιβαλισμού και το φχαριστηθήκαμε... από μέσα μας. Γιατί απ' έξω το μισήσαμε επειδή μας έδειξε αυτό που δε θέλουμε να δούμε, τον εαυτό μας στον καθρέφτη.

9/10

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A walk among the tombstones.

Ο λιαμ νισον,στο ρόλο ενός πρώην αλκοολικου, πρώην μπατσου-νυν ιδιωτικου, αναλαμβάνει να βρει τους απαγωγεις και δολοφόνους της συζύγου, ενός διακινητη.

 

Μου άρεσε η ατμόσφαιρα του,η σκηνοθεσία, η μουσική του και οι κακοί του. Δεν ήταν το κλασσικό τσιρκολιξυλικι που μας έχει συνηθίσει ο λιαμ τώρα τελευταία, αν κ λόγω τίτλου, νόμιζα πώς περί κάτι τέτοιου επρόκειτο. Γενικά πολύ ωραία ταινία, αν και είχε κάποιες χαζομαρουλες και σεναριακες ευκολίες.

Το δίωρο πέρασε αέρας κι ευχάριστα.

Άνετα 7+/10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gone Girl

 

150 λεπτα ταινία και στα credits αισθανόμουν σαν να χα φάει το πρώτο pop corn. Πέρασε αέρα ο χρόνος. Απολαυστική, απλά!!! Η καλύτερη ταινία του '14 για μένα μεχρι στιγμής.

Που το ειδατε γαμω και μου τρεχουν τα σαλια ,σινεμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το gone girl έχει potential μεν, Φίνσερ είναι αυτός, αλλά ρε διάολε, ΜΠΕΝ ΦΑΚΙΝ ΑΦΛΕΚ;;; Πιο αντιπαθητικό μαλάκα δεν βρίσκεις στο Χόλιγουντ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το gone girl έχει potential μεν, Φίνσερ είναι αυτός, αλλά ρε διάολε, ΜΠΕΝ ΦΑΚΙΝ ΑΦΛΕΚ;;; Πιο αντιπαθητικό μαλάκα δεν βρίσκεις στο Χόλιγουντ.

Μην ανησυχείς, του ταιριάζει ο ρόλος.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που το ειδατε γαμω και μου τρεχουν τα σαλια ,σινεμα?

Ε αν δεν εχει βγει σε blu.....σινεμά αναγκαστικά. Να ναι καλά η vodafone με το 1+1!

Μην ανησυχείς, του ταιριάζει ο ρόλος.

Θα αλλάξουν πολλοί γνώμη όταν δουν τι βυζιά πιάνει :lol:.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε αν δεν εχει βγει σε blu.....σινεμά αναγκαστικά. Να ναι καλά η vodafone με το 1+1!

 

Και η cote μια χαρά ξηγείται... τις Τετάρτες μόνο! :mad: Διαφορετικά, χρεώνουμε μισό ευρώ τα voda συγγενών μας... είναι ο μόνος σοβαρός λόγος ύπαρξης αυτής της εταιρείας. Πάντως, παραπάνω από 7-8 ευρώ για 2 άτομα σε σινεμά δε ξαναδίνω, ΕΚΤΟΣ από 48fps 3D!

 

Θα αλλάξουν πολλοί γνώμη όταν δουν τι βυζιά πιάνει :lol:.

Emily Ratajkowski
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kirileman, o Neil Patrick Harris τι λέει στην ταινία?

(Νομίζω ότι μετά απο πολύ καιρό, θα πάω σινεμα)

Το χρημα πρεπει να κινειται sellers μην τα κανει μασουρι συνεχεια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kirileman, o Neil Patrick Harris τι λέει στην ταινία?

(Νομίζω ότι μετά απο πολύ καιρό, θα πάω σινεμα)

Πως ειναι ο ρόλος του στο HIMYM; Ε το ακριβώς αντίθετο....Νομίζω ότι επιλέχθηκε στο cast ακριβώς για να trollάρουν τον ρόλο του στη σειρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kirileman, o Neil Patrick Harris τι λέει στην ταινία?

(Νομίζω ότι μετά απο πολύ καιρό, θα πάω σινεμα)

Μάλλον πέρασε και δεν ακούμπησε. Μικρό ρόλο έχει, αλλά συμμετέχει στη πιο σκληρή σκηνή της ταινίας.

(να σημειώσω ότι δε βλέπω το how I met your mother)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...