Προς το περιεχόμενο

Ποια Ταινία Μόλις Είδατε; (2)


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί τόσο aggressive?Και το ερώτημα είναι το εξής:Τι κάνει εμένα ασχετίδη και εσένα σχετικό?Έχεις σπουδές κινηματογράφου?Νομίζω ότι το 90% των παιδιών που γράφουν σε αυτό το τόπικ είναι απλώς φαν του είδους και τίποτα περισσότερο.Επομένως, οι όποιοι χαρακτηρισμοί είναι τουλάχιστον άδικοι.

 

Μη το κάνεις προσωπικό, δε θέλω να έρθω σε αντιπαράθεση μαζί σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

guardians of the galaxy
 

Πολυ ωραια ταινια.Ακρως διασκεδαστικη,με αφθονο γελιο.Και πολυ ωραιους χαρακτηρες αν και αγνωστοι στον περισσοτερο κοσμο.

Επεξ/σία από dekulinkgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Rover

 

Μέτρια ταινία που απλά κάνει διάφορους tryhards να νομίζουν ότι είναι deep γιατί αποτελείται κατά 90% από ερημικά τοπία και απλανή βλέμματα των πρωταγωνιστών.

 

Ξεχωρίζει η cinematography, το ταιριαστό soundtrack και η ερμηνεία του pattinson, που βέβαια είχε μαζέψει πάνω του ότι νευρικό τικ υπάρχει.

 

6.5

Επεξ/σία από kostool13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sex Tape - Επιεικώς κάκιστη χαζοκωμωδία. 94 λεπτά συνεχούς διαφήμισης της Apple, βλακώδεις διάλογοι. Θα γελάσεις λίγο αλλά στο τέλος θα νοιώσεις τύψεις σκεπτόμενος οτι δεν είσαι το χαζό αμερικανάκι στο οποίο απευθύνεται..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Οδύσσεια (The Odyssey)

 

Από το vimeo on demand. Απτις καλύτερες 3D animation ταινίες που έχω δει και βασισμένη στην ελληνική μυθολογία.

 

http://vimeo.com/ondemand/theodyssey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Les Triplettes de Belleville(The triplets of belleville)

Πάρα πού καλό να το δείτε και αν σας αρέσεσει να δείτε και το L'illusionniste(the illusionist) απο τον ίδιο δημιουργό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Edge of Tomorrow

 

Απρόσμενα καλό. Οκ, στο ύφος του σύγχρονου blockbuster (δλδ οτιδήποτε ωμό, βίαιο, αιματηρό απουσιάζει) αλλά νομίζω ότι ο γερο-Τομ τα κατάφερε πάλι.

 

7,5/10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ειδα χθες  ,  καλο ηταν , βλεπετε ευχαριστα  δε συμφωνω ομως με τιποτα  με το 8αρακι που του χουν δωσει !

7 απο μενα!

οντως -απροσμενα - καλος ο τομ ,  στις τελευταιες του ταινιες νομιζω ηταν πολυ ντεφορμε ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...